Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rolan Garos 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Odličan video... ton obavezan.

    Strasan video.

    Za sve ostale, vidim pominjete trenere, timove...
    Moje misljenje...
    Novaku je Vajda drugi otac, covek koji je DIREKTOR tima, koji se pita vise od Srdjana npr.
    Beker je tu najvise zbog marketinga i kad treba da popljuje ili smiri situaciju, mediji, izjave, bockanja...

    Ja jos ne verujem sta imamo 😊😊😊

    Posle moram da ponovim mec, ovaj put sa Krivokapicem

    Comment


    • Po zavrsetku svakog slema uvek sa nestrpljenjem cekam Tignorovo ocenjivanje:
      http://www.tennis.com/pro-game/2016/.../#.V1XU_Pl97cs
      Sta mislite, slazete li se sa njegovim ocenama?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Osvajaci RG 2016. Cestitke.

        -To define is to limit.

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Moje misljenje...
          Novaku je Vajda drugi otac, covek koji je DIREKTOR tima, koji se pita vise od Srdjana npr.
          Beker je tu najvise zbog marketinga i kad treba da popljuje ili smiri situaciju, mediji, izjave, bockanja...
          Ja se nadam da je se Srdjan previse ne pitam i cini mi se da je Srdjan shvatio da su to preduboke vode za njega i da je kao pravi otac, nesebicno, prepustio posao onima koji bolje znaju stavri od njega.

          Vajda je sigurno trener i psiholog. Kao takav mora biti pomalo otac.

          Beker odlicno handla medije ali on je bitno vise od toga. On je i te kako unprijedio i Novakovu igru i njegove rezultate.

          @olja

          Video je. Majstorski ispricana (kompletna) prica u 7 minuta.

          @Sandu

          Tignor je dao odlicnu ocjenu, pogotovo za Novaka.
          Last edited by NI; 07-06-16, 07:37.

          Comment


          • Ovo je prvi put da je Novak imao podrsku sa tribina na nekom Gren Slemu. Jel zna neko o cemu se radi tacno? Meni deluje da je bilo mnogo vise nasih ljudi nego inace, mada nisam siguran.

            Comment


            • Pa nema tu neke posebne mistike... da bilo je dosta naših ljudi, ali i ovi drugi su bili naklonjeniji Novaku, jer ipak igrao protiv Britanca, Francuzima nisu nešto posebno omiljni vekovima unazad, a neki naši koji su bili na FŠ kažu da je Novak postaje sve omiljniji Francuzima...

              Najiskrenije mislim da ce Novaka poceti francuzi ozbiljno da gotive, oni sami pisu sada naveliko da je Novak super i cool lik, a da nema podrsku publike jer je jednostavno u momentu kada se pojavio svaki ljubitelj tenisa vec obozavao ili Federera ili Nadala, takav je period bio i da nije bilo mesta u srcu za nekog drugog.
              A sem toga i Peugeot radi svoj posao sponzora ;)
              I da.. ono što je možda i najvažnije...francuska štampa i mediji uopšte mnogo su mu naklonjeni, sve sami hvalospevi i pre finala, a tek posle...

              Pa kada sve to se skupi... et voila!
              Last edited by miloolja; 07-06-16, 22:38.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Mislim da tu ima dosta toga,sto je igrao protiv Britanca,dobro mi je poznat njihov odnos

                  Ali ima i drugih razloga,Novak je jurio nesto istorijsko,i nekako svi se slazu da je zasluzio taj trofej,pa je i pariska publika osetila to.

                  A i njegova dominacija daje efekte,imace sve vise navijaca Novak.

                  Beker je majstor.Dosta zasluge za sve ovo idu njemu.Uspeo je da smiri Novaka,i ono sto me najvise raduje,Nole sad igra gren slemove najbolje i posebno polufinala i finala.

                  Ranije mu se desavalo da odigra dobro ceo slem i onda u finalu ocaj zivi,sada je obrnuto i rezultati su vidljivi.Da ne govorim kakav je mag u odnosu sa medijima...Pun pogodak sto je doveden,tacno to sto treba je odradio,i nadam se da ce nastaviti sa Novakom jos barem 2-3 godine
                  Last edited by Gari NS; 07-06-16, 23:14.

