Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LFP zabranila Malagi da vrsi transfere


    Profesionalna fudbalska liga Spanije (LFP) zabranila je Malagi da vrsi transfere, prenose spanska sredstva informisanja.

    Ovako radikalno resenje bilo je donoseno nakon obracanja rukovodstva Osasune LFP-u. Podneta je dokumentacija koja svedoci o tome da Malaga ima neizmirene dugove prema tom klubu. Ranije su se LFP-u obracali i predstavnici Viljareala, koji su tvrdili da Malaga nije platila(u potpunosti) potreban iznos za igraca sredine terena reprezentacije Spanije Santija Kazorlu. Sto se tice Osasune, u pitanju je odbrambeni igrac Naco Monreal.

    U skladu sa donetim resenjem, Malaga ne moze zavrsavati transfere bez ucesca Osasune.


    www.championat.com
    Last edited by danijelkr; 25-01-12, 07:27.

    Comment


    • Bogi i danijelkr momci svaka cast za ozivljavanje Primere

      ps: Nadjite nam nekog da radi PL onaj Maric po ceo dan gleda golotinje po internetu nista ne radi
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Riquelme spreman pomoci Villarrealu


        Veznjak Boca Juniorsa Juan Roman Riquelme spreman je za povratak u spanski fudbal, tacnije u svoj nekadasnji klub Villarreal. Zeli Zutoj podmornici pomoci da izbore ostanak u prvoligaskom drustvu, nakon sto su prvi dio prvenstva odradili prilicno lose.

        Juan Roman Riquelme u Villarrealu proveo je pet godine, prije nego što se 2008. godine vratio u argentinski Boca Juniors. No, uslijed losih rezultat svog nekadasnjeg kluba, spreman je za povratak na europske fudbalske travnjake.

        "Otici cu sutra. Pitat cu Bocu za dopustenje i potom otici", rekao je Argentinac za Marcu, te potom objasnio: "Villarreal je takodjer moj klub, dio mog zivota. Oduvijek ga volim, tamo su se prekrasno ponasali prema meni i ako me trebaju, doci cu."

        Ovaj 33-godisnjak stavit ce se na raspolaganje klubu koji se nalazi na rubu zone ispadanja, nakon proslogodisnjeg osvajanja cetvrte pozicije u prvenstvu. Jedan od razloga su ozljede glavnih igraca, pa bi Riquelme zaista dobro dosao u nastojanjima da se ocuva prvoligaski status.

        Vise o mogucem prelasku Argentinca u nekadasnji klub znat ce se u sljedecim danima, a zasad on porucuje: "Siguran sam da ce se u bilo kojem slucaju izvuci, ali ako me zele, sjest cu na avion i doci."

        Comment


        • Atletik Bilbao savladao Rajo Valjekano u gostima sa 2-3. Het-trik izvanrednog Fernanda Ljorentea. Bielsa nije poceo mec sa prvotimcima Muniainom i Anderom Ererom ali ih je kasnije ubacio.

          Espanjol pobedio kao domacin Majorku sa 1-0 golom mladog Slovaka Vladimira Vajsa i time se izjednacio na tabeli sa Levanteom na deobi 4. mesta.

          Comment


          • Real ponov gubi na pocetku meca,to im postaje navika,da li ce i danas preokrenuti protiv slabasne Saragose,ili ih je Barsa dotukla.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Upalio sam negde oko 20. minuta nisam ni video kakav je gol dao Lafita ali onaj pritisak nisu mogli da izdrze u Saragosi samo onaj Hrvat sto igra svaka mu cast
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Uspjeo sam sad vidjeti golove Reala jer nisam mogao gledati utakmicu. Po ovom sto sam vidio Ozil opet objasnjavao.

                Danasnje utakmice u Primeri je obiljezio Llorente sa tri postignuta gola protiv Rayo-a.

                Comment


                • Da li neko gleda Barsu,da mi objasni kako stoji ova sastav sto igra xD
                  Sve je ok odbrana i sredina su vec vidjeni,ali u napadu Mesi+(Adrano i Alves) naravno mozda tako ne stoje,ali tako gledam na netu sastav da je istrcao.
                  Pa ako neko gleda neka objasni,formaciju?
                  Cudno mi Sancez na klupi?
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Kao i vecina utakmica ove sezone Barcelona igra bez klasicnog napadaca jer sa igrom koju ima nije joj potreban jer su svi igraci opasni po gol.

                    Alexis nije opce u rosteru.
                    Last edited by danijelkr; 28-01-12, 22:12.

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Da li neko gleda Barsu,da mi objasni kako stoji ova sastav sto igra xD
                      Sve je ok odbrana i sredina su vec vidjeni,ali u napadu Mesi+(Adrano i Alves) naravno mozda tako ne stoje,ali tako gledam na netu sastav da je istrcao.
                      Pa ako neko gleda neka objasni,formaciju?
                      Cudno mi Sancez na klupi?

                      Odsustvo Inieste im za sada pravi najveci problem. U vezni red je prekomandovan Maskerano koji duzi period igra u odbrani. Fabregas i Mesi sa Adrijanom ispred trojke na sredini. Cini mi se da je Sesk igrao vise puta u napadu nego u veznom redu ove sezone, ali to je u neku ruku odlika Barseloninih kompletnih igraca ali i sistema u kome se lako snalaze. 4-3-3 do 60. minuta kada je Sancez zamenio Pikea pa su presli na 3-4-3.

                      Vec je 76. minut a rezultat je 0-0.
                      Last edited by Bogi; 28-01-12, 22:43.

                      Comment


                      • +7 ;)...............titula lagano krece iz sugave katalonje prema prijestolnici MADRIDU


                        podmornica odradila poso
                        HALA MADRID
                        Last edited by edohz; 28-01-12, 23:11.

                        Comment


                        • Nisam hteo da komentarisem da ne ureknem Viljareal Momci objasnili ste par stvari !
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Drago mi je jer je Villareal izvukao nereseno, a jos mi je draze +7.
                            Definitivno je Llorente obelezio danasnji dan u Primeri.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • koji su cigani ovi iz barse lafo im pepe povrijedio sanceza na 3 sedmice a lik igro drugo poluvrijeme.......moram se iskreno zahvaliti fabregasu sto je ostalo 0-0, hvala ti ;)
                              Last edited by edohz; 28-01-12, 23:00.

                              Comment


                              • Dakle +7 za Real i slobodno mogu reci da Barsa ovdje nema sta traziti. Mislim da njihove naredne tekme nece biti nesto specijalno jer mogu zamisliti kakva ce im biti volja za igranjem. Real ima lagan raspored i ako to iskoristi, vec ih u martu smijem proglasiti sampionima

                                Comment

                                Working...
                                X