Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Falcao gospodin! Tmurni rezultat po Atletiko na kraju!Jadni Real se sladio protiv ipak nezrelog Raja!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Kad Gvardiola više ne bude trener Barse oni bi 'ladno mogli da uzmu Gasperinija, forsirao bi čovek ovu njihovu formaciju od sinoć 3-4-3 i bili bi rezultati! Oni su Atletiko dobili 5-0 sa 3 igrača u odbrani, od toga nijedan nije pravi štoper (Alveš, Maskerano, Abidal).

      Na svom terenu ne vredi Barsa da igra sa 4 u odbrani, jer ovo je brutalno dominantno šta rade u ovakvoj formaciji...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Nemoj Gasperinia Bogati

        Mada se ja nadam da ce Pep iz godine u godinu da potpisuje nove ugovore
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Jeste to slucaj kuci kada se razmasu i igraju svoju igru,u gostima to i nije slucaj,ta fomacija 3-4-3(nekad igraju 3-7-0 bez napadaca,samo prave visak u sredini i neko uvijek dodje u sansu) u gostima i ne pali bas jer imaju velike supljine po bokovima,Sosiedad i Valencija su im pokazali dva puta kada su im vrlo lako prolazi po stranama

          Real konacno dobio,opet pocetak utakmice jako los ali je Mourinho vidio da bez Ozila ne moze,Kaka je dobio priliku i dosta dobro odigrao kao i Higuain,nadam se da Diarra i nece dobijati previse prilika jer je ove dvije tekme bio los

          Postajem dosadan sa spominjanjem Marcela koji grijesi previse i barem 2-3 puta dozvoli protivnickim krilima vrlo lagan prolaz i stvaranje prilike,samo se nadam da ce ga Jose maknuti vise iz prve postave,muka mi je od njega vise
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Nemoj Gasperinia Bogati

            Mada se ja nadam da ce Pep iz godine u godinu da potpisuje nove ugovore
            Guardiola je najavio da 100% odlazi nakon ove sezone, zatim ce uzeti jednu sezonu odmora i onda ide u nove pobijede

            Comment


            • MA bile su price i da ce otici 100 % ako osvoji LS pred mec s Unitedom , ali eto produzio je na jos jednu godinu , sta ce biti vidjet cemo , ja se nadam da ostaje .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ma lud je Gvardiola,ako zeli da ode,ili ludi su ovi iz Barse,ako nece da mu sve ispune,svi misle da je lako ovo ukonponovati i da Barsa ovako kida,Gvardiola ima velikog udjela u tome,dzaba Mesi,Xavi i ostali,ako se to ne postavi pravilno
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Volio bih da Betis dobije Getafe da ostanu bar jos jedno kolo na prvoj poziciji.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ja bi volio da neko drugi osvoji titulu ove godine, Barcelona i Real su dosadili vise ali tesko... mozda Valencia moze konkurisati jos malo ali onda ce se velikani vratiti na svoje..

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Ja bi volio da neko drugi osvoji titulu ove godine, Barcelona i Real su dosadili vise ali tesko... mozda Valencia moze konkurisati jos malo ali onda ce se velikani vratiti na svoje..
                      Ma nemoguce je da ce neko treci uzeti titulu.
                      Jos dosta, dosta godina ce Real i Barcelona voditi bitku za naslov.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ma znam, zato mi i nije nesto drag Spanski fudbal. Npr u Engleskoj uvjek u startu sezone imamo 3-4 moguca prvaka, u Njemackoj se nikada nezna, Italija 3-4 takodjer a Francuska nakon one dominacije Lyona je mnogo bolja.

                        Comment


                        • Originally posted by Fanta View Post
                          Ma znam, zato mi i nije nesto drag Spanski fudbal. Npr u Engleskoj uvjek u startu sezone imamo 3-4 moguca prvaka, u Njemackoj se nikada nezna, Italija 3-4 takodjer a Francuska nakon one dominacije Lyona je mnogo bolja.
                          Jbg, sto je najgore pola ekipa nema sponzore vise. Takodje, oni ni finansijski ne stoje dobro i po meni je pogresno sto najbolje igrace prodaju upravo Realu i Barceloni, umjesto da, ako ih vec zele/moraju prodati da ih posalju van Spanije.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Malo dosta neregularan ovaj drugi gol Hetafea...

                            Comment


                            • HAhahha , kakva golcina Baptiste
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Nema veze,evo su sve nadoknadili s ova dva gola

                                Kakav go Baptiste,majstor je to...3:2
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X