Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AIRBORNE View Post
    Ubi ga covek FH. Ma koliko voleo da se Rafa vrati na stare staze slave, toliko mi je i zao da Urugvajac ostane bez ovako mocnog skalpa. Izgleda mi k`o neki siroma` kome treba pomoci
    Pa nije Rafa humanitarna organizacija pa da pomaže kome stigne ili kome treba
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ne sme Kuevas da napadne.
      Ode set.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Pa nije Rafa humanitarna organizacija pa da pomaže kome stigne ili kome treba
        Nisam ni misli da Rafa daje nego ono, samo sam komentarisao da bi mi cak bilo drago da Uros dobije jer izgleda mi kao neka dobrica + kako napisah (da ne pisem ponovo pa da neko pomislim da vredjam coveka)
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Ma skontala sam, no se našalih, ali ima malo i istine. Danas svi kada je u daunu jure da mu skinu skalp, pa sam zato ono napisala, a kada je bio moćan nisu to smeli ni da pomisle. Sada bi Rafa trebao ovo da požuri i uzme što pre set da se ne zamara previše i nervira Čačanina sa ovim šortsem
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ma skontala sam, no se našalih, ali ima malo i istine. Danas svi kada je u daunu jure da mu skinu skalp, pa sam zato ono napisala, a kada je bio moćan nisu to smeli ni da pomisle. Sada bi Rafa trebao ovo da požuri i uzme što pre set da se ne zamara previše i nervira Čačanina sa ovim šortsem
            Ja ne mogu vise.
            Kako sumoran tenis.

            Comment


            • Nikakva titula i samopouzdanje ovo ne rjesava, otisle fizikalije.
              sigpic

              Comment


              • Pelja je juce trljao ruke, trlja i sada
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Nisam gledao nastavak posle kise, ali za onakav pristup u prvom setu treba kaznjavati igrace. Cak je i publika zvizdala Timu, nije zelio da potrci uopste.
                  sigpic

                  Comment


                  • Zaboravljamo još nešto oko Rafe, vremenski uslovi u kojima se igra cele nedelje mu nisu odgovarali ni kada je bio u top formi. Psiha. I ne znam da li mi se čini da igra sa više spina?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nikakva titula i samopouzdanje ovo ne rjesava, otisle fizikalije.
                      Riknuo nakon sat vremena, šta on radi, đaba, nema snage, skraćuje poene DS lobovima

                      zaslužio je Cuevas barem set

                      Comment


                      • Igrace oni tri ipo sata ako nastave ovako.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nisam gledao nastavak posle kise, ali za onakav pristup u prvom setu treba kaznjavati igrace. Cak je i publika zvizdala Timu, nije zelio da potrci uopste.
                          Ma publika zviždi i kada zagledaju linije gde je pala loptica. Šta znam verovatno da sam subjektivna, ali iz aviona se videlo da je baš preumoran i bez trunke energije, samo po onim silnim dropovima kojima uglavnom nije bilo ni mesto ni vreme u tim momentima. Na prvi, koji je ubacio malo više od 60%, osvojio 54%.
                          Posle pauze je bio malo bolji, ali samo u tragovima i sve u svemu Pelja je fino iskoristio šansu.

                          Poslato sa htc
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Stvarno bi Nadal mogao promjenit ovaj sorc kao neka tetkica izgleda a sto se igre tice katastrofa gori je nego prosle godine u ovo vrijeme ali mora nac snage da ovo nekako osvoji

                            Comment


                            • Kakav potez Kuevasa
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Cuevas poklonio brejk.Katastrofa od meca...
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X