Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by miloolja View Post
    Što se momci odmah štrecaju.. izvinjavam se svima, ali opšte poznato je da sa bojama i nijansama ne stojite baš najbolje.. svaka čast izuzecima.

    Mene smorilo ovo Sunce u Majamiu mada ni tenis nije ništa bolji. Ima li neki da valja?
    Ono sto sam ja primetio nije bas tako. Znaju oni vrlo dobro da razlikuju, ne znaju da imenuju

    Comment


    • #92
      Originally posted by mark it zero View Post
      evo imas schiavone-falconi, preti da bude medju najboljim mecevima godine, iako je tek pocetak
      Najiskrenije, nikada mi ne bi palo na pamet da gledam
      Al pošto ovi muškarci smaraju nenormalno, da dam svoje dragoceno vreme ženama
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #93
        Originally posted by miloolja View Post
        Najiskrenije, nikada mi ne bi palo na pamet da gledam
        Al pošto ovi muškarci smaraju nenormalno, da dam svoje dragoceno vreme ženama
        Bas cudno
        sloboda ili ništa

        Comment


        • #94
          Epa da sam umro ne bi znao , ja celo vreme mislio da su promenili cuvenu ljubicanstvenu

          Evo kako je kod mene CRT tv pa uvek na slikama ispadne losija slika nego sto jeste

          Comment


          • #95
            Pre oko 15ak minuta



            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #96
              Originally posted by DrMr View Post
              Epa da sam umro ne bi znao , ja celo vreme mislio da su promenili cuvenu ljubicanstvenu

              Evo kako je kod mene CRT tv pa uvek na slikama ispadne losija slika nego sto jeste
              Spoiler

              Spoiler



              Teren kako kod koga ;)
              Last edited by miloolja; 23-03-16, 19:53.

              Comment


              • #97
                Da , da definitivno je tv otiso u aut Sta je ovo svi neke plazmetine s hd kanalima xD

                Comment


                • #98
                  A ova je još bolja


                  BJK: He's a class act and a true champion.



                  Last edited by miloolja; 23-03-16, 20:09.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #99
                    Ovaj Gulbis baš propao.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ovaj Gulbis baš propao.
                      Ali sa druge strane drago mi zbog Južnog
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Edmund dobija Novaka
                        OVAKO

                        Comment




                        • Comment


                          • Kolko mi zao Delpa Kolko je on samo problema pravio Federeru u ove susrete uvek uzimao set i uvek bili tajbrejkovi , cak dobio i 3 meca zaredom , kad se samo setim

                            Comment


                            • Originally posted by DrMr View Post
                              Kolko mi zao Delpa Kolko je on samo problema pravio Federeru u ove susrete uvek uzimao set i uvek bili tajbrejkovi , cak dobio i 3 meca zaredom , kad se samo setim

                              Bas je bio dominanatan na par turnira pre povrede, da se nije povredio, sigurno bi bio medju prvom trojicom.
                              Last edited by Dekson; 24-03-16, 07:27.
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Edmund dobija Novaka
                                Pješke Edmund u 3.kolo.

                                Comment

                                Working...
                                X