Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rolan Garos 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kolika temperatura, kakvi uslovi za igru? Slicno kao danas ili suvlje?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Pa da si ti taj koji se bunio, shvatio bi

      Sent from my Z3 compact <3
      Ja sam se bunio a sad mi reci sto igraju od 13h a ne od 11h a predvidja se kisa od 14h?

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Kolika temperatura, kakvi uslovi za igru? Slicno kao danas ili suvlje?
        Ništa suvlje, sve veoma slično kao danas.

        Tu kišu što predviđaju oko 14h ja ne vidim, osim u prepodnevnim satima kišica, sitna i kasnije popodne oko 17-18, ali ceo dan bez Sunca, oko 15C.
        Last edited by miloolja; 01-06-16, 19:47.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Onda da se svi pripremimo za jos jedno zanimljivo tenisko popodne.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Da, da biće još jedan duuuug dan.
            Last edited by miloolja; 01-06-16, 19:52.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Vreme sutra

              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Nadam se da nećemo sada svi "svoje" izvore da slikamo znate da to ništa ne znači... a ako i padne u 14 prekid neće valjda biti dug, jer se ne očekuju neke padavine tokom dana (po dva izvora). U svakom slučaju veoma slično, skoro identično vreme kao danas, nema neke drastične promene u odnosu na prethodne dane. Padala je i večeras dok su žene igrale svoje poslednja dva meča po programu...dovoljno da je šljaka vlažna, a uz ovu relativno nisku T, noću je još niža, gde nema vremena da se prosuši, još ako pada i pre podne...voila... valjda je sve jasno koliko Novak mora mnogo ozbiljnije i fokusiranije nego do sada, nema više opuštanja, a Berdihu sve ovo odgovara..
                Last edited by miloolja; 01-06-16, 20:01.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Svidja mi se Novakov ton tokom konferencije. Pomirio se sa okolnostima, kako god da bude, 5 dana za redom, spreman. Dao je do znanja svima da je raspolozen i po blatu da odrzi lekciju.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Ja sam se bunio a sad mi reci sto igraju od 13h a ne od 11h a predvidja se kisa od 14h?
                    Kako ja mogu da znam zasto igraju od 13h, to je valjda uvek raspored kad su u pitanju QF.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ma neću više da slikam, muka mi od kiše koja i kod nas pada.
                      Novak već polako mora da ubaci u petu i da reši to sa Tomicom u 3 seta.
                      Lakše bi bilo da je od 11, ali šta da se radi?
                      Navikli smo već i on , a i mi da se do GS-a uvek dolazi težim putem.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Pored već famoznih Norvežana, ovi su takođe dosta precizni, imaju i satelitske snimke i prikaze

                        http://en.sat24.com/en/forecast/h/1824187/paris
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Lepa igra Murraya nije me nešto Đoković impresionirao škot iz kola u kolo pojačava tempo biti će zanimljivo i neverovatno smiren baš interesantno :-D
                          "Čovek bez hrabrosti je čovek bez karaktera"

                          Comment


                          • Lepa igra Murraya nije me nešto Đoković impresionirao škot iz kola u kolo pojačava tempo biti će zanimljivo i neverovatno smiren baš interesantno :-D

                            "Čovek bez hrabrosti je čovek bez karaktera"

                            Comment


                            • Kada ti izbaci dupli post, potrudi se da duplikat obrišeš.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Kako ja mogu da znam zasto igraju od 13h, to je valjda uvek raspored kad su u pitanju QF.
                                Nije, prosle godine su qf pocinjala posle 15h a s obzirom da je ove godine situacija takva kakva je logicno je da pocnu od 11h kako bi svi mogli da zavrse meceve ako kisa izazove prekid. Ako vec prognoziraju kisu za 14h zar nije malo nelogicno da stave mec od 13h pa da igraju sat vremena pa prekid. Zar ne mislis da je to malo previse neorganizovanosti(ili da budem precizniji sumnjive organizovanosti) organizatora?

                                Comment

                                Working...
                                X