Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve vesti - bez komentarisanja

    Predsednik Hetafea: Barselona smara


    "Istina je da su napravili budale od igrača Reala, ali mislim da će ih ove godine Madrđani skinuti sa trona", tvrdi Anhel Tores dva dana pred duel Hetafea sa Kraljevskim klubom... Slučajnost?

    Svašta je čovek spreman da uradi u strahu, a predsednik Hatefaa Anhel Tores očigledno je baš “napunio gaće”. Dva dana pred duel sa madridskim Realom predsednik Hetafea je zato požurio da se dodvori Kraljevskom klubu. Na jedini način na koji zna. Kritikama na račun Realovog ljutog rivala Barselone.

    Tores tvrdi da je Barselonin stil igre, koji je poslednjih godina čini najpopularnijom na svetu, postala dosadna fudbalskim sladokuscima.
    “Barselona igra na sećanje i tako već pet godina. Ali, njihov fudbal će početi da dosađuje mnogima. Istina je da lopta dobro kruži kroz njihovu igru, istina je da su od fudbalera Rala napravili budale, ali mislim da će ih ove sezone Madriđani svrgnuti sa trona”, tvrdi možda i malo zavidni Tores.

    Jer, Barselona je od dolaska Pepa Gvardiola na mesto trenera 2008. godine osvojila tri titule prvaka Španije i dva trofeja u Ligi šampiona. Pored toga, Katalonci su oduševili svet aktraktivnom, napadačkom igrom. Tores to priznaje, ali sumnja da će sadašnja generacija Barse još dugo donositi pehare u klupske vitrine. Tačnije, Tores smatra da im Real to neće dozvoliti, između ostalog i zato što Kraljevski klub, po njegovom mišljenju, ima dužu klubu.
    “Real ima veći fizički potencijal ove sezone. Igraju vrlo direktan fudbal, prilično dobar i na tehničkom nivou”, navodi Tores, koji možda samo pokušava da na vreme obezbedi alib za eventualni neuspeh u subotnjem meču drugog kola Primere.

    http://www.mozzartsport.com/vesti/60...rselona-smara/
    Last edited by Casiraghi; 16-09-11, 17:17.
    sigpic

    Comment


    • Sutra se igraju 4 sjajne utakmice treceg kola :

      Od 18:00 igraju Villarreal - Sevilla i Real Sociedad - Barcelona .

      Villarreal - Sevilla : Dvoboj po meni dvije poprilicno ujednacene ekipe . Sevilla je u prvom kolu savladala nevjerovatno pojacanu Malagu , a Zuta podmornica je dozivjela pravi debakl protiv Barce ( 0-5 ) . Sevilla je tokom svih 90 minuta bila dominatna momcad na terenu i vise nego zasluzeno dobila Malagu . Odbrana , koja je prosle godine bila veliki problem je u prvom kolu funkcionisala fenomenalno i ako tako nastave bit ce tvrd orah za sve protivnike . Igru Villarreala iz prvog kola nije potrebno komentarisati, dva suta cini mi se u cijelom mecu . Mislim da je ova utakmica najbliza remiju , ali ja bih volio da Sevilla dobije , drazi su mi za nijansu .


      Sociedad - Barcelona : Ovdje je sve jasno . Barca je naravno ogroman favorit . Igra u prvom kolu je bila prosto savrsena , iako je Pep na klupi ostavio Xavia i Villu , a u odbrani nije bilo ni Alvesa , ni Piquea , ni Puyola . Pretpostavljam da ce Pep ovdje opet igrati 3-4-3 kao i protiv Villarreala . Sociedad je nezgodna ekipe , glavni igraci , Xabi Prieto i extra talentovani Griezmann mogu da naprave probleme skoro svima , ali mislim da ovdje nece imati sansu .


      Od 20 sati Real Madrid docekuje Getafe . Ovo je gradski derbi u kojem je takodjer mislim sve poznato unaprijed . Real je u prvom kolu Zaragozi dao 6 golova i poceo sezonu na najbolji moguci nacin . Sutra ne vjerujem da ce bas biti 6 , jer je Getafe u proslosti itekako znao da namuci Real , ali mislim da pobjeda domacina nece doci u pitanje .

