Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stivens se osramotila, 6-3 6-0 za Watson.
    OVAKO

    Comment


    • Crni Borna, ja gledao do 5:4 u drugom, kako je uspeo da izgubi dobijen mec nije mi jasno

      Realno, tanko je to sve prilicno, uporedjuju ga sa najboljim, predvidjaju svetlu buducnost, ali ja zaista ne vidim bilo kakav osnov za tako nesto. Seca li se neko jos Ryana Harrisona? I o njemu su se pisali hvalospevi, nije moglo da se zivi od hajpa, a igra teska truba. Od buduceg broja jedan do drljanja po celendzerima, tanka je linija ocigledno. No, da ne prejudiciram
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Ma zaista za sada nema razlog da se Borna uporedjava sa ove najbolje. Prvo, lik nije fizicki spreman, pa ako njega hvataju grceve nakon mrtvog meca protiv Istomina u tri seta, sta li bi bilo u pet setova protiv Novaka? Vjerovatno bi kolabirao na sred terena. Drugo, Borna nema forhend i to je ozbiljna rupa u njegovu igru. On gura lopticu iz tog udarca, to nije nikakvo oruzje u njegovu igru. Trece, slabo je agresivan. Vecinu poena zavrsavaju se sa greskom protivnika, a on cak i kad ima sansu da izadje napred to ne radi.

        Ja zaista ne vidim kako ce on najpre u top 10, a ne na pa na broju 1. Mislam da je Borna malo precenjen.
        OVAKO

        Comment


        • Ma bas mi se kenja od tih novih nada , Prvo su dosli Harison i Tomic i svi su pricali eto ih buduci n1 , Tomic pao ali je i dalje tu dok Haris nema ga nikakav propo skroz , zatim Nisikori , Raonic , Dimitrov , svi su oni dosli do prvog mesta , pa ce tako sad i Zverev , Rublev , Coric , Kirijos Chung, Donaldson , Tiafoe , Ymer i td...

          Comment


          • Ako te baš mnogo potera imaš valjda toalet.

            Obratite pažnju na izražavanje, pobogu! Niste na ulici!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sergiy Stakhovsky ‏
              There will be an announcement tonight at 9pm . Stay tuned for some free food tomorrow

              Comment


              • Za sada od ove mlade nade samo Zverev pokazuje da ima no.1 predispozicije. I Kokinakis je ok igrac al eto povredio se, pa ce valjda kasniti malo negov napredak. Kirgios svi znamo da ima i petlju i igru, ali lik nema mozak nazalost. Doduse Kirgios nije generaciju Zvereva, Rubleva i ostale, malo je stariji al dobro. Neko do pre 1-2 godine smatrao i Dimitrov i Kei za mlade igrace

                Idu direktno Rafa i Nando u dublu, protiv Sepija i Bolelija. Lep mec
                OVAKO

                Comment


                • Rosol puko totalno baš.

                  Serena servirala za meč i onda joj Kristina Mekhejl uzela set sa 7:5, ima i u trećem brejk, ali da vidimo hoće li joj biti dovoljno.

                  A Damir uzeo drugi. Lepo.


                  Jel imate porblema sa ATP sajtom? Da vidite podatke za koje znate 100% da nisu tačni ili da neće nešto da se otvori? Meni to traje baš dugo.
                  Last edited by miloolja; 24-03-16, 23:17.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Daj Rafu

                    Comment


                    • Damir prošao
                      Strahovski vodi 1:0 7/6 u drugom 2:2

                      Comment


                      • Monfis na periscope strimuje FIFU

                        https://www.periscope.tv/w/acNFUTFQW...wgRa7UZkyhustp

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Za sada od ove mlade nade samo Zverev pokazuje da ima no.1 predispozicije. I Kokinakis je ok igrac al eto povredio se, pa ce valjda kasniti malo negov napredak. Kirgios svi znamo da ima i petlju i igru, ali lik nema mozak nazalost. Doduse Kirgios nije generaciju Zvereva, Rubleva i ostale, malo je stariji al dobro. Neko do pre 1-2 godine smatrao i Dimitrov i Kei za mlade igrace

                          Idu direktno Rafa i Nando u dublu, protiv Sepija i Bolelija. Lep mec
                          Mislim da mlade nade greše, što pokušavaju da skidaju i kopiraju udarce velikih igrača(Djokovića,Federera , Nadala) koje izvode na treningu(a to je šminka), mesto da kopiraju udarce koje izvode na samom meču, to su potpuno dva različita pristupa. Da ne govorimo o tome koliko moraju da igraju i dodju iscrpljeni od mnogobrojih Fjučers turnira koje moraju da odigraju da bi uopšte stekli pravo da igraju na velikim turnirima, tako da je mladim igračima danas mnogo teže. A i sadašnji šampioni su bili mladi pa su jedni verovali u njih, drugi nisu, tako da je sve relativno
                          Last edited by Dekson; 25-03-16, 07:58.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post

                            Jel imate porblema sa ATP sajtom? Da vidite podatke za koje znate 100% da nisu tačni ili da neće nešto da se otvori? Meni to traje baš dugo.
                            Ma da, ATP zvanicni je od onog sminkanja, postao znatno nepregledniji, a (po meni) i ruzniji. Ili sam se preterano bio navikao na stari. I dosta stvari ume da zabaguje. Jbg. A sto se tice netacnih podataka i tu su solidni - po ucestalosti istih. S vremena na vreme naleti netacnih informacija i u statistikama i u vestima. Kao sto je Vanja pre neki dan primetio.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Navras 16790 View Post
                              Crni Borna, ja gledao do 5:4 u drugom, kako je uspeo da izgubi dobijen mec nije mi jasno

                              Realno, tanko je to sve prilicno, uporedjuju ga sa najboljim, predvidjaju svetlu buducnost, ali ja zaista ne vidim bilo kakav osnov za tako nesto. Seca li se neko jos Ryana Harrisona? I o njemu su se pisali hvalospevi, nije moglo da se zivi od hajpa, a igra teska truba. Od buduceg broja jedan do drljanja po celendzerima, tanka je linija ocigledno. No, da ne prejudiciram
                              Nikako ne pretjeruješ

                              tanka je linija između onih najboljih i celendzer igraca.

                              sjeti se samo kako je Fratangelo igrao 1.set protiv Novaka ili meča Rafa Brown v Wimbledonu. Tada je izgledao brown 2 kategorije bolji igrač od Rafe.

                              Comment


                              • Originally posted by Dekson View Post
                                Mislim da mlade nade greše, što pokušavaju da skidaju i kopiraju udarce velikih igrača(Djokovića,Federera , Nadala) koje izvode na treningu(a to je šminka), mesto da kopiraju udarce koje izvode na samom meču, to su potpuno dva različita pristupa.
                                Samo nemojte kopirati Rafu. Na treningu igra tehički savršeno FH wipen. Dolazi meč i on ti igra Laso FH.

                                Dimitrov je tehnički (baš dobro) kopirao Rogera, ali đabe kad mu mozak nije na terenu.

                                Comment

                                Working...
                                X