Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako potprckuje Lajani Dimitrova ovo nije zdravo.
    Trazi bata celendz i jos pre toga pitao Lajanija ovaj mu lepo rekao da je aut. Ne veruje kralj. I kada se videlo da jeste, kako je krenuo Lajani onako u svoj stilu da naglasava odredjene reci Odmah posle cistu loptu mu sudija linijski vikao aut, medjutim ovaj nije smeo da trazi
    Tpra Muhamed ne vadi...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Dimitrov igra odlicno, ali prvi set jedva uzeo, a evo u drugi gubi sa brejkom. Koliko se ne kontrolise kada treba, pa to je strasno.
      OVAKO

      Comment


      • Ja zbilja ne vidim kojim to oruzjem Tim moze da ugrozi Novaka

        Da nece mozda da ga slomi tempom Mrka kapa. Kontrolisanom agresivnoscu? Ja to veceras ne videh ni u naznakama. Mozda baraznom paljbom sa oba krila? Moguce, kad bi imao bh i dovoljno vremena da se idealno namesti na svaki udarac. Na sporijim podlogama ce prirodno imati nesto vise fore, sto u nekoj konacnici moze, uz dobru defanzivu koju poseduje, da rezultira osvojenim setom.

        Osim forhenda koji ume da raspali muski ja ne videh ama bas nista sto bi Novaku predstavljalo poseban izazov. Servis pogotovo. Imao sam utisak da Novak moze da ga brejkne kad god pozeli.

        Pojavice se Novakov nemesis ali ne treba ga traziti tamo gde ga nema. Kao sto to nije bio Nisikori tako to nece biti ni Tiem.

        Ako bih vec morao da tipujem stavio bih stavio pare na Zvereva i eventualno Kirgiosa, dok u medjuvremenu ne iskoci jos neko.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Bice interesanotno videti prvi mec Kyrgiosa i Novaka
          Do sada ima pobede nad Nadalom, Federerom ,Andy-em. Jako me zanima kakav ce match up da bude.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Zna se kakav, raznet ce Nick Novaka, za razliku od neki Nick ima petlju.
            OVAKO

            Comment


            • Vi li stvarno mislite da ce Kirijos da dobije Raonica ?

              Elem , trebali su Nisikori i Agut da izadju u 03 na tereten , medjutim jos Monfa i Dimitrov nisu zavrsili a posle njih tek slede zene pa tek posle Nisikori-Agut Dakle oko 06h

              Comment


              • Nishikori je pomeren na grandstand, ali svejedno ceka da zavrse Monfa i Grisa zbog TV prava

                Comment


                • VAMOS MONFA
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Monfis i Dimitrov 46 razmene , nisu losi , kad se samo setim AO2013 , Monfis i Simon preko 70 razmene xD

                    Comment


                    • Dobar mec, jbg nema spavanja
                      sigpic

                      Comment


                      • Dimitrov je Dimitrov, lik ne zna gde udara kada treba. Ja ne znam kako ovaj lik bio sa Serenom, Sarapovom i Shercingerom, pa ovaj nema m*da za nista.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Svaka cast Monf, lepo je videti te u zavrsnicama turnira

                          Ocigledno je da mi je Djokovic totalno poremetio nacin posmatranja kvalitetnih tenisera, ali nekako ne mogu da se otrgnem utisku da obojica grese previse i to u banalnim situacijama. Vidim dva tenisera koji imaju talenta i ne pokazuju uopste ni blizu onaj nivo igranja koji mogu.
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Dobar je mali, baš dobar, samo glavu da sredi, mada i No1 iliti Nole neke gemove (najčešće kada servira za meč u poslednje vreme) igra bez glave pa pobeđuje. Sa ovakvom statistikom samo Novak može (uz eventualno Federera i negdašnjeg Rafu) da izvuče meč.

                            A sada da se pripremimo da dr.Monf oduva Grišu
                            Moj post od pre par sati Brat Monf ispunio očekivanja.
                            Kirjos sutra ( zapravo sada već danas) predaje Raoni Ne može on u ovom ritmu da odigra do kraja a da ne napravi neku glupost. Do sada je bio ok, ali Nik je to
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Finale Djokovic-Nisikori

                              Comment


                              • Originally posted by Navras 16790 View Post
                                Ja zbilja ne vidim kojim to oruzjem Tim moze da ugrozi Novaka

                                Da nece mozda da ga slomi tempom Mrka kapa. Kontrolisanom agresivnoscu? Ja to veceras ne videh ni u naznakama. Mozda baraznom paljbom sa oba krila? Moguce, kad bi imao bh i dovoljno vremena da se idealno namesti na svaki udarac. Na sporijim podlogama ce prirodno imati nesto vise fore, sto u nekoj konacnici moze, uz dobru defanzivu koju poseduje, da rezultira osvojenim setom.

                                Osim forhenda koji ume da raspali muski ja ne videh ama bas nista sto bi Novaku predstavljalo poseban izazov. Servis pogotovo. Imao sam utisak da Novak moze da ga brejkne kad god pozeli.

                                Pojavice se Novakov nemesis ali ne treba ga traziti tamo gde ga nema. Kao sto to nije bio Nisikori tako to nece biti ni Tiem.

                                Ako bih vec morao da tipujem stavio bih stavio pare na Zvereva i eventualno Kirgiosa, dok u medjuvremenu ne iskoci jos neko.
                                Tempom ne moze da ga pobijedi.

                                Ako ista, Novakov servis je bio ugrozen citavo vrijeme a ne Timov. Novaku je Tim poklonio brejk u prvom setu, uopste ga nije ugrozavao na servis. U drugom setu je bilo bolje, ali Tim je morao biti doboko razocaran rezultatom prvog seta. Em je bio bolji igrac, em su obojica sjeli poslije Timovog "brejka". Novakov celinge "ako prodje, prodje" je prosao.

                                Moze da ga pobijedi kontrolisanom agresivnoscu, tukuci sa oba krila. Tim igra lakse kontrolisano od Vavrinke ali ima manju snagu udaraca. Jos uvijek je ta snaga dovoljna da probija redovno Novaka. Vavrinka ima bolji servis ali Tim ima fantastican kik. Kik je servis koji najvise muci Novaka.

                                Timu nedostaje i blok return. Novaku prijeti opasnost od dva tipa igre. S jedne strane moras ga snagom probijati. To imaju mnogi. Ali to nije dovoljno. Na kraju se umore i pocnu da grijese. S druge strane, ako dajes mekane loptice, Novak mora sam da generira snagu. To ga umara i gubi na preciznosti. Simon je ekspert u tom pristupu.

                                Vavrinka je radio oboje na RG. Loptice bez tempa je davao kad bi returnirao prvi servis. Sve to ne bi bilo dovoljno da nije imao 70% prvog servisa unutra.

                                Tim sigurno moze da radi sto je potrebno jedan set. Pogotovo na sljaci. Moze li da radi 3 seta? Mislim da za sada ne moze. Ali Timova je kriva u usponu a Novakova mora uskoro poceti da pada. Tim bi na RG-u u ranim kolima bio nepotrebna komplikacija za Novaka. Kasnije bi bio manje opasan. Osim ako nema super lak zrijeb.
                                Last edited by NI; 30-03-16, 06:54.

                                Comment

                                Working...
                                X