                  Comment


                  • Originally posted by ekvador View Post
                    Ovo je prvi put da je Novak imao podrsku sa tribina na nekom Gren Slemu. Jel zna neko o cemu se radi tacno? Meni deluje da je bilo mnogo vise nasih ljudi nego inace, mada nisam siguran.
                    Novak je uvek imao najvecu podrsku na AO,sto je i ocekivano zbog broja iseljenika iz bivse Juge,a po broju GS ocito je koliko to Novaku znaci.Svakako se slazem da je ovogodisnji RG navijacki bio uz Novaka iz vise razloga,nije bilo najvecih Novakovih rivala Rafe i Rogera u zavrsnici, a i Novak je marketingski odradio posao na terenu darivanjem srca na kraju meceva, a ukljucio je i sakupljace loptica.Generalno poblika voli sampione i predosetilo se da je RG 2016 Novakov momenat istorije ,a i bilo je mnogo balkanaca u finalnom mecu.Po meni ubuduce se nista znacajnije nece promeniti u odnosu publike prema Novaku na ostalim turnirima, sem Kine i AO svuda ce vecina publike opet biti na suprotnoj strani, ali to Novaku vise nije ni bitno kao pre RG 2016

                    Comment


                    • Originally posted by juventus View Post
                      Novak je uvek imao najvecu podrsku na AO,sto je i ocekivano zbog broja iseljenika iz bivse Juge,a po broju GS ocito je koliko to Novaku znaci.Svakako se slazem da je ovogodisnji RG navijacki bio uz Novaka iz vise razloga,nije bilo najvecih Novakovih rivala Rafe i Rogera u zavrsnici, a i Novak je marketingski odradio posao na terenu darivanjem srca na kraju meceva, a ukljucio je i sakupljace loptica.Generalno poblika voli sampione i predosetilo se da je RG 2016 Novakov momenat istorije ,a i bilo je mnogo balkanaca u finalnom mecu.Po meni ubuduce se nista znacajnije nece promeniti u odnosu publike prema Novaku na ostalim turnirima, sem Kine i AO svuda ce vecina publike opet biti na suprotnoj strani, ali to Novaku vise nije ni bitno kao pre RG 2016
                      A najvazniji razlog je to sto je Mari prekinuo saradnju sa Moresmo. Jos je Ameli rekla da ne zeli vise da podnosi javno vrijedjanje kojem je izlozena tokom Marijevih meceva.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        A najvazniji razlog je to sto je Mari prekinuo saradnju sa Moresmo. Jos je Ameli rekla da ne zeli vise da podnosi javno vrijedjanje kojem je izlozena tokom Marijevih meceva.
                        Mislis da ga zbog tog prekida Francuzi manje vole? Ja mislim da ga oni svakako ne vole, a sada da mu je Ameli bila i dalje u stabu mozda bi neku mrvu podske imao vise nego sto jeste. Ali mizerija je to, jer generalno nije Marej voljen u Francuskoj. Ne samo na RG vec i na mastersu u Parizu smo mogli to vrlo lako da primetimo.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Tignor se nije osvrnuo na Nishikorija u svojoj rekapitulaciji RG16
                          Najveće razočarenje ovog izdanja, način na koji je izgubio meč 1/8 od Gasqueta je za analize
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            A najvazniji razlog je to sto je Mari prekinuo saradnju sa Moresmo. Jos je Ameli rekla da ne zeli vise da podnosi javno vrijedjanje kojem je izlozena tokom Marijevih meceva.
                            Mora se priznati da je Marej dosta pogadja sa trenerima u unapredjenju svoje igre(manje promasaja nego Novak) ,najvazniji napredak je napravio sa dovodjenjem Lendla i efekat se video kroz OI,W i USO ,sa Morezmo dosla je i igra na sljaci, pokupio je nekoliko velikih titula na sljaci zahvaljujuci njoj.Sto se tice ponasanja na terenu tu mu izgleda niko nemoze pomoci ,mozda cerkica kad poraste pa je Kim dovede na stadion pa ce se postideti kao otac pred cerkom ,verujem da se kuci tako ne ponasa.

                            Comment




                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X