Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toronto me baš iznenadio ovu utakmicu, mislio sam da će ih Cleveland dobiti, da će umor odraditi svoje, ali ne, oni i dalje nekako guraju. Lowry sa 35 i DeRozan sa 32 poena predvodili su Raptorse do izjednačenja u seriji, jedino je još Carroll bio dvocifren sa 11 poena. Tristan Thompson ne igra ovu seriju.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Pa pazi ono, ne mozes uci coveku u glavu.. a svako ima drugaciju percepciju. Draymond jeste indijanac, ali ne verujem da bi ispao bas toliki kreten. To bacanje noge radi mnogo njih prilikom faula i zato kad sam cuo onu trojicu da svi tvrde da je nenamerno, kontam da bi oni to morali da znaju.

      EDIT: Evo sad slusam na ESPN-u SVG-a i Mark Jacksona i obojica se slazu da je trebao biti suspendovan. I fino su argumentovali taj stav, ne mogu nista protiv toga da kazem. Kao kad u fudbalu bude neka sumnjiva penal situacija, pa cujes onu "sta god da je dosudio, ne bi pogresio", takva neka situacija.
      Ne znam, sve je moguce, ali u dvije utakmice zaredom da udari istog lika u isto mjesto nenamjerno mi je nekako nerealno djelovalo, ali hajde mozda je i bolje ovako, da igraju svi, pa neka bolji prodje . Ali ako mu se i veceras desi nesto slicno nadam se da ce ogromnu suspenziju dobiti, mada nije valjda toliko malouman .

      Torontu stvarno svaka cast, davao sam im maksimalno jednu pobjedu, a sad me strah za konacni ishod i to Boga mi poprilicno ..

      Bismacku svaka cast, nadam se da ce masne pare uzeti u offseasonu
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Nocas Curry mora da pokaze svoj MVP mode. Ocekujem ga na 40+. Zvuci mi nestvarno da im Oklahoma ode na 3-1.

        Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

        Comment


        • Ipak je stvarno 😃

          Sent from my Nexus 5X

          Comment


          • Pa bolji su OKC igraju bolju odbranu i umrtvili su Curry-a.
            Nadam se da je ova ta godina kad ce da uzmu titulu.

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              Nocas Curry mora da pokaze svoj MVP mode. Ocekujem ga na 40+. Zvuci mi nestvarno da im Oklahoma ode na 3-1.

              Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
              Nije pokazao MVP mode. 19 poena. Odose na 3-1.

              Sada vec ne vjerujem da moze GSW da se vrati, mozda uzmu jos jednu i to je to.

              Spoiler
              Sad ce GSW u narednih par noci da me demantuje.


              Russ

              Last edited by Rossonero; 25-05-16, 11:24.

              Comment


              • Šampion pred ispadanjem. Još jedna odlična timska igra Oklahome, predvođeni triple double učinkom Westbrooka, 36 poena i po 11 asistencija i skokova. Još su dvojica imali double double, Durant 26 poena i 11 skokova te Roberson 17 poena i 12 skokova. Ibaka, Waiters i Adams zaokružuju dvocifrenu šestorku kod Thundera. Kod GSW jedino igrali Thompson sa 26 poena i Curry sa 19.

                Serija se sada seli u Oakland gdje su Warriorsi pred imperativom pobjede.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Roberson covjek odluke svega mi... Ako Green dobije flag 1 bice njima skroz veselo. Volim OKC, ali sve kontam da ako oni prodju dalje da ce Cavsi uzeti. A to je neprihvljatljivo
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja se isto samo bojim da Klivlend ne uzme, to mi je bas worst case scenario... ALI, mislim da je konacno ekipa Oklahome sazrela za prsten i da su se neke kockice sklopile pod Donovanom jer realno pokazali su vise od SAS pa i od GSW iako serija jos nije gotova mogu slobodno to da kazem. Tako da ne vidim zasto ne bi mogli da dobiju Klivlend ako vec dodje do finala OKC-CLE.

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Povlačim sve što sam rekao o Waitersu kao balvanu, panju, invalidu, biću oduzetom od kretanja po svetoj zemlji, rasipanju genetskog materijala itd. jer Dion razvaljuje ovu seriju.

                        Ovako naložena Oklahoma koja u odbrani udara i mlati gdje stigne može svašta postići. Koja razlika između OKC-a pod Brooksom i sada pod Donovanom. Ofanzivno je nema puno, ako čak i nisu još više statični, ali iz nekog razloga više liče na tim nego prije. Izgledaju brutalno, ali naravno da ne očekujem da se serija završi na 4-1 bez da se Warriorsi pitaju išta. Sada očekujem i od Kerra da pokaže da je s razlogom trener godine i od Stepha da pokaže kolika je veličlina i da se može izboriti za poene i bez sistema koji je trenutno slomljen.

                        Comment


                        • Love sa 25 i James i Irving sa 23 poena predvodili Cavse do još jedne ubjedljive pobjede (bila bi i ubjedljivija da je Cleveland igro četvrtu četvrtinu, al nije bilo ni potrebe). DeRozan sa 14 i Lowry sa 13 poena nedovoljno za neku uzbudljiviju utakmicu. Idemo sada u Toronto, opet ću dati prednost Cavsima, mada iskren da budem volio da Raptorsi dobiju, pa neka majstorica odlučuje.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Rockets are finalizing deal to make Mike D'Antoni head coach. (via @calvinwatkins & multiple reports)
                            ....

                            Comment


                            • Da gledam majstoricu u kojoj ce Cleveland da ih nabije 30+ ili 40+?

                              Prosto je nevjerovatno koliko lose Toronto igra u gostima.

                              Mislim da Cleveland zatvara seriju u g6.

                              Ja cu svakako da navijam za OKC ili GSW (finale) ko god prodje dalje, a realno GSW je dosta daleko od prolaza.
                              Last edited by Rossonero; 26-05-16, 23:15.

                              Comment


                              • Konačno Curry u MVP modu, uz pomoć Thompsona za smanjenje u seriji. Za GSW igrači sa klupe su imali veliku prevagu naročito Speights.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X