Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bimbo View Post
    NI, ja svoju ženu ne volim, obožavam je. Rodila mi je dva klinca.
    Ali, nisam zbog njene trudnoće sedio kući i držao je za ruke, morao sam raditi.
    Ne znam da li si oženjen i imaš decu, da li si prošao kroz to, ali moraš znati da u današnje vreme sve se precizno zna, nema tu iznenađenja.
    Ako nema problema u trudnoći, kažu ti u dan kad će se žena poroditi, čak te i naruče u bolnicu.
    Zato, ne preterujte sa Marejevom brigom, termin nije još, a ona je pod nadzorom najboljih lekara jer on to sebi može priuštiti. Zna on u dan kad će porođaj, a do tada je na svom radnom mestu kao što smo i mi ostali bili.

    Dabogda uzeo Matsa za trenera.
    Koliko ti je trebalo da dodjes od posla do trudne zene. I uvjeren sam da si svako vecer bio doma. I nisu svi ljudi isti. Moj post je bio upucen onima koji su se rugali sto pokazuje brigu oko porodjaja zene. Konacno, Novak je letio izmedju Sinsinatija i USO 2014. u Evropu da se vidi sa trudnom zenom.

    -------------------

    Mats ima nesto ljigavo u sebi. I to je problem. Kada podilazi nema mjeru. Fru i Sajmon su imali mjeru.

    Genralno govoreci, svi savjeti koje je davao Mats Mariju su tacni. Problem je sto nije vidio da Mari upravo to radi i ima egzekuciju blizu najbolje moguce. Zato bi poceo:

    "Mari nije pokazao dovoljno strpljenja u ovoj razmjeni." 15 udarac je pokusao viner i zabio ga u mrezu.

    "Mari ne smije da ulazi u duge razmjne." U 20 udarcu je napravio neiznudjenu.

    "Mari sve radi u ovoj razmjeni kako treba. Kontrolise liniju a Novak je 3 metra iza." Razmjna je pocela Marijevim prvim servism.

    "Mari je ponovo poceo da prepusta inicijativu Novaku. Opet je 3 metra iza osnovne, a Novak je na liniji." Razmjena je pocela Novakovim 1. servisom,

    I tako cijeli mec.
    Last edited by NI; 31-01-16, 13:17.

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Matsove teoretske zamisli ne bi ostvarila ni kompilacija najboljih igrača današnjice
      Gurao se taj onoliko da bude trener samo ga niko nije hteo.
      Sto je najjace on kaze da je Skot sve to ispunio ali da ima problem u glavi, odnosno los govor tela da budem precizniji I kako posle neko da ga uzme za ozbiljno

      Inace ja volim da ga slusam kad je iznerviran, a jos od qf-a je van sebe jer niko od igraca za koje se nadao da mogu pobediti Novak nije ispunio ono sto je on zamislio Sem Skota danas, ali njemu je glava dosla glave
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Matje je najbolje u zivotu igrao kad ga je trenirao Vilander.

        Anakon

        Congrats to @andy_murray helluva an effort thru adversity
        @DjokerNole absolutely ridiculous level and consistency #lengendary
        Gledajte Anakona, prvo Mareja pominje
        sigpic

        Comment


        • Murray sa svojom igrom može predstaviti problem boljima od sebe, a tu su trenutno i Roger i Stan, samo u slučaju fizičke nadmoći...a od toga je predaleko

          nema on bez forhenda šta da traži, kakvih crnih 25% šansi za pobjedu...čovjek veliki meč nije dobio od Wimbledona 2013. godine

          Comment


          • Originally posted by Navras 16790 View Post
            Sto je najjace on kaze da je Skot sve to ispunio ali da ima problem u glavi, odnosno los govor tela da budem precizniji I kako posle neko da ga uzme za ozbiljno

            Inace ja volim da ga slusam kad je iznerviran, a jos od qf-a je van sebe jer niko od igraca za koje se nadao da mogu pobediti Novak nije ispunio ono sto je on zamislio Sem Skota danas, ali njemu je glava dosla glave
            Vidi se da polako gubi konce što se Novaka tiče i to više ne pokušava ni sakriti.
            Najbolje od svega je da je Novak prvi set u velikoj meri dobio zahvaljujući bh slajsu
            sigpic

            Comment


            • Ima on dobru snagu u forhendu, nema kontrolu i stabilnost, nema konstantnost. Mora nesto uraditi sa boljim plasiranjem forhenda, sa dodavanjem vise spina, sa napadanjem pravih lopti. Jer su uglovi i snaga tu.
              sigpic

              Comment


              • Nema bez dobrog tajminga dobrog forhenda, a on tajminga odavno nema...čovjek rutinski forhend sa sredine terena odradi sa prikucanim nogama za podlogu...nikakve pripreme, pa za njega se Tomik fantastično kreće prije ofanzivnih udaraca

                u forhend na forhend razmjenama neće nikoga nadjačati od boljih, mijenjanje smijera nešto bolje nego inače na ovom turniru, ali opet daleko od toga da može to smatrati oružjem
                Last edited by shminka; 31-01-16, 13:26.

