Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad kad odu svi u Evrpou, tj. MC pa se poratzboljevaju/prehalde i sl.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Polako Olja nije majami još završio

      Večeras će biti ludnica meč, mogao bi se pamtiti, ti si čini mi se rekla sudar dva velika (da ne kažem umišljena) ega.
      Lično bih volio Nika u nedjelju

      Comment


      • Kakve veze ima da li se završio Majami ili nije?
        Ostala su sećanja sa prošlih MCova da svi duvaju u maramice i da su prehlađeni... što je i logično.
        Last edited by miloolja; 01-04-16, 23:45.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Šalim se, ti si proknjižila majami?
          Izgleda da je Novakov najveći protivnik, vrućina , vlaga i vjetar

          Comment


          • Jaooo čitaš li ti? Kakve veze ima titula u Majamiju? Na Floridi je pakleno vruće, visoka vlažnost telo adaptirano i posle IWa na visoke letnje T, i sada dolaze u totalno druggačiju, hladniju klimu, a mnogi mečevi se igraju i uveče, kada je baš hladno, vetorvito itd

            Samo da je zdrav.
            Last edited by miloolja; 01-04-16, 23:59.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Razumijem brigu, i sam se štrecam kad onako kliže, a evropski uslovi bi mu trebali odgovarati, a još šljaka.
              Počelo

              Comment


              • Verovatno cu biti dosadan ako kazem da mu nije trebao Majami uopste

                Rizikuje bez ikakve potrebe, ali dobro, valjda zna sta radi. Ocekivano tezak mec protiv Gofana, a moglo je biti dosta gore da je izgubio prvi.

                Sad da vidimo kako Kirzda preslisava nesudjenog broja 1
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Lepo otvaranje meča Keja, ipak je kvalitet na njegovoj strani, odoh da spavam znam ko dobija ovde
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Ja nemam blageee za koga navijati ovde... ??? Ajde mozda 51/49 za Kirdzu
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Kei demonstrira silu i cisti sa terena , e moj Raonicu sto bas juce da odigras jedan od najlosijih meceva

                      Comment


                      • Nisikori je nesto najblize Novaku. Verzija bez servisa, fizicki slabija ali agresivnija. Fantastican teniser.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kirjos ostavo servis u svlačionici? A Kei ga stručno uvlači u razmene.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nisikori je nesto najblize Novaku. Verzija bez servisa, fizicki slabija ali agresivnija. Fantastican teniser.

                            Amin , jedini pored Federera koji moze da ugrozi Novaka , mora Nole u finalu da bude na 100%

                            Comment


                            • Više bi voleo Keia u finalu, Nole ga poznaje, verujem da protiv njega ima veće šanse za trofej.

                              Comment


                              • Ima Kei servis itekako , a fizicki je jedan od najspremnijih..

                                Comment

                                Working...
                                X