Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka mu se pozlatila,samo izdrzite braco iz Pamplona-e molim vas....to majstoreeeeeeeeeee
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ako da jos jedan gol, Leku odmah u Real u znak zahvalnosti, ne moze biti gori od Perice Ognjenovica i da hoce A izgleda da ima i neki pik na Barsu, pa mozda konacno i pobede u El Klasiku
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Ako da jos jedan gol, Leku odmah u Real u znak zahvalnosti, ne moze biti gori od Perice Ognjenovica i da hoce A izgleda da ima i neki pik na Barsu, pa mozda konacno i pobede u El Klasiku
        Perica Ognjenovic i Elvir Baljic,dva nenormalna talenta,nazalost sreli su se u Realu i kako sam ja upoznat noci i noci su proveli zajedno,diskutabilan nacin zivota nazalost se zivio i umjesto da haraju,obojica su propali,steta...budale klasicne(nek se niko ne ljuti)
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Perica jes bio budaletina, nema sta da se ljutimo. Gledam juce mec sa Barsom koji je Zvezda igrala `97, obrisao je pod sa njima. Da je hteo da se bavi fudbaom ozbiljno, bio bi najbolje levo krilo Evrope, posto je i ovako bilo malo dobrih igraca na toj poziciji.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Pa sta reci za Elvira isto tako,covjek je imao najjacu ljevicu na svijetu,bio ubjedljivo najbolji igrac u Turskoj,ja onakvog igraca dugo nisam vidio(mislim na taj tip),pa Real je platio oko 30 miliona dolara tada za njega,u LS u se sprdao par puta,s centra davao golove,kad je htio da igra bio je bolesno dobar,ali eto bio je budala i meni je mnogo krivo zbog toga
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kako je jadna barsa, 2 suta u okvir gola.

              Comment


              • Dragan Lekic Leka prvi gol zabio u stilu Sergeja Barbareza lijevo vanjskom. Drugi gol nakon off-side pozicije

                Spoiler


                Ali ko te pita, on je vec tri puta zabio Barci.

                Barca jeste zakinuta u dvije situacije, ali nemaju opravdanje za ovako losu igru. Treba Xavi ili Cuenca da udju i pomognu Messiu.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Kako je jadna barsa, 2 suta u okvir gola.
                  Neka , al imaju 67% loptu mogu je kuci ponijet

                  Comment


                  • Veliki as, Dejan Lekic!
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Leka,brat najdrazi... trpaj najbolju ekipu u istoriji
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Nemojte da ismejavate Barselonu, jer ne zasluzuje to. Izgubila je i Holandija '74, i Milan '05 i Galaktikosi su gubili, i jos mnogo sjajnih generacija.

                        Comment


                        • Aahaha tako je bre samo udri...Ko god dobija Barsu i Real su moji ljudi hahaha
                          Lekic doktorirao Barsinu igru haha
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Moze se reci da liga zavrsena za ovu sezonu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako izuzmem neke Zigiceve golove za reprezentaciju, nikad mi nije bilo draze kad je neko dao gol ko je igrao za Zvezdu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Valjda ce izdrzati Osasuna. Sad ce Pantela da reaguje na facebooku.
                                Mislim da titula ide u prestonicu definitivno nakon ovog kola.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X