Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Laganice 2:0 svidja mi se ova postava konacne je Koentra-a stavio umesto Kedire
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Fino je to pospremio Alonso. ;)

      3:0!
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Majstorija Alonsa za 3:0,ocekivano lagano do prva 3 boda...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Alonso
          Evo i drugog gola Ronalda
          Last edited by Lord Gangarić; 28-08-11, 20:38.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment




          • Kakav idol je Callejon, steta sto nije dao gol.

            Zaista je fascinantno kako razvijaju kontru, prosto smesno. Samo da ovako nastave.

            RICARDO KAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post


              Kakav idol je Callejon, steta sto nije dao gol.

              Zaista je fascinantno kako razvijaju kontru, prosto smesno. Samo da ovako nastave.

              RICARDO KAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Evo ga i Kaka daje.

              5:0!
              Kakav fudbalski dan, koliko golova..
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Polako momci,nemojte da pretjerujete...dosta je 5

                Kakve tekme danas,sve golijade,jedino mi je zao Arsenala,ostalih ne
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Samo što je ušao
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • CR7-Bum-bum-Bum!!!!!

                    Skoro pa mi zao Zaragoze....

                    Kakav start Reala, samo tako momci, samo trpajte!!!!
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Meni ih nije zao,samo ce mi biti zao Dinama,nadam se da ce i oni dobiti postenu porciju na Maksimiru
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Šta je ovo sunce ti danas sam video više golova u 3 utakmice nego prošla 2 kola ukupno

                        Ronaldo objasnio
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Savrsena utakmica Reala, a sada da vidimo Malagu na delu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Odusevio me Real veceras,kao da sam igrao PES na regular,tako je to izgledalo,izgledali su toliko brzi od igraca Saragose da je to nevjerovatno
                            Ubitacan tempo,maltene cijelo vrijeme u 6. brzini,razbili su ih,jeste da Saragosa nije njihov nivo,ali mi se cini da su mogli 10 da im uvale.
                            Ne gledah Sevilja-Malaga prvo poluvrijeme,ali vidim da Sevilja vodi 2:0,ocekivalo se vise od nove sile
                            http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327
                            http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327
                            http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327
                            Last edited by Vladan; 28-08-11, 22:03.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobra igra.Svaka cast.

                              EDIT: Najvise mi se svidja Ronaldov 2. gol kada je predriblao 2 igraca i golmanu dao gol kroz noge..a 3. gol necu ni da komentarisem,majstorija ;)
                              Last edited by Phenom; 29-08-11, 18:34.

                              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                              Comment


                              • Sta je ovo u Barci sve veznjaci igraju.

                                Comment

                                Working...
                                X