Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ledeni 80 View Post
    moze
    Ako dobije Real u ponedeljak uveče hoću da vidim ćelavu glavu pored monitora sa sportklub forumom ako dobija Barsa dobijaš moju glavu sutra nerešeno nikom ništa imamo dogovor ?
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • kad sam obecao sta da se radi i ide sa foruma ako izgubi barca

      Comment


      • Gledaj čoveka sad dobro ajde nećemo u frizuru u avatar ćemo može ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • daem platu ako bude 1

          Comment


          • Originally posted by ledeni 80 View Post
            daem platu ako bude 1
            Nisi ozbiljan za opkladu odustajem od pregovora
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • kako sam ubedljiv hihi

              Comment


              • Zna li se mozda nesto vise o mogucim sastavima ekipa?
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Zna li se mozda nesto vise o mogucim sastavima ekipa?
                  Real: Casillas-Arbeloa-Pepe-Ramos-Marcelo-Lass-Alonso-Khedira-Ronaldo-Di Maria-Benzema
                  Barsa: Valdes-Abidal-Pique-Puyol-Alves-Iniesta-Busquets-Xavi-Messi-Alexis-Villa

                  BTW, sastavi su 99% tacni, tj Realov je sigurno tacan. Marca ne gresi po tom pitanju.;)
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Malo sam razocaran,time sto igra Marcelo,neigranjem Ozila,time sto igra Arbeloa(covjek se tek oporavio) i igranjem tri defanzivna vezna u ovakvoj utakmici,steta
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • I ja sam mislio da ce Real napasti, ali videcemo kako ce to izgledati na terenu.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Evo da pocnemo sa stream-ovima, pa od mene dva.

                        http://www.firstrowsports.tv/watch/9...elona---i.html

                        http://www.firstrowsports.tv/watch/9...lona---ii.html

                        Comment


                        • ma opusteno, s pogledom kako Barca lose igra u gostima, i kako je Di Maria skroz lud, verujem i nadam se Realovoj pobedi... A i ako izgube nije strasno, jer bi se izjednacili sa bodovima i Real bi imao utakmicu manje... HALA MADRID, PUTA BARCA

                          Comment


                          • Smesno je ako Real izgubi, sada ili nikada. Moraju da dobiju i da rese prvenstvo, jer tri puta kiksati nece. Plus sto bi dobili jos vise samopouzdanja. Ako izgube, pff...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • upravu je wade sad ili nikad..........treba igrati presing te napast od prve minute pa sta bude, ovakva prilika nam se vise nece ukazati, pobjeci barsi na +9 neprocjenjivo

                              Comment


                              • Ne svidja mi se sto Marcelo i Arbeloa igraju ali OK. Nisam ja trener...

                                Samo da bude sudjenje normalno.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X