Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    I u glavi je dosta toga, Federer je neki dan umjesto Tomas rekao Novak, a danas je izabrao da prima servis. To su dokazi da mu je Novak opasno u glavi.
    Nisam znao ovo za Berdiha.
    Simpatično. Krajnje.

    Comment


    • Originally posted by Bonomo View Post
      Sto se Bojane tice.. Ja nju mnogo postujem i zaista mislim da je jedna od objektivnijih navijaca i nemam apsolutno nista protiv nje. Cak sta vise uzivam dok citam njene postove, ponekad je tako sarkasticna i ima smisla za humor. Ali cinjenica je da bi bilo ko drugi zbog onog posta dobio hladjenje bar nedelju dve ako ne i mesec dana. Razumem da se omakne ali opet sve dok ne stisnes post quick reply, tvoj post se nece pojaviti tako da je mogla da izbegne to ali nije htela.. Sve u svemu nema tu sta ni da se prasta to je sve normalno i svi smo ljudi i svi se zanesemo a pogotovo kad je sport u pitanju. Samo bih voleo kad bi sve moglo da prodje u razumevanju i skladu i da forum odise nekom porodicnom atmosferom...
      Bojana i objektivnost
      OVAKO

      Comment


      • Madrid i Sinsi preskace.

        Positive H2H against every big rival
        sigpic

        Comment


        • Nema potrebe da menja raspored. Moze da ostane isti kao i prosle godine i to sigurno moze da izdrzi, takav tempo. Cak ako oseti potrebu moze da igra Madrid makar da napravi jos vecu bodovnu razliku
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • шта сте навалили на Бојану? па она је једна од милијарду људи који су заљубљени у Федерера? признајем и ја сам, срећа да навијам за Новака па ми одлазак Федерера не пада трауматично али навијачи Федерера немају шансе да се опораве, затровани су његовом појавом, да не кажем дрогирани до краја живота и ту поправке нема, никада неће признати да постоји лепши стил игре, привлачнија тениска фигура.... отићи ће у пензију заједно са њим... тако је то, "прва љубав заборава нема"
            Last edited by Žika; 28-01-16, 12:00.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Miami i IW ne treba i neće sigurno. Dosta je preskočiti Madrid i 1 između Wimbledona i Uso jer je olimpijska godina.
                Evo, Vladan kaze Sinsinati, taman izmedju W i USO, da ne kvarimo h2h, jer je za Novaka Rodzer u Sinsinatiju nepremostiva prepreka

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Bojana i objektivnost
                  Pa svi smo mi subjektivni ponekad ali ona je cesto objektivna i nije joj ispod ponosa da cestita pobedu i nije joj ispod ponosa da pokaze onu ljudsku ranjivost. Pa sta sam ja sve pricao i kako sam se ponasao pre par godina to nije nista prema onome sto se ovde na forumu vidja. Promena dodje kada shvatis da takvom ponasanju nema mesta. Bojanin sarkazam takodje moras da razumes da bi razumeo zasto kazem da je objektivna. To sto ona namerno pise neke postove da bi nalozila neke koji se loze ko butan boce to je vise do njenog karaktera ali nisam ja psiholog pa da pisem analizu Bojaninu. Svi smo mi ljudi svi gresimo i voleo bih da se ona vrati i da pise i da se zaboravi da se bilo sta i desilo posto se takve stvari desavaju kad je sport u pitanju.
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sta uradi to Novace Djokovicu Ovakva sigurnost,ovakvo samopouzdanje,totalni fokus u citavom mecu ,strasno! Strasno i brutalno! Zakopao je dubokim vinerima i prosto ni u jednom trenutku se nije nazirala neka neizvjesnost! To se zove potpuna dominacija,jednostavno..Nikad ga Federer nece dobiti vise,to je suva istina,nikad vise! Nole ide ka 11 GS i ocekujem da se vec sledece sezone svrgne i Roger Federer sa mjesta broj 1 sto se tice GS titula . Bravo masino i da zgazis u finalu,nebitno je bas nebitno ko ce biti protivnik


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Samo Rodik s Novakom ima ok skor?

                        Steta ali nema veze pamtice se cinjenica da je Novak u svojoj eri imao pozitivan skor sa svojim najvecim rivalima.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Ko moze neka postavi izjave nakon meca, bio bi zahvalan.

                          Comment


                          • Gledam press con. uzivo Novinar postavio Rogeru hrabro pitanje a Rodzer ga iznapusavao i odrzao mu lekciju, kako treba da se postavljaju pitanja.
                            Ulazak u salu za press, ubedjen sam da je plakao u svlacionicu...
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Kakav crni Sampras, odigrali 1 mec, Sampras 2002. otisao u penziju.
                              Ne mislim na meceve odigrane vec na obaranje kojekakvih rekorda.

                              Comment


                              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                                Gledam press con. uzivo Novinar postavio Rogeru hrabro pitanje a Rodzer ga iznapusavao i odrzao mu lekciju, kako treba da se postavljaju pitanja.
                                Ulazak u salu za press, ubedjen sam da je plakao u svlacionicu...
                                Pa prepričaj nam, šta ga je pitao, šta mu je odgovorio.

                                Comment

                                Working...
                                X