Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016. - Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Gde se nalazi opcija za promenu kapitena, evo trazim 15 minuta i ne mogu da nadjem, hocu Kvarezmi da stavim.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #92
      Samo kliknes na igrača i dobićeš opciju "make captain"

      Comment


      • #93
        Igrate li i dalje?

        Ovo drugo kolo me malo izvuklo što se tiče bodova. Nemci me prodali najgore (Ozil i Miller), ali me izvukla Belgija (Hazard i Lukaku). Pajet standardno dominira. Bio je krađa fantazija i u PL-u, ovde samo nastavlja...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #94
          28 mesto u ligi

          Comment


          • #95
            Dominiram kao Payet.

            I ja čekam Muller da proradi, a kad će ako ne protiv Siraca.

            Comment


            • #96
              Ja zaboravio skroz da menjam ekipe.

              Brat od tetke bas surov.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • #97
                Propo sam ko žeton.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Ser Deni ® View Post
                  28 mesto u ligi
                  Ja sam 25. Ocaj zivi ovaj fantasy, i to vecinu poena mi doneli odbrambeni igraci sto je najgore.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #99
                    Bonući u 2 utakmice 14 bodova. A zamalo da ne izaberem odbrambenog iz Italije. Kakav bi to danak neiskustvu bio...

                    Ja delim 6. mesto sa Daletom. Mora p4p1 da se stigne nekako u ovom trećem kolu...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Igramo, igramo. Trenutno sam 2. u ligi iako cekam i dalje Milera da ispostuje nekim poenom...

                      Comment


                      • Svi čekamo tog Millera da proradi u pm...

                        Meni u prvom kolu bio kapiten. Najgora prodaja....

                        Šta se dešava kad prođe ova grupna faza i kad krenu dueli na ispadanje? Jel ponovo biramo ceo tim ili šta? Dobijamo li neki veći broj transfera?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Number of free transfers
                          Group stage: one per matchday
                          Round of 16: unlimited
                          Quarter-finals: 4
                          Semi-finals: 6
                          Final: 6
                          Posle grupne faze neograniceno a kasnije 4, 6, 6.

                          Comment


                          • Aaaa, pa super...

                            Izbacio sam Pajeta, a kupio sam Blažikovskog. Pajet na klupi a Poljacima treba pobeda. Lepo igraju, a i očekujem da dobiju lako ispale Ukrajince. Nadam se nekoj asistenciji...

                            Posle ćemo naravno da vratimo krađu fantazija u tim...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Buđava raspala Uefa i njen fantazi...


                              Originally posted by z0La View Post
                              Izbacio sam Pajeta, a kupio sam Blažikovskog. Pajet na klupi a Poljacima treba pobeda. Lepo igraju, a i očekujem da dobiju lako ispale Ukrajince. Nadam se nekoj asistenciji...
                              I tako sav srećan ispratim taj gol Kube misleći da mi je doneo bodove. Uđem na fantazi posle tekme i vidim da mi je Kuba ostao na klupi a da je Buskec u igri umesto njega. A lepo sam ga ubacio u igru i lepo potvrdio i sve lepo i ovako me zabagovani fantazi zezne.... A tako sam lepo ubo sa izmenom...

                              Neću vala ni da igram više ovo zabagovano sranje...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ovde ako može treba 6 odbrambenih staviti i 4 napadača. Kros i Iniesta slabi po poenima.

                                Comment

                                Working...
                                X