Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Sjutra je finale najvjerovatnije, odlican Nadal.

    Toliko o strasnom Veselom, tankovao Novak, danas je to vec jasno
    Bojim se da Stan u kakvoj god da je formi ne ume da igra protiv Nadala, jednostavno mu ne lezi.

    Sent from my Lenovo B6000-H using Tapatalk
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Dzumhur :

      "Video je da ga imam i zatražio je pauzu, verovatno kako bi me izbacio iz koloseka. Uspeo je u tome i napravio sam nekoliko loših poteza nakon toga"

      Comment


      • Granollores
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Ni Stan niti bilo koji drugi igrač ne može protiv Nadala po sunčanom vremenu u dnevnom terminu na šljaci. Protiv Nadala koji je u iole dobroj formi... Ok. Novak u svom "The best" izdanju bi jedini mogao... Bilo bi lepo i realno je moguće da imamo staro veliko Fedal finale i logično 24. pobedu Nadala, nakon uništavanja Federerovog bekhenda poznatim spinovima

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Nadal odavno nije ovako igrao na brejk lopte.
            Protiv Thiema mentalna snaga kao iz najboljih dana. Kad je najbitnije Rafa odigrao najbolje. To je ona stari dobri Rafa.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Pa naravno da se covjek drzi taktike koja daje fantasticne rezultate,rezultat te taktike je medjusobni skor sa federerom 23:11,6:2 u finalima gren slemova stvarno nevjerovatna taktika
              Ova taktika protiv jednoručnog BH-a daje odlične rezultate. Protiv dobrog dvoručnog BH-a (Đokovič, Nishikori, Fognini itd) naravno da igranje FH lasota po diagnoali nije neki faktor.

              Comment


              • Originally posted by jacques9 View Post
                Protiv Thiema mentalna snaga kao iz najboljih dana. Kad je najbitnije Rafa odigrao najbolje. To je ona stari dobri Rafa.
                Žaki slazem se al` isto tako mozemo reci da Dominik nije znao da prelomi pa je pomogao Rafi
                Bilo kako bilo ja bi voleo da trofej digne Monfa a ako ne on onda Rafa.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Sta mislite Nadal-Wawrinka ko izlazi kao pobednik ? ja malo vece sanse dajem Nadalu

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    A ti Kuevasi su ga dobili bas zbog taktike, ne zbog to sto je fizicki pao, nema problem.
                    Ovaj put se ne slažem s tobom.

                    Fizička kompenta je strašno bitna kot laso FH diagonale kot Rafe.

                    Za ovakaka brutalni spin treba ogromno fizičke snage. Rafa fizički nije više tako snažan kao u najboljim godinama, da o pripremi udaraca (kretanje) ni ne pričam, tako da njegov laso FH diagonala nije više tako ubojit kao nekad.

                    Ovaj njegov LASO FH diagonala je totalno specifični i atipični udarac u tenisu. Za kvalitetno odigravanje tog udarca treba brutalna snaga in perfektna priprema. Rafi iz najboljih godina niko nije mogao parirati u nadmudrivanju sa laso FH diagonalom na šljaci i sunčanom vremenu, kad spin najbolje prima.

                    Protiv KUevasa u RIo Rafa nije imao dovoljno snage za veču dubinu udaraca. Nije ima snagu za veči spin i nije imao snagu za bolje kretanje. Kuevas ga je prebijao sa svih strana. Tako to izgleda, kad Rafa nije fizički totalno fit a i mentalna snaga u ono vreme nije bila baš nešto.

                    Comment


                    • Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Žaki slazem se al` isto tako mozemo reci da Dominik nije znao da prelomi pa je pomogao Rafi
                      Bilo kako bilo ja bi voleo da trofej digne Monfa a ako ne on onda Rafa.
                      Kao je Rafa rekao posljie meča: Thiem nije loše odigrao na break lopte. Jaz sam odigrao odlično i to je istina.

                      Comment


                      • Originally posted by DrMr View Post
                        Sta mislite Nadal-Wawrinka ko izlazi kao pobednik ? ja malo vece sanse dajem Nadalu
                        Ja se nadam da će Nadal pobediti

                        Comment


                        • Originally posted by jacques9 View Post
                          Ovaj put se ne slažem s tobom.

                          Fizička kompenta je strašno bitna kot laso FH diagonale kot Rafe.

                          Za ovakaka brutalni spin treba ogromno fizičke snage. Rafa fizički nije više tako snažan kao u najboljim godinama, da o pripremi udaraca (kretanje) ni ne pričam, tako da njegov laso FH diagonala nije više tako ubojit kao nekad.

                          Ovaj njegov LASO FH diagonala je totalno specifični i atipični udarac u tenisu. Za kvalitetno odigravanje tog udarca treba brutalna snaga in perfektna priprema. Rafi iz najboljih godina niko nije mogao parirati u nadmudrivanju sa laso FH diagonalom na šljaci i sunčanom vremenu, kad spin najbolje prima.

                          Protiv KUevasa u RIo Rafa nije imao dovoljno snage za veču dubinu udaraca. Nije ima snagu za veči spin i nije imao snagu za bolje kretanje. Kuevas ga je prebijao sa svih strana. Tako to izgleda, kad Rafa nije fizički totalno fit a i mentalna snaga u ono vreme nije bila baš nešto.
                          Zajebavao sam Bojanu, ironican mi bio post.

                          Inace vidjecemo sutra sta ce biti, do sada je vazilo da je Rafa ogromni favorit protiv bilo koga po suncanom vremenu na sljaci, narocito u Monte Carlo gde se naosvajao titule i gde mu pogloda najvise odgovara. Sada su se stvari promenile, nije ovo onaj stari Rafa, al opet ovo je bolji Rafa nego u Juznoj Americi gde se raspadao i fizicki i psihicki.

                          Zadovoljan sam od BH-om, drzi ga cijelo vreme u igri, zna dosta cesto i da potegne, FH zna chat pat da izleti sa terena ali u globalu stabilan, skripi malo defanziva ali jbg, i nesto sto sam primetio ubacio je drop shot segment u svojoj igri. Mislim, nije da ga do sada nije igrao, ali sad ga cesce igra, a i logicno kada izbaci neko 3-4 metra iza osnovne ili u stranu, mada to ga danas 2-3 puta jako skupo kostalo jer mu Thiem stigao neke nestvarne lopte.

                          Vjerujem u Rafa i ocekujem da sutra dobije Wawrinku iako nece biti nimalo lako, odlican je i Stanko.

                          Nadam se da ce Milos dobiti onog panja, krv mi izvire sa ocima kada ga gledam na sljaci, UZAS.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Igrao je Rafa i prosle godine dosta drop sotova u mecu polufinala sa Noletom.Slazem se sa Kobetom da se poboljsao na brejk loptama ali jos tu fali po svega malo.U svakom slucaju ja danas svim srcem uz Rafu.
                            A sto se tice Mareja ne znam sta reci,Milos je povrijedjen i cisto sumnjam da ce nesto danas moci protiv Mareja.Ali sto je najgore Marej je umislio da je strasan igrac na sljaci

                            Comment


                            • Rafin drugi Errani servis ce biti bitan. Retern je jučer podizao kako je meč odmicao.

                              Comment


                              • Raonic ocajan danas.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X