Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AlexisSanchez View Post
    Real jeste favorit sutra, ali mislim da bi Barsa mogla iz neke kontre da "zabije" ako se ukaze prilika....
    I ja imam neko slicno misljenje, ne znam zasto.
    Naravno, Real mi je drazi i navijat cu u ovom duelu za njega, ali bojim se da im ovo sve ne udari u glavu, Barsa je itekako dobra ekipa i jedna sansa moze rjesiti sve, ali cinjenica je da Real nije nikad imao bolju priliku, barem ne u zadnjih par sezona

    Comment


    • ja sam navijao za real sve dok je cuveni zizu igrao za njih,al ubrzo sam poceo navijati za barselonu zbog mesija i jos poedinaca
      p.s ronaldinjo se ne racuna:S

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        ja sam navijao za real sve dok je cuveni zizu igrao za njih,al ubrzo sam poceo navijati za barselonu zbog mesija i jos poedinaca
        p.s ronaldinjo se ne racuna:S
        Ovom izjavom si me razočarao i kao drug i kao komunist
        Last edited by Lord Gangarić; 10-12-11, 00:15.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Javio mi se Murinjo u snu sinoc , rezultat ce biti 3:2 za Real
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • da li moze neko da mi objasni taj princip gledanja utakmica preko interneta, sta sve treba da instaliram? HVALA

            Comment


            • Eventualno neki addon za pretraživač poput flashplayera
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Брате ми ти дамо линк и ти гледаш утакмицу преко тог линка. Без инсталација без кур*ева.

                Мада имаш и неке стримове који се гледају преко неких програма и то требаш да скидаш. Али ми ћемо да ти дамо без да скидаш.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Ne treba nista da instaliras u sustini ... Postoje recimo streamovi koji zahtevaju instalaciju , recimo preko VEETLE-a ti treba veetle stream , on je inace u visokoj kvaliteti i mozda najbolji ako imas brz internet , a ovako ti nista treba , ovo ti je link ako ti treba za Real-Barsa

                  http://carambam.ucoz.com/ch4.html
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ajmo katalonci sme neko da se kladi u šišanje ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Ajmo katalonci sme neko da se kladi u šišanje ?
                      Kladi se sa mandom u avatar. Osveti se za mene.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Mandušiću izazivam te
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Manda, covjek te izaziva...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • ja smem da se kaldim da nema 1 na real tongue

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              ja smem da se kaldim da nema 1 na real tongue
                              Smeš u frizuru ?
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • moze al najgore nigde nemam gledati tekmu

                                Comment

                                Working...
                                X