Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ekvador View Post
    Danas svaki drugi tekst ide o tome kako Novak eto zeli sve da osvoji, kako zeli da bude najbolji u istoriji... Zamislite, sportista koji je zrtvovao ceo zivot za to, eto to se drznuo da zeli, bas je sebican i alav... Nesto sasvim normalno u sportu, kod Novaka pretvaraju u negativnost. Isto vazi i za ovakve poene sa Gofanom. Sasvim je normalno da je autsajder u strahu, da gresi neke obicne udarce, to je oduvek bilo, u bilo kom sportu. Naravno i to je kod Novaka posebno , i mora posebno da se podvlaci.
    Tako je nazalost
    Pogledajte dva zadnja pitanja http://www.asapsports.com/show_interview.php?id=118347
    Kako izdrzi ovaj covek psihicki, svaka mu cast vala.
    -To define is to limit.

    Comment


    • Pa dobro, objektivno mu je predlozio mozda je bolje da nije toliko dominantan
      sigpic

      Comment


      • Ako sutra uzme titulu izjednačiće se sa Agasijem (6 titula) i onda počinje pohod, prvo na Rogerovih 7 titula u Cincinatiu a zatim na Rafinih 8 u Monte Karlu. Ako pobedi Japanca sutra, uzmu li se u obzir samo rezultati u IW i Miamiu (11 titula) izjednačiće celu Marejevu karijeru kada su u pitanju Masters turniri.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ovi majstori na SK sad u vestima rekli da ako Djokovic osvoji titulu, to ce mu biti osma u Majamiju
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ovi majstori na SK sad u vestima rekli da ako Djokovic osvoji titulu, to ce mu biti osma u Majamiju
            Možda imaju neke insajdere iz bliske nam budućnosti
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Ha ha ha sad tek videh pa ove dve devojke se ocigledno ne podnose ,pogledale se nisu na pocetku meca

              Comment


              • Svaki sportista želi da pobijedi, ako može naravno.
                Tolika odricanja, putovanja po svijetu, treninzi , povrede, i onda se neko nađe da govori protiv nešto.
                Svačije je pravo da kaže šta misli o igri, ali o igraču ne, njih treba poštovati.

                Velika je razlika između ljubitelja tenisa i "navijača".
                I da je ostao vječiti treći, navijao bih za njega.

                Comment


                • I Federer i Novak odavno igraju za rekorde za istoriju a mnogo manje za novac pogotovo Federer ,covek je vec tezak preko pola milijarde dolara.Siguran sam da je laznom moralisti veoma dragio sto Novak nije prestigao Mekinroa po uzastopnim pobedama na turu a jos mu je draze sto bas on prekinuo niz Novaku ,isto tako mnogo mu je krivo sto verovatno nece imati mastersa vise od Novaka a mozda ni GS a da ne govorim sto je u medjusobnim duelima slabiji .Federer je svjestan da Novak pise istoriju teniskog sporta i to mu uopste nije drago

                  Comment


                  • Originally posted by Tea View Post
                    Tako je nazalost
                    Pogledajte dva zadnja pitanja http://www.asapsports.com/show_interview.php?id=118347
                    Kako izdrzi ovaj covek psihicki, svaka mu cast vala.
                    Postaju sve agresivniji, evo videli smo kako su isekli njegov govor Hjuitu, pa pogresno napisano ime sestostrukom osvajacu AU opena i broju 1... Konstantni napadi po medijima, izmisljanje sukoba.... Ovo ne rade kako bi ga ocrnili, posto iz nekog razloga ionako ne navijaju za njega, pokusavaju da mu ubiju volju, taj voljni momenat je jako bitan kod odlucujucih poena. Oni se obracaju njemu, u fazonu " ok, odjebi vise" .
                    Last edited by ekvador; 02-04-16, 23:00.

                    Comment


                    • I sve te provokacije pa sto ne reci i mrznja prema Novaku dolazi od Britanskog lobija ,ocima ne mogu da ga smisle.Pratim tenis dugo i Konorsa i Mejinroa i Samprasa Agasija ,Federera Nadala i nikad se nije desavalo da se prave emisije i analizira kako njih pobediti koje su im slabe tacke .Novaka analiziraju do tancina, jos ce neku nauku da izmisle samo da ga skinu sa trona
                      Last edited by veljos; 02-04-16, 23:11.

                      Comment


                      • Nisu to nikakve teorije zavere. Da je Britanac, Amerikanac, građanin zapadne Evrope, to bi bilo to.

                        Ovako je očigledno da ga ne podnose, voleo bih da je Novak malo manje ljubazan. Da se pretvorio u Kimija Raikonena, da ih kulira, da pobeđuje i ne haje.

                        Da znaju da ni on njih ne voli a ništa mu ne mogu.
                        Baš malo poštuju Novaka svi ukupno. I Federer i Marej...Federer je počeo da ga poštuje kad je video da ga stiže, pa bi unizio sebe ako ne bi poštovao protivnika koji ga stiže.
                        Jedino Rafi kapa dole, on je majstorčina, uvek korektna, i želim mu da ss vrati u pravu formu.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Nisu to nikakve teorije zavere. Da je Britanac, Amerikanac, građanin zapadne Evrope, to bi bilo to.

                          Ovako je očigledno da ga ne podnose, voleo bih da je Novak malo manje ljubazan. Da se pretvorio u Kimija Raikonena, da ih kulira, da pobeđuje i ne haje.

                          Da znaju da ni on njih ne voli a ništa mu ne mogu.
                          Baš malo poštuju Novaka svi ukupno. I Federer i Marej...Federer je počeo da ga poštuje kad je video da ga stiže, pa bi unizio sebe ako ne bi poštovao protivnika koji ga stiže.
                          Jedino Rafi kapa dole, on je majstorčina, uvek korektna, i želim mu da ss vrati u pravu formu.
                          Prilicno povrsno zapazanje ako smem da primetim, zasto bugarinu ne zvizde ,i ne samo to proglasavali su ga baby Federerom? To je mnogo dublje , i prilicno je ozbiljna tema, bugari u igricama, serijama i filmovima nisu ubice , pedofili i teroristi. A Srbi jesu, i to uvek .

                          Comment


                          • Indigo a zasto da jurisa na MI , jos ce vreme iz godine u godinu biti sve gore... kada legitimno moze da jurisa na "What the fuck" (ja ga tako zovem ) World Tour Finals u Londonu. Igra se u novembru i fale mu jos dva da bude... ne znam ni kako da ga nazovem
                            Last edited by AIRBORNE; 02-04-16, 23:49.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • кад се игра сутра ?

                              Comment


                              • 19h po nasem (ako si nas) ;) u 13h po lokalnom.

                                Comment

                                Working...
                                X