Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad igra maskimalno spreman, ostaje krace na terenu, kad malo padne forma ostaje duže na terenu, sad ne znam sta mu je pametnije da se umara na treninzima ili na mečevima, on najbolje zna.
    Iako mislim da u ovm sportu nema baš puno mesta za kalkulacije mogao bi i da izgubi koji turnir i stvori koju zalihu poena za sledeću godinu.
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Originally posted by Niki View Post
      Kada igra Federer? Bas me zanima kako to izgleda posle povrede. Znaci imamo dva rekovalescenta na terenu.
      Mislim da je taj meč u subotu i da Del Po dobija peške . Mada kako je odigrao sinoć ne obećava mnogo...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Moja prognoza:Majami-Marej,Monte Karlo-Nadal,Madrid-Djokovic,Rim-Nadal,RG-Nadal,Vimbldon-Federer,Olimpijada-Djokovic,Us open-Djokovic(mozda Marej),uglavnom dosta slican razvoj situacije kao 2012 te godine

        Comment


        • Originally posted by Dekson View Post
          Kad igra maskimalno spreman, ostaje krace na terenu, kad malo padne forma ostaje duže na terenu, sad ne znam sta mu je pametnije da se umara na treninzima ili na mečevima, on najbolje zna.
          Iako mislim da u ovm sportu nema baš puno mesta za kalkulacije mogao bi i da izgubi koji turnir i stvori koju zalihu poena za sledeću godinu.
          Evo u Indijan Velsu je bio na izmedju 50% i 70% kapaciteta do finala pa je opet bez ikakvih natezanja stigao do istog. U finalu je vec bio brutalan, Novak sad zna kad i dje da pojaca, fokus mu je nevjerovatan u finalima, ne trosi se skoro uopste.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Moja prognoza:Majami-Marej,Monte Karlo-Nadal,Madrid-Djokovic,Rim-Nadal,RG-Nadal,Vimbldon-Federer,Olimpijada-Djokovic,Us open-Djokovic(mozda Marej),uglavnom dosta slican razvoj situacije kao 2012 te godine
            Prilicno sam siguran da se skoro nista od toga sto si naveo nece desiti, ali ajde da sacekamo pa da vidimo.
            Pamtim ovu prognozu...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Mislim da je taj meč u subotu i da Del Po dobija peške . Mada kako je odigrao sinoć ne obećava mnogo...
              Sutra.

              Originally posted by Sandugp View Post
              Prilicno sam siguran da se skoro nista od toga sto si naveo nece desiti, ali ajde da sacekamo pa da vidimo.
              Pamtim ovu prognozu...
              Sve je realno prognozirao. Nemoguće je predvidjeti sve unaprijed, tako da vjerujem da će promašiti 2-3 turnira, Madrid, OI i možda USO.

              Comment


              • Da i to sto kazes ... ali bas ta tri. I sam sam tipovao na njih, da ce njih verovatno da promasi.
                Nije da je realno prognozirao, vec surovo realna prognoza. Ubija od realnosti...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Možda je paradoksalno ovo što ću reći ali meni Nadal nije u top 3 favorita na šljaci. Koliko sam ga ispratio ove godine, više mu odgovaraju brži uslovi. Možda i grešim..
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Moja prognoza:Majami-Marej,Monte Karlo-Nadal,Madrid-Djokovic,Rim-Nadal,RG-Nadal,Vimbldon-Federer,Olimpijada-Djokovic,Us open-Djokovic(mozda Marej),uglavnom dosta slican razvoj situacije kao 2012 te godine
                    Slazem se, sasvim realna prognoza.. ukoliko Nole sutra u mecu protiv Edmunda izlomi nogu.
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Ćorić se malo smirio, ne udara više iz sve snage, ima potencijala ako ovako nastavi biće dobar
                      Last edited by Dekson; 24-03-16, 16:57.
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Originally posted by Dekson View Post
                        Ćorić se malo smirio, ne udara više iz sve snage, ima potencijala ako ovako nastavi biće dobar
                        Ne znam sta vidis dobro u danasno izdanje Corica. FH uzasan, bas lose igra.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Svidja mi se njegov pristup igri, mlad je mislim da još traži svoj stil na šljaci mi je prošle godine kopirao Nadala, sad pokušava da kopira Djokovića, malo da se smiri i smanji razgovore sa klupom, ima talenta i želju da napreduje. Dajem šansu mladima
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Ne ume Borna fh da udari pa to ti je
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ne ume Borna fh da udari pa to ti je
                              Požurio u završnici 2. seta i izgubio dobijen meč, klasičano neiskustvo,više ga je prodao servis nego forhend
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Buduci n1, ako bi mu najveci rival bio tatsuma ito

                                Comment

                                Working...
                                X