                Comment


                • Best in the Open era#AusOpen: #Djokovic (6 wins)@rolandgarros: #Nadal (9)@Wimbledon: #Federer/#Sampras (7)@usopen: Fed/Samp/Connors (5)
                  Phil McNulty

                  Disappointment for Andy Murray again at Aussie Open - but all should remember he is playing a genuine great of the game in Novak Djokovic.
                  Kevin Palmer

                  Novak Djokovic is as close as there is to sporting perfection right now...Andy Murray still a long way from finding a way past him #AusOpen
                  Howard Bryant

                  Done, finito...phenomenal effort by Djokovic. Even he was muted in victory.
                  John Cross

                  Straight sets looks brutal. Djokovic is just incredible. What a champion.
                  ....
                  sigpic

                  Comment


                  • shminka,

                    Mari je bolji igrac od Vavrinke, iako je Vavrinki pik, dva puta godisnje, visi od Marijevog. Uopste uporedjivati njih dvojicu je smijsno. Danas bi Marijevu igru ocijenio kao 3. u tenisu. Novak, Federer pa Mari. S tim sto jako zaostaje za Novakom a tek malo za Federerom.

                    Prije 3-4 godine, stvari su bile drugacije. Mari je tek malo zaostajao za trojkom. Mari je, relativno govoreci, bio bolji nego danas. Novak je napredovao. Nadal je nazadovao. A Rodzer probao nove stavri. Zasto Mari nije mogao to da isprati? Zato sto se danas igra ofnzivniji tenis. [b]Novak je unikatni defanzivac koji moze da igra TOP ofanzivni tenis." Mari jednostavno ima problema da prati taj razvoj.
                    Last edited by NI; 02-02-16, 06:53.

                    Comment


                    • Naravno da je smiješno upoređivati, 2 puta godišnje >> nijednom godišnje

                      Comment


                      • Originally posted by gokara
                        https://twitter.com/JelenaRisticNDF/...20792601862144

                        Ali, kako je mali pobegao kad se Endi pojavio na ekranu.
                        Budimo realni Endi i nije bas neki lep prizor za videti, pogotovo sa njegovom iskusnom frizurom i isfrustriranim pogledom.

                        Originally posted by shminka View Post
                        Naravno da je smiješno upoređivati, 2 puta godišnje >> nijednom godišnje
                        Naravno, Stanojlo kada igra, on barem zna za sta igra
                        Last edited by Sandugp; 31-01-16, 13:55.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ljutili bi se ako neko ne navija za Novaka na SK, koji je regionalni kanal, ne srpski, sa sjedistem u Beogradu doduse, a smeta vam ako na britanskom Eurosportu(sjediste u Parizu, ali su komentatori britanski, Matsa su doveli Britanci da komentarise, oni ga placaju) neko zeli vise da pobijedi britanski teniser. Zato postoji opcija srpski komentator, ali ako je neko od 2010. do danas objektivan i maksimalno postuje i podrzava Novaka Djokovica to je Mats Vilander. Viskovic i Pralica poznaju tenis, ali nikad, ma nikad ne mogu biti objektivni sto se Novaka tice, s tim nemam nista protiv, Britanci su ipak objektivniji i neutralniji. Nejasno rezonovanje.

                          Eurosport nije britanski kanal već američki tj u vlasništvu Discovery-ja

                          p.s. a inače je bio francuski pre toga tj sve do januara 2014.te
                          Last edited by VR6; 31-01-16, 14:07.

                          Comment


                          • Kratka analiza današnjeg finala:

                            Još jedan običan dan u kancelariji.

                            Comment


                            • Originally posted by VR6 View Post
                              Eurosport nije britanski kanal već američki tj u vlasništvu Discovery-ja

                              p.s. a inače je bio francuski pre toga tj sve do januara 2014.te
                              A dje sam ja rekao da je britanski?

                              Ajde fino procitaj sto sam napisao vezano za komentatore i vezano za sjediste.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bio i na ESu, mada mozda je ovo od prosle godine, ne znam kako su bili obuceni Barb i Met.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X