Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Troicki miljama ispred Nadala Bernard otisao u Ekvador na sljaku

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Ja sam posle meca morao da dospavam jos 2 sata, tako da razumem zevanje
      I ja sam, nisam navikao da ustajem nedeljom pre 09h.
      Nego gde li nam je Novak sad, sta li radi? Da li se slavi uz neko vince?

      Comment


      • Imam jedno banalno pitanje. Na Novakovom trofeju, imena prethodnih šampiona su ugravirana na postolju trofeja, da ga tako nazovem. E sada, ima 4 pločice na 4 strane. Da li je to dovoljno prostora da se ugraviraju svi prethodni pobednici, i šta ako nestane mesta za nove?

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by Kule View Post
            Imam jedno banalno pitanje. Na Novakovom trofeju, imena prethodnih šampiona su ugravirana na postolju trofeja, da ga tako nazovem. E sada, ima 4 pločice na 4 strane. Da li je to dovoljno prostora da se ugraviraju svi prethodni pobednici, i šta ako nestane mesta za nove?
            U tom slucaju ce se prosiriti postolje, bice vise.

            Comment


            • Originally posted by nikola_bg View Post
              Gde je deo kad baca patike? Nema ga ovde i na jos par snimaka ...
              Hvala.

              Comment


              • http://www.atpworldtour.com/en/news/...lian-open-2016

                Prvi pasus sve objasnjava. Nema dalje.
                Obozavam ove ATP-ove analize i prosto gledanje brojki. Tu se najbolje vidi Novakova superiornost u danasnjem mecu.
                Last edited by Sandugp; 31-01-16, 18:30.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • A došlo je vreme da se malo prelistaju belosvetski portali...

                  Pa za početak kaže abc.news The Big Four? Not anymore after Novak Djokovic's latest win

                  Forget the Big Four. Djokovic is the Big One. And the distance between him and the other three grows ever wider after Sunday. He has already beaten all three this year and made each look ridiculous in the first set: He beat Nadal 6-1 at Doha in 30 minutes, Federer 6-1 in the semifinal here in 24 minutes and Murray 6-1 on Sunday in 30 minutes.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pronađi razliku





                    Spoiler

                    Last edited by miloolja; 31-01-16, 20:04.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Upssss u moru otvorenih tabova.... ispraviću
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Eto, ispravila, tačnije onu od prošle stavila u spojler, čisto da se vidi da tu nema razlike.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ovim bih završila svoje dalje komentarisanje ovogodišnjeg AO

                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Razlika je u vicesampionima, zenski osmeh i muska patnja .

                            Comment


                            • Kyrgios navijao za Mareja. Ne znam da li je to pod uticajem njegove nove devojke Ajle Tomljenovic ili sta vec ali doziveo je nevidjeno pljuvanje na sopstvenom twitter-u zbog toga. U Srbiji ce definitivno izgubiti fanove ako ih je uopste i imao.

                              Comment


                              • Baš prikladno porediti čovjeka koji je 5. put izgubio finale AOa sa vlasnicom 21 ili koliko već GSova

                                Zeznuo je Andy Murray imenjaka Roddicka po izgubljenim finalima na nekom slemu

                                Comment

                                Working...
                                X