Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malaga-Real Madrid 0:4 HT


    Toliko o Malagi

    Comment


    • Stvarno strasna igra Reala,fudbalski cas za Malagu,odlicna igra Di Marije,dvije fenomenalne asistencije za Higuaina i Ronalda,ali treci gol Ronalda je remek djelo,petom je zabio a da nije ni gledao...

      Utakmica je rijesena,ja odavno nisam gledao bolji Real Madrid
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Malaga-Real Madrid 0:4 HT


        Toliko o Malagi
        Isplacuju se silni milioni , ocigledno , prvo protiv Levantea , a i sad protiv Reala . .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Malaga-Real Madrid 0:4 HT


          Toliko o Malagi
          Ali toliko i o Realu i Murinju. ;)
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Stvarno strasna igra Reala,fudbalski cas za Malagu,odlicna igra Di Marije,dvije fenomenalne asistencije za Higuaina i Ronalda,ali treci gol Ronalda je remek djelo,petom je zabio a da nije ni gledao...

            Utakmica je rijesena,ja odavno nisam gledao bolji Real Madrid
            Mozda je pao jos neki tajni rostilj. Ko zna cime njih Jose hrani.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Isplacuju se silni milioni , ocigledno , prvo protiv Levantea , a i sad protiv Reala . .

              Kad si vec ovdje spomenuo Levante , bas me zanima sutra protiv Villareala sta ce uradit idu na gostovanje ;)

              Ove sezone ni jednom ih nisam gledao , a rezultate koje prave ono

              Comment


              • Ne znam sta radi i cime ih hrani,ali trenutno je zadovoljstvo gledati Real Madrid,cisti uzitak
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Dusan View Post
                  CR7 za desetak minuta het-trik
                  16min

                  Bravo Ronaldo, bravo Real.

                  Comment


                  • Silovanje Reala, ja sam znao da ce zabiti 4 komada, ali da ce to sve biti u prvom poluvremenu... Ronaldo u stilu, sila, prosto receno. Jedva cekam El Clasico, jer je Real jaci nego prosle godine, a Barca mi ne igra bas kao prosle sezone, bas se muce protiv Sevilje, pre svega zbog sjajnog golmana Sevilje..
                    A sto se tice Malage, deluju mi kao City prve godine kad su doveli Robinha...

                    EDIT: Bogami zamalo dodje do opste tuce, Canute dobio crveni, Mesi promasio penal, tj nije ga promasio vec ga je fenomenalni golman Sevilje odbranio, posle i Navaro crveni karton, ali 0:0 na kraju, bod zlata vredan za Sevilju..
                    Last edited by Freshman; 22-10-11, 22:55.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Unapred izvinjenje svima (imam 2 warn-a pa moram da budem fin) ali trpaj barsu glupu, trpaj!

                      EDIT: da nemam ove warn-ove iskalio bih bes po kataloncima i da ako mogu da napomenem da su od nemoci sudije morale da dodele 2 crvena kartona. Jadno i bedno.
                      Last edited by LBJmvpFORlife; 22-10-11, 22:57.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Unapred izvinjenje svima (imam 2 warn-a pa moram da budem fin) ali trpaj barsu glupu, trpaj!
                        Objasnio si neke stvari
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ne znam gleda li neko Barcelonu ali ja samo mogu da sa gadjenjem ovo gledam,koliko ljudi ne umiju da podnesu da ne pobjedjuju i toliko sudije kradu njihove protivnike da je to zalosno,strasno i odvratno

                          Cijeli mec kruze oko 16 metara,dosadni centarsutevi cijelih 90 minuta a onda sou,sudija je produzio 4 minute, svirao penal u 92. minuti za Barcelonu(mislim da nije bio penal ali nisam siguran),Messi sutao a Varas odbranio,u zadnje 4 minute sudija daje 2 crvena za Sevillu,Kanuteu i jos nekom nisam vidio najbolje,ali na kraju ipak 0:0...REAL MADRID PRVI
                          Last edited by AK47; 22-10-11, 23:02.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Pa sad ne znam da li kradu ali Kanute je dobio crveni jer je pre svega provocirao Mesija, a posle je Cesca dohvatio za gusu( verovatno mu je ovaj nesto dobacio), i naseo na provokaciju i dobio crveni. Navaro je dobio drugi zuti i to je vec bilo nezasluzeno jer se Pedro bacio preko njega, ni f od faula, ali dobro to je spanski fudbal. Nisam siguran dal je bio penal, to je diskutabilno...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Javier Varas

                              Comment


                              • Kako mi je drago zbog ovog boda Seville ! Neopisivo.
                                Golman je zaista neverovatan. Kanuteov potez. Prvo Messija, a zatim i Fabregasa i crveni.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X