Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rolan Garos 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Danas je Mats bio besmrtan. Prica:

      "Kad je Berdih napravio ribrejk u 2. setu vjerovao sam da ima sansu. Na svedskoj TV sam rekao prije pocetka meca da Tomas ima sansi. Aleks reci mi zasto sam tako pogrijesio."

      Koreca: "Zato sto prenosis previse meceva pa se mora desiti."
      Last edited by NI; 02-06-16, 20:24.

      Comment


      • Toliko ljudi gladnih a ovom jadniku placaju laprdanje na tv ........nema meca u qf i sf i na kraju f da nije rekao da imaju sansu protiv Novaka i da su blizi pobedi

        Comment


        • Sumnjam da će Thiem tako skoro imati bolju šansu nego sutra protiv Đokovića...
          Đoković je zbog pritiska i svih ovih okolnosti daleko od svoje najbolje igre. I umor je sigurno faktor, ali je on i umornan još uvijek spremniji od Thiema..

          Thiem Novaku zasad jedino može napraviti probleme na zemlji, a sve loše što se Đokoviću dogodilo na ovom RG, sa Thiemom je diametralno suprotno...
          Ima odličnu sezono, prvi put je u TOP 10, odlično igra na ovom RG... Nema previše problema sa tremom ili pritiskom, nema šta izgubiti, a i dobra je stvar što je već odigrao sa Novakom, dok je ovaj bio na još većem nivou..

          Novak sutra igra i protiv sebe najviše.. Za njega je problem što on jedino na ovom turniru nema auru nepobjedivosti.. Na svakom drugom turniru, čak i kada gubi set i brejk, ili protivnik servira za meč, on je uvjeren da će dobiti.. I većinom i dobije.. Međutim na ovom turniru, upitno mi je koliko će on imati sposobnost se vratiti, ako "kola krenu nizbrdo".

          Vidjet ćemo.. Thiem ga može otpuhati u Wawrinkinom stilu, a može Novak i lagano dobiti..
          Po meni će ključan biti prvi set.. Thiem će teško moći biti opasan, ako izgubi prvi set..

          Za Wawu sam već rekao da je prvi finalist.

          Comment


          • Jos su mi u glavi onih Timovih 14 propustenih brejk lopti, od ukupnih 15.. u Majamiju, prije par mjeseci.

            Bas ga nije htjelo, pa je rezultat ispao rutinskih 6:3 6:4 za Novaka, a daleko od toga da je bila rutinska pobjeda.

            Medjutim, ovo je polufinale GS-a, tako da bi trebalo da ga Novak ubije u 3 seta, 4 max.

            Comment


            • luka,

              Jos kad se doda da vrijeme radi za Novaka, Tim je sutra ili nikada.

              Comment


              • Djokovic daleko od svoje najbolje igre? Ne gledamo isti sport izgleda.
                sigpic

                Comment


                • Da li se meni čini, ili Novaku servis deluje slabije?

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Djokovic daleko od svoje najbolje igre? Ne gledamo isti sport izgleda.
                    Đoković igra na ovom RG svoj najbolji tenis?

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      luka,

                      Jos kad se doda da vrijeme radi za Novaka, Tim je sutra ili nikada.
                      Rekoh zasad, ne govorim šta će biti za tri godine, pošto ti očito aludiraš na razliku u godinama..

                      Takve su okolnosti, pritisak, dakle dosta stvari je protiv njega, a s druge strane Thiem rasterećen na omiljenoj podlozi u dobroj formi..

                      Misliš li da je to dobra šansa?

                      Također mislim da dok Đoković god igrao tenis, Thiem neće biti favorit protiv njega.. Znači bar još 3-4 godine

                      Comment


                      • Originally posted by luka View Post
                        Vidjet ćemo.. Thiem ga može otpuhati u Wawrinkinom stilu, a može Novak i lagano dobiti..
                        Pa ne moze ga bas otpuhati.
                        Sigurno moze da ga namuci, i set da uzme (nije iskljuceno vise od toga), jer momak igra vrhunski na sljaci i ima odlican stav, ne predaje se, bori se za svaki poen.
                        Ima cak i malu prednost sto se igra na SL gde je danas igrao, za razliku od Novaka, koji ce morati da se prilagodjava.
                        No ipak verujem da ce Novak, koliko god snage ce ga kostati to, pobediti.
                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • Originally posted by pedja5000 View Post
                          Mnogi misle da Francuzi vole i navijaju za Noleta, ali to nije bas tako.
                          Zar ima neko ko tako misli?

                          Comment


                          • Thiem ima baš kapacitet za to da ga otpuše.. Isto ono što ima i Stan, a što Andy nema..
                            Ali Thiem još uvijek nije izgradio dovoljno jaku fiziku koja će mu pratiti udarce, pa se onda obično događa ono što se događalo šrotiv Keia u Rimu.. Loptice po tribinama, i par metara u autu, udarci ramovima i sl.
                            Ako Thiem počne agresivno sa winerima sa obe strane, šanse mu se dosta povećavaju.. Ako ga Novak uvuče u duže izmjene, Thiem na 3 dobivena teško može dobiti..

                            Ne zaboravite koliki faktor je u ovom meču pritisak na Novaku, čini mi se da se to nakon ovih par pobjeda pomalo zaboravilo..
                            On je tek sada opet gdje je bio toliko godina zaredom. Opet je toliko blizu. Svi očekuju da ga uzme, ali uvijek je sve protiv njega.
                            U finalu ga ( vjerovatno) čeka igrač koji ga je uništio prošle godine, polufinalu sličan matchup sa mladim i gladnim lavom...
                            Pa evo ja sam nervozan kad samo zamislim kako je Novaku sada

                            Comment


                            • Clayray izgleda puca samopouzdanja. Upravo citam njegovu izjavu gde kaze da je samo 2 meca udaljen od titule "I believe I can win the event. Whether I do or not we’ll have to wait and see, but I believe it’s possible and I’m only a couple of matches away now. I’ll just give everything I’ve got the next few days." Nadam se da ce sutra Stan biti na visini zadatka.

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Clayray izgleda puca samopouzdanja. Upravo citam njegovu izjavu gde kaze da je samo 2 meca udaljen od titule "I believe I can win the event. Whether I do or not we’ll have to wait and see, but I believe it’s possible and I’m only a couple of matches away now. I’ll just give everything I’ve got the next few days." Nadam se da ce sutra Stan biti na visini zadatka.
                                Njegove izjave su u sustini uvek takve, tako da to nije nista novo.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X