Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 FEBRUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lillard ce biti igrac mjeseca sigurno, 29.6p i 8.3as. Mora neka nagrada za ovaj mjesec.

    Lillard i Davis ove sezone igraju za najvece ugovore ikad, sve sto im treba je da upanu u neki od All-nba timova na kraj sezone. Cak bih rekao da je Lillard trenutno blizi. 145M je u pitanju ja mislim.

    Hahaha, opet Blazersi sa Rocketsima. Ja mislim da bi rado predali oni taj mec bez igre.


    EDIT: Ja sam mislio da ce Memphis da padne... Dok im nisam pogledao raspored i shvatio da se nece pomjeriti sa 5. mjesta.
    Last edited by Reise; 22-02-16, 15:00.
    sigpic

    Comment


    • Ma jak je i dalje Memphis bez obzira na Marcov izostanak, ugurace se oni u PO, sad sa koje pozicije, videcemo. Do kraja igraju 3x sa Sunsima i LAL, sad i ja videh.
      Dallas i Houston su mi tu nekako kriticni, ali ako bih birao, onda bi to sigurno bili Mavsi u PO, em zbog oca, em zbog Carlsliea koji je top5.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Juce sam odgledao ceo snimak Jazz i Blazera, definitivno PO tekma. Ona serija od 15-2 ili koliko vec kada je Lillard dao 4, a CJ jednu trojku je nekako prelomna tacka meca. Hajd' da Jazzeri nisu odigrali odbranu kako valja, Hood me odusevio kako je branio Lillarda u nekim momentima, ali dzaba, covek triput sa sakom na faci, pogadja za tri, ne mozes tu nista.

        Harkless, Davis i Plumlee su odradili junacki posao u reketu, pre svega pametnom odbranom, svaki put su pustali Goberta kad ima loptu na vrhu kapice, ali nije mnogo trebalo Snyderu da to provali, i ona small ball petorka sa Favorsom na 5, i Bookerom na 4 je unistila Blazere u jednom delu meca. Booker je jedan izuzetno koristan igrac i bila bi steta da ga ne potpisu u FA na leto.
        Treba pohvaliti odbranu Aminua nad Haywardom, nije mu dao prostora da dise, i iako je Hayward bio drugi najefikasniji, cinilo mi se da je dosta imao isforsiranih suteva, od kojih je neke i pogodio.

        Mislim nesto, koliko god da je Gobert zver u odbrani (podelio je fino par banana), on je skoro pa beskoristan u napadu, sem kad iz tog pika jurisa na kos na alley oop. Sili on nekad, pokusava taj sut sa distance, ali to izgleda bas uzasno, ako bi to doterao do nekog nivoa, onda bi druga prica bila. Mozda bi Snyder mogao u buducnosti da razmisli mozda o redovnom pocetku ove small ball petorke na mecevima. Plus, i dalje verujem da Lyles moze postati odlicna strech 4 opcija, ako mu se da prostor, sto bi u kombinaciji sa Favorsom, bar u napadu bilo ubitacno, ali ocigledno da se Snyder fokusira na odbranu, sto sa ovim timom ipak logicna filozofija.

        Bas gledam salary cap Jazza, nema apsolutno nijednog stetnog ugovora, svi bitni igraci su bar 3 ili vise godina vezani za tim, i u te tri godine moraju iskoristiti ovaj potencijal ekipe, pod uslovom da budu zdravi. Od bitnih likova iz rotacije, samo je Booker FA na leto, ali s obzirom na cap space, bice valjda prostora za njegov poboljsani ugovor.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Gobert, kao i vecina centara u ligu, ne umije da polozi loptu u kos. Posebno kad dodju ove utakmice u kojima se nista ne pusta i ima puno kontakt igre.
          Taj Booker vazda odigra protiv Blazersa dobro, pomirim se i prije meca da ce imati dobru utakmicu. Prebrz je sa onom visinom. Ono su bolesne fizikalije.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Taj Booker vazda odigra protiv Blazersa dobro, pomirim se i prije meca da ce imati dobru utakmicu. Prebrz je sa onom visinom. Ono su bolesne fizikalije.
            [VINE]irw7LMbVbDD[/VINE]

            Mitska zver.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ovo je regularno kucanje, imao je jos brutalnijih.


              Ne bih zelio da mi se desi ono sto se Kyrieu desilo...
              Spoiler
              sigpic

              Comment


              • Malo sam se i ja zaleteo sa Memfisom, od svih ekipa imaju najlaksi raspored.Treba bas da se raspadaju da bi gubili od davljenika.Imacemo otvorenu borbu od 6-8 mesta na Zapadu.Ne verujem da ce se tu ijedna ekipa odlepiti.

                Comment


                • Dobar clanak o Stephovim zglobovima.
                  http://espn.go.com/nba/story/_/id/14...-ankles-sports
                  sigpic

                  Comment


                  • Netsi otkupili ugovor Joe Johnsona. Jos uvijek dobar igrac, pomoci ce nekome contenderu.
                    Ne znam ni kolika je njemu zelja da igra za contendere, jer je brat skoro uvijek igrao za pare, iako su ga uvijek zeljeli jaci timovi. Mada ce sad vjerovatno i htjeti, posto ne mora da igra za pare.
                    Last edited by Reise; 25-02-16, 21:31.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mozda jedina dobra stvar koju su Netsi uradili u poslednje vreme, mada kasno im je sad.
                      Pominju se Raptorsi kao jedni od zainteresovanih, a vrlo brzo ocekujem i Cavse u toj trci.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Fino bi on legao Torontu, bas bih voleo to da vidim.

                        Comment


                        • О неким новим технологијама, мерењима у лиги и мало конкретније како је та технологија помогла Ленарду.

                          http://espn.go.com/nba/story/_/id/14...i-leonard-star
                          Last edited by Урош94; 28-02-16, 13:50.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment



                          • Najbolji suter u istoriji ove igre.

                            Comment


                            • Kakav choke Blazersa sinoc.

                              Drugi put protiv Houstona gube veliku razliku ove sezone. Sveukupno, imali su pet ovakvih utakmica.
                              sigpic

                              Comment


                              • Brada ima neki poseban motiv kada igra protiv Portlanda, redovno ih trpa.

                                Comment

                                Working...
                                X