Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "We're Not Going Home" - Stephen Curry
    MVP

    Comment


    • Nevjerovatna utakmica noćas u Oklahomi. Warriorsi se vratiše nakon 3-1 vodstva Thundera u seriji. Oklahoma skoro čitavu utakmicu imala prednost, ali Thompson ih je uništio odličnim šutem za 3 poena (11-18) i ukupno 41 poenom. Ispratio ga je Curry sa double double učinkom, 29 poena i 10 skokova (1 aistencija mu hvalila do triple double) te Green sa 14 poena i 12 skokova. Igoudala ponovo sjajan u odbrani. Kod OKC Durant sa 29 i Westbrook sa 28 nisu ovaj put mogli iznijeti sami, pratili ih koliko su mogli Ibaka i Roberson.

      Utorak, 31.05.2016. u 03:00h na SK1
      G7 Golden State – Oklahoma City
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Roknucu se!

        Comment


        • Tek sam sada odgledao posljednju 1/4, i to na hrvatskom SK. Ocajni su im komentatori btw. Ali Igudala Pa vidi LBJ ide u dzep u finalu. Vec se zna MVP finala, samo jos ova formalnost sutra navece
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post

            Sada vec ne vjerujem da moze GSW da se vrati, mozda uzmu jos jednu i to je to.

            Spoiler
            Sad ce GSW u narednih par noci da me demantuje.

            Idemo dalje.

            3-3

            Klay

            Last edited by Rossonero; 29-05-16, 16:29.

            Comment


            • Ljudi jer ste vi primetili nesto cudno? Sinoc sam pratio sve vreme Karijeve poene i izracunao da je na kraju imao 31. Onda udjem na nba sajt da pogledam ostale statistike i pise 29,udjem u play by play i pise da je dao 31. Sad gledam na espn sajtu,na rezultatima pise da ima 31. A na nba sajtu i dalje pise 29,nesto tu nije u redu
              "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
              Legends never die. Mamba will be back!
              sigpic
              HOUSE ALL NIGHT LONG

              Comment


              • A slucajno granica u kladionicama bila 29.5 i 30.5

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Comment




                  • Mnogo jaka slika

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Једва чекам финале. Драго ми је да је голден стејт прошао јер хоћу да гледам реванш у финалу од прошле године. Кливленд значајно јачи него прошле године, Леброн жели освету а Голден Стејт да докаже да прошлогодишњи прстен није случајност и да могу да добију и спреман тим кливленда у пуном саставу.


                      А ја вам кажем од Кевина Лава зависи ова серија. Ако он буде играо као моја баба, голден стејт узима ово у 6.

                      Comment


                      • Golden Stejt svakako uzima ovo u 6 nezavisno od Kevina ili Lebrona. Ja nemam sumnju u to da su oni kao tim bolji od Klivlenda. Šta će biti ne znam jer ova serija od 7 utakmica mi je pokazala da u košarci sve može da se desi. Golden Stejt je sada jači za još jedno nevidjeno iskustvo a i činjenica je da su pobedili 3 puta za redom i sada imaju priliku da kod kuće pobede Klivlend 2 puta i sa 2-0 odu u Klivlend.

                        Bravo za njih i za sve što su uspeli da postignu a Oklahoma je samo dokazala da su chokerski tim hteli oni to ili ne. Ne možeš drugačije ovo da opišeš osim da kažeš - chokers.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • KD da predje negde na istok i ima 90% finale protiv Klivlenda, bar toliko da olaksa sebi a onda stisne zube u toj seriji i ako prodje u finalu... To mu je najlaksi put do prstena koji odavno zasluzuje, velika sramota da ga ne uzme.

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • gs - klivlend, cetvrtak na petak 03:00 game 1
                            SK1

                            Comment


                            • Kakva je ovo serija samo bila. Nisam očekivao da se GSW može vratiti nakon 3-1, mislio sam da mogu dobiti max jednu utakmicu kod kuće i to je to. Nevjerovatno je da je Oklahoma prokockala tri meč lopte. Curry i Thompson kad je najviše trebalo proradili. Očekujem i u finalu sedam utakmica, Cleveland jači ove godine za Lova i Irvinga nego prošle. Spektakl.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Znam da nema uzivo tekme ali ovo moram da postavim ovde jer je posecenija tema.

                                PERFEKTNA ANALIZA onoga sto se desilo u WCF G7 i onoga sto nas ceka u finalu.
                                Steta da ne pogledate ovo.


                                P.S. Bice mi zao kad se razdvoje Skip i Stephen na kraju godine, uzivao sam uz njihove analize prethodnih godina.


                                Comment

                                Working...
                                X