Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Jeste , ali su prije nego sto je Jose dosao htjeli da ga otjeraju , jer nije htio da da Ronaldu sedmicu ..
    Dale, mojne da mi narusavas ugled kluba.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ima li neka liga, a da Dale i Vejd navijaju za isti klub?
      Zao mi je, ali to je surova istina.
      Izbacen zato sto nije imao kvalitet koji je potreban Realu, a ono sto je jos najbitnije nije kostao 100 miliona evra, pa ga je bilo lakse izbaciti.

      Comment


      • Ne znam za koga drug Dale navija u Engleskoj, cini mi se da nije Arsenal, u Nemackoj smo isto rivali, Bayern-Borussia, ali sta da se radi. Barem ne proziva kao neki Maricu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Raul ima kvalitet za Real.

          Ne znam sto je problem reci da je Real tu postupio jako ruzno prema legendi
          .To sto navijte za neke klubove,to ne znaci da su ti klubovi bezgresni. A sto je klub bogatiji,to je i "gresniji".

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Raul ima kvalitet za Real.

            Ne znam sto je problem reci da je Real tu postupio jako ruzno prema legendi
            .To sto navijte za neke klubove,to ne znaci da su ti klubovi bezgresni. A sto je klub bogatiji,to je i "gresniji".
            Raul je u svakom trenutku bolji igrac od Iguaina i Benzeme to sto ne moze da istrci 11km je neka Zozeova opsesija i neka druga stvar, a da je Bog otac za ovu dvojicu, svakako jeste.

            Comment


            • A jbg,ne bih ja isao toliko daleko. Ovaj moderan fudbal stvarno zahteva dosta trcanja i to pametnog trcanja,a ne kao ovi nasi livadari...Ali svakako da je za tako polivalentnog ofanzivca bilo mesta. Ja nikad nisam mogao da smislim Real,ali Raul mi je uvek bio top10.

              Comment


              • Videli da Spaska reprezentacija osvojila EP I SP bez Raula, pa Real resio da primeni isti recept.
                Raul ne trci brzo ko gazela, al ima odlican osecaj za prostor.
                Nije sve u brzini da jurcas ko volina, treba imati i visok novio inteligencije za fudbal.

                Comment


                • Parovi 13. kola ( 12. koje se igra ) :

                  Subota :

                  18:00 : Villarreal - Betis
                  20:00 : Barcelona - Zaragoza
                  22:00 : Valencia - Real Madrid


                  Nedjelja :

                  12:00 : Real Sociedad - Espanyol
                  16:00 : Osasuna - Rayo Vallecano
                  16:00 : Sporting Gijon - Getafe
                  18:00 : Sevilla - Athletic Bilbao
                  20:00 : Atletico Madrid - Levante
                  22:00 : Granada - Mallorca


                  Ponedjeljak :

                  21:00 : Racing Santander - Malaga



                  Ovo kolo ce otvoriti Villarreal i Betis . Domacini igraju bez mnogo prvotimaca i iz tog razloga mislim da ce Betis ovdje doci do boda , jer stvarno Villarreal je u ogromnim problemima , da je drugacije vjerovatno bi oni slavili . Od 20:00 Barcelona docekuje Zaragozu i tu je sve jasno vec unaprijed , Barca ce doci do pobjede bez problema , samo jos ostaje da vidimo sa koliko razlikom . Od 22 sata se igra derbi kola , gdje se sastaju Valencia i Real . Valencia je pokazala u ovoj sezoni koliko moze i koliko zna da igra , te mislim da ce na Mestalli biti jako , jako interesatno . Real je naravno favorit , ali i Valencia sigurno ima svoje sanse . Ocekujem golijadu ovdje u svakom slucaju .

                  Od meceva koji se igraju u nedjelju izdvojio bih : Sevilla - Bilbao i Atletico Madrid - Levante . Bilbao je uzeo bod Barci i sigurno sa velikim samopouzdanjem idu u goste Sevilli , koja pada u formi . Mislim da nas ceka jedna kvalitetna utakmica , uz dosta golova , a remi mi se ovdje cini kao najrealniji .

                  Levante je u ovu sezonu usao savrseno , ali naravno pad se morao desiti , dozivjeli su 2 poraza u nizu i mislim da ce ovdje da bude i treci . Atletico , iako je izgubio u zadnjem kolu od Getafea , je konacno poceo da igra fudbal i mislim da ce ovdje doci do 3 boda , bez previse problema , i pored sjajnog starta Levantea ..

                  U ostalim susretima , za mene manje interesantnim mislim da ce Malaga doci do 3 boda protiv Santandera u gostima , Osasuna protiv Vallecana , dok su Gijon - Getafe i Sociedad - Espanyol po meni najblize remiju .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Majstorija Benzeme za 0-1...

                    Valencia bez sanse, na kraju umalo i drugi gol...steta sto Ronaldo nije stigao loptu....ali nema veze, u drugom poluvremenu ce ga dati.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • bgm tesko drugo poluvrijeme.......gruba igra sa obje strane, svega ima na terenu osim igre, bice guravo do samoga kraja

                      EDIT: samo mogu reci hvala bogu pa se utakmica zavrsi, koje ludilo od tekme u drugom poluvremenu 2-3
                      Last edited by edohz; 19-11-11, 22:56.

                      Comment


                      • Au kakva pobeda...

                        Mozda je bio penal sada za Valencia-u, nisam dobro video....CR ponovo u metu, a i nova tri boda za Real, sto je najvaznije.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • nisam vidio koji je igrac bio u pitanju, ali ja mislim da ga je lopte pogodila u prsa...........izuzetno vazna pobjeda za nastavak sezone ukoliko se zna da u sljedeca 4 kola igramo sa ateltico madridom, sportingom, barcelonom i sevilom

                          Comment


                          • Bio je penal,dobro je sudija zivu glavu izvuce u drugom poluvremenu,veoma napeta atmosfera,puno prekida,na kraju ovi golovi zacinise mec.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Dobar mec, cini mi se da nije rukom igrao valjda Ramos, cini se da je ramenom. Zaszluzena pobeda za Real.

                              Comment


                              • Ja stvarno nisam video...pa ne mogu da sudim.

                                Sto se tice Reala, oba gola su bzze primili, pogotovo drugi. A, sramota je kako se igraci Valencia-e bacaju nakon svakog faula. Onaj Jordi Alba je malo da ne kazem sta, Ozil mu uze loptu, a ovaj se valja kao da mu je nogu slomio...

                                Ali, Mou i njegova proslava gola Ronalda...
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X