Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=531278

    Nije oko TV prenosa nego igraci stupili u strajk dok se ne potpise novi kolektivni ugovor.
    sigpic

    Comment


    • Ajde da to traze manji klubovi,ali to traze i Real i Barselona,ciji igraci primaju 9-10 miliona po sezoni...

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=531278

        Nije oko TV prenosa nego igraci stupili u strajk dok se ne potpise novi kolektivni ugovor.
        Ja sam procitao na drugom nasem sajtu da je zbog TV prenosa, moja greska. ;)

        Bice veselo ako se i oni ne dogovore.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Mozda i nije greska, znas kakvi su nasi sajtovi.

          U svakom slucaju, strajk pa cemo videti sta ce biti.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Mozda i nije greska, znas kakvi su nasi sajtovi.

            U svakom slucaju, strajk pa cemo videti sta ce biti.
            I to sto kazes.

            Al' ove godine se sve nekako potrefilo, i u Italiji je upitan start lige, u Engleskoj nemiri i sada u Spaniji strajk. Bice ovo paklena godina...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Falcao je novi clan Atletica.

              http://www.skysports.com/story/0,195...medium=twitter

              Comment


              • 40 miliona evra sunce ti
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Funkerman View Post
                  To bogami nisam ocekivao, a i 35 miliona funti je dosta para za njega... Mozda je i bolje za njega, jer u da je otisao u Celsi ne bi mnogo igrao.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Taman prodali Kuna,i uzeli novog,mada po meni bolje da su Kuna zadrzali
                    I sta laze onaj presjednik Porta,40 je manje od 100miliona eura,koliko je rekao da ga nece prodati
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ove nedelje nece poceti prvenstvo zbog strajka...

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Taman prodali Kuna,i uzeli novog,mada po meni bolje da su Kuna zadrzali
                        I sta laze onaj presjednik Porta,40 je manje od 100miliona eura,koliko je rekao da ga nece prodati
                        Gresis, predsednik Portoa je to rekao za Hulka, koji ima klauzulu od 100 mil evra(86 mil funti)..
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • 1314048997_extras_albumes_0.jpg1314049322_extras_albumes_0.jpg1314049604_extras_albumes_0.jpg1314050309_extras_albumes_0.jpg zasto ode u atletico.......jbg bio si mi do danas drag, a sad dabogda gola nedao....... tako ti je to
                          Last edited by edohz; 23-08-11, 00:41.

                          Comment


                          • S-Nash te vec upozoravao da obratis paznju na rjecnik . Svi igraci koji igraju za bilo koji tim u Spaniji osim Reala su , po tebi cigani ..

                            Ubuduce bez toga , molim te .
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • nisu igraci vec klubovi, i to nisu svi klubovi nego samo dva barca i atletico......... i nezz koga sam uvrijedio ovim postom

                              Comment


                              • Nemas ti pravo da osudjujes ko je cigan a ko nije,i ne smes da vredjas igrace.Ovo ti je poslednja opomena pred zvanicnu opomenu
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X