      Valencia - Atletico Madrid : U startu moram da kazem da jedva cekam ovu utakmicu . Valencia je u prvom kolu odigrala strasnu , strasnu utakmicu protiv Racinga , gdje su s 1-3 dosli do 4-3 u zadnjim minutama . Strijelci su bili Soldado cak 3 puta , uz jedan autogol i sjajni Adil Rami , koji je odmah u debiju zabio gol za Sismise . Atletico je ostao bez dva najbolja igraca , naravno Forlana i Aguera , ali tu su Falcao , Arda Turan , Miranda i Diego koji je stigao kao posljednje veliko pojacanje . Mislim da nas ocekuje sjajna utakmica , s mnogo golova , a blagu prednost dajem Valencii , sto zbog domaceg terena , sto zbog sjajne igre protiv Racinga u drugom poluvremenu .

      Last edited by Dale; 09-09-11, 22:48.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Alexis za Xavia i 0-1 .


        Cesc 0-2 , ali sta je Pedro fulio hahaha prije toga
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • lol ja zaboravio za ovo idem u drugu sobu da gledam
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Evo vec kiks Barcelone.....
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Evo vec kiks Barcelone.....
              Da, da...

              Ali to oni sad namerno da bi dokazali da Primera nije smorna

              Evo i Ronaldo pre neki dan pricao kako nije tacno da je Primera samo Barsa-Real
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Da, da...

                Ali to oni sad namerno da bi dokazali da Primera nije smorna

                Evo i Ronaldo pre neki dan pricao kako nije tacno da je Primera samo Barsa-Real
                Ma da moze, bili bi i Real Madrid B i Barcelona B u Primeri.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • kakve škarice ronalda.....stativa se isprijeci
                  ovaj coentrao je poremecen, kakve dvije sanse je promasio, pogotovo ovu drugu poslije ronaldove stative......zaista smjesno

                  Comment


                  • Dobi Real na poklon penal, faul je bio, ali izvan....Coentrao je trebao veceras dati dva gola iz onih sansi, strasno, ali bice bolje, odlican je to igrac.

                    EDIT: Sjajan pas Ronalda i lagan posao za Benzemu...
                    Last edited by D-Wade; 10-09-11, 20:29.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Benzema jbt ladno sam odgledao 4 utakmice danas evo sad gledam petu ima da sanjam fudbal večeras
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Gonzalo Higuain....

                        Dobro je, najvaznije je da je Real dobio, za sada je gol razlika 10:2, nije lose.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Too kraljevi, odmah posle 2 kola prednost od 2 boda

                          Comment


                          • Rekordna zarada Real Madrida

                            Prihodi kraljevskog kluba porasli za oko pola milijarde evra


                            Španski fudbalski velikan Real Madrid objavio je danas da su mu prihodi u sezoni 2010/11. porasli za osam odsto, čime su dostigli rekordnu sumu od skoro pola milijarde evra.

                            Najbogatiji svetski fudbalski klub objavio je da je zaradio 480,2 miliona evra, odnosno 31,2 miliona neto dobiti u sezoni u kojoj je osvojio Kup kralja. Granica neto dobiti porasla je sa 24 miliona evra iz sezone ranije. Real je takođe saopštio da je neto dug spao sa 244,6 miliona evra na 169,7 miliona.

                            Real je bogatiji i od evropskog i španskog šampiona Barselone i engleskog prvaka Mančester junajteda. Klub je objavio da su prihodi "veći od bilo koje sportske institucije na svetu".

                            http://www.mozzartsport.com/vesti/63...-real-madrida/
                            Last edited by D-Wade; 16-09-11, 17:18.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • 3-0 poslije 35 minuta ( Messi , Cesc , Villa ) .

                              Igra prosto savrsena , bilo je jos sansi , moglo je biti 5-6 -0
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Sad sam video Viljin gol ;)

                                Ovde će pući petarda sigurno!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X