Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Borusija evo trazi 40m eura za Mikija, koji je u zadnjoj godini ugovora. United izgleda ponudio samo 25m.

    Arsene daj Mahreza, nisi lud 40m za Mikija u zadnjoj godini ugovora davat.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ovaj transfer je jedan od razloga zasto mislim da Totenhem nece napraviti taj "famozni"korak napred,ok napredovace oni,to ne dovodim u pitanje,pisao sam vec o tome

      Pricam sad o klubu ko klubu,Levi uopste ne menja svoj stav,posluje na isti nacin kao kad su bili van top4 ,treba im igrac,to se vidi a on se i dalje steka

      Oni tog Vanajamu bukvalno kljucaju par godina,to nijedan klub iz vrha osim mozda Venger ne bi radio

      Ubi me ako Vanajama ne dolazi za iste pare koje su dobili za Taunsenda...propao im je transfer Dembelea a sad se premisljaju oko onog malog iz Aza,ovo sto su postigli zadnje dve godine ide sve Pochu,alal mu vera za to,na drugu stranu

      Ispada sad da je Levi govorio istinu kad je reko kako ce se klub pojacati samo kad Poch misli da je to potrebno

      Ne kazem da nije moguce osvojiti nesto sa takvim pasivnim pristupom,ne samo pasivnim,spori su jednostavno,isto kao kad je Mojes preso iz Evertona u Junajted pa nije mogo da se privikne,zato je bar po mom misljenju nuzno ne samo Levi neke stvari da promeni nego i sam Poch

      Da je to neka druga liga pa i ajde,u premu uvek neko ceka da uskoci na tvoje mesto,sto je i taj Totenhem debelo na svojoj kozi osetio kad su izgubili na kraju to drugo mesto
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Kopaju novog Kantea

          Comment


          • Doveli su i legendarnog Ernandeza



            sigpic

            Comment


            • Ne znam dal je samo meni ovo glupo "whispers"

              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Mata u Everton i Vieto u Junajted - mi lajk veri mac.
                sigpic

                Comment


                • Ja tek sad vidim da postoji poseban nalog samo za to

                  https://twitter.com/FB_WHISPERS


                  Ovako i Aki treba neki svoj algoritam da stvori "Aki WHISPERS"
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Dize Lester ponudu za Dinija na 30 miliona funti. Krv ti jbm.
                    sigpic

                    Comment


                    • Koja budala ce dati na 30m funti na backup napadaca?

                      Ode Vardy, a bome i Kante.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Otkud ti to da je bekap? Jel ljudi igraju lepo sa 2 napadaca? Ako Vardi ne odlazi, eto mu partnera. Ako Vardi ode, eto prvog spica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nece Okazaki nidje iz onog tima s obzirom da pretrci ko Kante.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Ako dodje do raskida sa EU to ce u odredjenoj meri uticati i na prem,preciznije na transfere igraca

                                Last edited by saburo sakai; 22-06-16, 11:44.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X