Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Ovo je strasno kako se sudi u korist Reala.
    Ne znam nisam gledao utakmicu , al po ovoj statistici su zasluzili 3 boda.

    http://www.rezultati.com/utakmica/G0...talji-utakmice

    Comment


    • Ponovo magija Özil-a, bilo je jos fini dodavanja ali nisu prosla danas.

      Ponovo sa ne bas dobrom igrom Real dolazi do pobjede, na vrucem terenu.

      Comment


      • Rekao sam ja prije ove tekme da su Mallorca i Atletico Bilbao dva preteska gostovanja i da bi Real mogao imati velikih problema,jer poslije ove dvije utakmice slijedi dosta laganiji raspored...

        Igra u prvom katastrofalna,nezainteresovanost velika,Callejon je igrao jako lose ali se iskupio na svu srecu.U ovom momentima se vidi koja je razlika izmedju Mourniha i ostalim,pitanje je koji bi trener uspio ovako da promijeni stvari u raspolozenju igraca za kratak period.Jedan od miljenika Pipita na kraju spasi stvar zajedno sa JM Callejonom.Ronaldo nekako bezvoljno igra i vrlo lose se kretao u ovom mecu,ali ipak je i Mallorca jako dobra ekipa i ova 3 boda su vrlo,ali vrlo vazna

        Jedna djecija bolest je prelezana,samo da jos nekako prodje Bilbao u slicnom duhu i ja prezadovoljan

        HALA MADRID!!!
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Ovo je strasno kako se sudi u korist Reala.
          Zbog cega takva konstatacija, nisam gledao tekmu, ali me bas zanima sta su im to sudili u njihovu korist.

          Comment


          • sudije nam pomagale tako sto su tolerisali grubu i prljavu igru gracima mallorce, sumnjivo nam i gol ponistili, i jos sl. situacija koje su sudije sudile u nasu korist

            topdzija nemoj da si smjesan, svega ti ;)

            Comment


            • Ma Mallorci je sviran nepostojeci offside i tad bi Mallorca vrlo vjerovatno povela 2-0 , ali osim toga , ruku na srce , nije bilo nesto diskutabilno
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ja kad procita onaj post pomislih ko zna sta su mi sudili xD

                Vruc je ovo bio teren, ako je negde mogao Real da kiksne to je bilo za ocekivati da ce biti protiv Mallorce koja je kuci tvrd orah. Nece biti lako Barsi da ih stigne

                Comment


                • Klizav teren na Mestalli,ali i domaci igraci ne igraju dobro.Vidljiv je nedostatak zbog neigranja Soldada i Jordi Albe.Aduriz je dobar napadac ali se slabije krece od Soldada i to se vidi,cesto stoji u ofsajdu i igraci ga ne mogu proigrati,a jos vise se primjeti nedostatak lijevog beka jer nema onih ubojitih prodora po lijevoj strani koji su uobicajeni za Valenciju,Mathieu nije dobio loptu nikako,sto inace nije slucaj.Adil Rami odlican,ali je zato ocajno odigrao Banega za sada jer je mnogo lopti prodao ili odigrao bas lose...

                  Meni se svidja filozofija igre trenera Valencije koji ne gusi igru i dozvoljava maksimalnu slobodu igracima u napadu jer ne davi ove majstore defanzivnim zadacima,odlican trener
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ah , kakav doktor Rami , ovo rijetko koji stoper moze , ali nema gola

                    Hajmo Valencia , mora se ovo dobiti
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Kako samo lijepo igra Valencia , al vidi se da im nedostaje Soldado

                      Comment


                      • Covjek kada gleda onaj Manchester City ima osjecaj da niko ne zna primiti loptu,a kad gledas Valenciju imas osjecaj da je taj prijem lopte nesto najlakse na svijetu,vrlo prefinjen fudbal igraju,Banega nije na nivou nikako

                        EDIT: Ovo igranje rukom je sudija morao vidjeti
                        Last edited by AK47; 14-01-12, 22:10.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

                          5 puta mu se odbije lopta


                          Hajde sad Vale sve u napad !!!


                          Kako sudac nije vidio ruku

                          Comment


                          • Ako je nek klub majstor za preokrete to je onda Valencia , hajmo momci izjednacite do 70. , pa moze onda jos jedan lagano do kraja ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Igrac lagano spusti loptu rukom i sudac nije vidio

                              Comment


                              • Originally posted by edohz View Post
                                sudije nam pomagale tako sto su tolerisali grubu i prljavu igru gracima mallorce, sumnjivo nam i gol ponistili, i jos sl. situacija koje su sudije sudile u nasu korist

                                topdzija nemoj da si smjesan, svega ti ;)
                                A zbog cega je onda ponisten regularan gol Mallorce ?
                                Dobro ovo nije nista naspram onog kako sude u korist Barce i u korist Man Utd-a u Premier ligi.

                                Zao mi je sto je Valencia izgubila(igrao sam keca na kladzi). Jako lep fudbal igraju.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X