Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta se bre odmah kocoperite jednom u istoriji izgubite kao ljudi bagro jedna neopevana.

    Pu! Bagra!

    Comment


    • Je li ovo penal, pa 2-2 i crveni?

      Utece Real na +3, ako, ako...
      Last edited by D-Wade; 06-11-11, 20:53.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Barsa i jeste mozda najbolja ali im sudije pomazu previse. Ne znam samo dokle ce vise.
        sigpic

        Comment


        • Da Bilbao nije zakuvao u odbrani odnijeli bi citav plijen. Real se "odlijepio" i trebaju nastaviti u svom ritmu.

          A inace, ja zivim za dan kada ce se sastati Barcelona i Chelsea, i da Chelsea po mogucnosti prodje kao sto je Barcelona 2009. godine. Znam da sudije nikada nece pomoci Chelsea-ju kao sto su tada Barceloni, ali samo cekam da ih izbacimo!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Barsa i jeste mozda najbolja ali im sudije pomazu previse. Ne znam samo dokle ce vise.
            E vise nisu ni najbolji, sad im samo sudije ostale.

            Ja sam ih pre gotivio ali mi se poslednjih godina toliko zgadilo ovo sto rade da sve vise pocinjem da simpatisem Real.
            sigpic

            Comment


            • Ja mislim da bi ih Drogba zive pojeo kad bi ih opet vidio posle one kradje.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Ja mislim da bi ih Drogba zive pojeo kad bi ih opet vidio posle one kradje.
                Ma i Ballack bi dosao pa da zajedno sa Drogbom poravna racune.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • cist penal nie sudjen athleticu,........al su se dobro drzali na teskom terenu, jbg grska na kraju ali ne mogu se zaliti....... +3 idemo dalje!!! ;)

                  Comment


                  • Ma ni sudije im neće pomoći zna se gde ide titula HALA MADRID
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Tako je

                      Po meni, ocekivano se Barsa namucila. Uzasno tesko uzeti Bilbau bodove kod njih

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Ma ni sudije im neće pomoći zna se gde ide titula HALA MADRID

                        To je To...Crveni karton i foul koj nije foul...Ipak 3 boda zaostatka zad veliko Real Madrid !
                        >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                        Comment


                        • Au jebemu pa moglo je i bolje biti, tj malo je falilo do Bilbaove pobjede.. Al ajd nema veze, lijepo je vidjeti kako je Real na prvoj poziciji sa 3 boda vise od Barce..
                          Inace danas pobjeda od 7:1, izgleda da je novi nacin ishrane koji Mourinho praktikuje u mnogo cemu pomogao galaktikosima

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            E vise nisu ni najbolji, sad im samo sudije ostale.

                            Ja sam ih pre gotivio ali mi se poslednjih godina toliko zgadilo ovo sto rade da sve vise pocinjem da simpatisem Real.
                            Isto se i kod mene desilo. Ranije sam na neki nacin simpatisao Barsu, a Real prezirao, sada je obrnuto. Prvenstveno zbog toga sto je Barsa dovela Henrya i Fabregasa iz Arsenala, ali i zbog sudijske pomoci.
                            HALA MADRID !
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Isto se i kod mene desilo. Ranije sam na neki nacin simpatisao Barsu, a Real prezirao, sada je obrnuto. Prvenstveno zbog toga sto je Barsa dovela Henrya i Fabregasa iz Arsenala, ali i zbog sudijske pomoci.
                              HALA MADRID !
                              Od tad sam počeo da ih hejtujem u punom pogonu
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ja nikada nisam ocekivao da ce Henry napustiti Arsenal...

                                A Barcelonu nikada nisam volio, ali nije postojala tolika mrznja kao sada. Mislim da je svima jasno zasto i zbog cega ih sada ne mogu ocima smisliti.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X