Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saragosa ce odmah na statu dati bodove Realu,posto ih je prosle sezone Real pustio,voleo bih da Malaga bude treca,nazalost prva dva mesta su rezervisana...

    Comment


    • Originally posted by Vule_89 View Post
      Saragosa ce odmah na statu dati bodove Realu,posto ih je prosle sezone Real pustio,voleo bih da Malaga bude treca,nazalost prva dva mesta su rezervisana...
      Saragosao i da odluci da uzme bodove Realu nece ih moci uzeti,jer nemaju kvalitet,tako da ovo je glupost sto napisa
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Pa mislio sam na to da ce trener izvesti rezerve..

        Comment


        • Nema bas Zaragoza na raspolaganju milion igraca kao City pa da izvode neke rezerve
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            Pa mislio sam na to da ce trener izvesti rezerve..
            Ma ajde ima da mi to analiziras u nedelju,da vidimo ko je na klupi ostao,postaj to kada mec zavrsi,obavezno ;)
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Atletico ima jak tim, mislim da ce oni biti ispred Malage, ali nikada se ne zna.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ja cu sada da vam kazem,da cu odigrati Real iz 2 u 2 3+ Murinjo ako ove sezone ne osvoji titulu,ide on u Englesku

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Atletico ima jak tim, mislim da ce oni biti ispred Malage, ali nikada se ne zna.
                  Blizu prelaska je i Dijego, samo su male sanse da ce uspeti da dovedu Osvalda.Ako ostane Forlan nece traziti napadaca.

                  Comment


                  • I ja mislim da ce Mourinho u Englesku ako ne osvoji ove sezone Primeru.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ne moze da ode, jer ima ugovor sa Realom. Rekao je da nece otici dok mu ugovor ne istekne.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Ne moze da ode, jer ima ugovor sa Realom. Rekao je da nece otici dok mu ugovor ne istekne.
                        Ne verujem da ce Perez imati strpljenja,pa u Interu je bio pod ugovorom pa je Perez morao da plati Interu...

                        Comment


                        • On je imao klauzulu u ugovoru, pa su ga zato pustili, a u Realu nema. Perez da nema strpljenja sa njim, on ne bi oterao Valdana radi Jose-a. ;)
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Videcemo

                            Comment


                            • The footballers' strike has been called off now that an agreement between the Association of Spanish Football Players and La Liga has been reached. Real Madrid's Week 1 match against Athletic Bilbao will now be held on 22 January. The game scheduled on that date, also against Athletic, will be played on 2 May.
                              http://www.realmadrid.com/cs/Satelli...22_January.htm

                              Šta je sad ovo koji k
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Utakmice prvog kola ce se odigrati 22. januara. ;)
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X