Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogme Real u je ovde u velikim problemima, smesi im se poraz

    Comment


    • ludilo ludilo ludilo...pepe je poludio
      prvo puko frajera rukama po ledjima...zatim nogom ga puko po clanku....zatim ga malo poceso po glavi, koji ludjak

      .namjerno tuku ronalda po povrijedjenom clanku,.... strasno

      Comment


      • Kakva sramota da sudija jedini ne vidi da igrac Levante-a igra rukom i ne svira penal. Real ima nula tolerancije kod sudija, da ne spominjem smesne kartone Khedire ali su i sami krivi za poraz. Nista, idemo dalje, bice bolje u sledecem kolu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Mislim da ce Mourinho imati sta da kaze na temu sudije.
          Falcao hat trick... legendaran

          Comment


          • Pocetak sezone je ovo i koji kiks valja ocekivat. Samo je pitanje vremena kad ce Barsa i Real da krenu sa pobednickim nizovima i to oni nizovi od 10+ pobeda

            Comment


            • U utorak , srijedu i cetvrtak na rasporedu je vanredno , peto kolo .


              U utorak igraju :

              20:00 : Osasuna - Sevilla
              20:00 : Real Sociedad - Granada
              22:00 Villarreal - Mallorca


              Srijeda :

              20:00 : Atletico Madrid - Sporting Gijon
              20:00 : Malaga - Athletic Bilbao
              20:00 : Racing Santander - Real Madrid
              20:00 : Rayo Vallecano - Levante
              22:00 Valencia - Barcelona


              Cetvrtak :

              20:00 : Espanyol - Getafe
              22:00 : Betis - Zaragoza


              Derbi kola se igra na Mestalli , gdje Valencia koja do sada ima sve pobjede docekuje Barcu . Tesko , jako tesko gostovanje , ali nadam se pobjedi naravno .. Nakon onih 8-0 samo nam je nebo granica . Real ce protiv Santandera sigurno imati veliku zelju da dodje do pobjede nakon poraza od Levantea , a vrlo interesantno ce biti u duelu Osasune i Seville .. Mislim da ce Villarreal nakon poraza od Granade ( koja je po meni uz Rayo najslabija ekipa u Primeri ) svim silama krenuti na pobjedu protiv Mallorce na domacem terenu . Sociedad bi trebao dobiti Granadu , a mislim da ce i Atletico slaviti protiv Gijona , jer igraju bas odlicno s ovim pojacanjima . Takodjer ce biti interesatno vidjeti da li ce Betis i nakon 4. utakmice zadrzati stopostotan ucinak , mislim da to mogu protiv Zaragoze kuci .

              Poslije prva 4 kola ( 3 odigrana ) na tabeli vode Valencia i Betis sa po 9 bodova , iza njih su Barca i Sevilla sa po 7 , zatim idu Real i Malaga sa po 6 i tako dalje .. Bez bodova je Gijon , dok po jedan bod imaju Racing , Getafe , Bilbao i Villarreal . Na listi strijelaca vode Messi i Soldado sa po 5 golova .

              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • B92 će 01. oktobra (subota) od 22h prenositi meč Espanjol-Real Madrid.

                http://www.port.rs/pls/w/tv.channel?...60005&i_xday=7

                Samo kakav li paket prenosa imaju oni
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • B92 ce svake subote prenositi mec koji pocinje u 22:00....;)
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • 20:00 : Osasuna - Sevilla
                    20:00 : Real Sociedad - Granada
                    22:00 Villarreal - Mallorca


                    Srijeda :

                    20:00 : Atletico Madrid - Sporting Gijon
                    20:00 : Malaga - Athletic Bilbao
                    20:00 : Racing Santander - Real Madrid
                    20:00 : Rayo Vallecano - Levante
                    22:00 Valencia - Barcelona


                    Cetvrtak :

                    20:00 : Espanyol - Getafe
                    22:00 : Betis - Zaragoza
                    Viljareal opet nece slaviti..moja procjena!Sosijedad ce se dobro namuciti,ne znam ko bi tu mogao da slaviAtletiko ce lagano osvojiti sva 3 boda,dok od Barselone ocekujem samo 0-3 heheh salim se pobjeda Barselone garant..pff sta oni rade od fudbala,kakve su to stvari jbt Real je uvjek imao problema n astadionu Sanstandera,ali uvjek...no,vidjecemo,moraju da dobiju,ali ufff tesko!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Real nikada slabije nije igrao......strasno!
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Meni samo nije jasno zasto je stavio samo jednog napadaca na pocetku,a tek kasnije uveo Higuaina(manta mi se gledajuci hiljadu utakmica ali sam ovo gledao najvise),nekako sporo i nepokretno djeluju igraci,za razliku od prvog kola kada su razbijali

                        Moraju se uozbiljiti hitno
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ovo postaje smijesno... Real se poznavajuci njih moze slobodno oprostiti od titule ove sezone..
                          No.. Falcao ubija..

                          Comment


                          • Kako igra Valencia, i kasnije neko kaze da je Primera samo Real i Barselona, Valencia i Atletico ce demantovati to...

                            Odlicna tekma Valencia-Barsa....
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Auuuu , ruku na srce ovaj rezultat je i dobar , jer Valencia igra stvarno strasno , imali su jos briljatnih sansi .. Mathieu nevjerovatan , ali bas nevjerovatan , kako prolazi po lijevoj strani i koliko je sansi namjestio , sreca pa je Soldado promasio ono pred kraj nekako ..

                              Nadam se da cemo bolje zaigrati u drugom i doci do preokreta ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Bas odlicna u pravu si

                                Nadam se da ce Mou pogledati ovu tekmu da vidi kako Alves ispada zajedno sa Mascheranom dole(mora igrati Di Maria na Alvesa u derbijima,mora) i da im Canales objasnjava neke stvari

                                Zaboravio sam da pomenem kiks Soldada,ne mogu da vjerujem da je ono promasio
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X