Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mesi cetvrti put zatresao mrezu, i to posle vanserijskog pasa Busketsa.

    Comment


    • Nakon duzeg vremena , to je ta igra , igra u kojoj uzivam od prve do posljednje sekunde . Bravo momci , bravo , to je ono sto zelim da gledam !

      Sta reci za Lionela , a da vec nije receno , jednostavno kralj . Pedro definitivno nema vise mjesta u ovoj ekipi , nije sto ga najmanje volim , nego je stvarno najslabiji u timu . Tello fenomenalan , samo steta sto to nije krunisao golom . Fabregas i Alexis sjajni , ali njihov sut nije htio u go . Svaka cast za Diega Alvesa , jos jednom fenomenalan bio , odbranio je par nevjerovatnih suteva .

      Samo tako dalje momci , ako je Primera izgubljena , nije ostalo !

      Xavi tek sto je usao , dao , bravo
      Last edited by Dale; 19-02-12, 22:28.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Jedini igrac kojeg gotivim u Barseloni je Pedro, kako bre mozes da ga ne volis posle onog zalamanja Nojera na svetskom u polufinalu kada je odmah posle toga zamenjen, pa ja sam se smejao pola sata.

        Comment


        • Barca me demantovala u svakom smislu. Prognozirao sam jednu tesku pobjedu za njih, kad ono petarda Lose su krenuli, primili su gol rano i mislio sam da Valencia moze nesto uraditi vise, ali cim je Barca izjednacila znalo se da ce i potpuno preokrenuti. Igra je bila odlicna, sjajni pasovi, sutevi, potezi, prava Barcina igra koju bi mogao da gledam uvjek, samo da izbace Alvesa i Busquetsa.

          Bilbao rastrgao Malagu u 3 minute. Malaga jos nije svatila da se ne moze sa ovim igracima nesto vise napraviti. Jbg, Van Nisterlooy nije onaj iz Uniteda, to je samo primjer, a ima jos igraca kojima je samo ime zvucno a igra oslabila, recimo Demichelis.

          Comment


          • Tesko ce Barca stici Real-a + 10 je osjetna razlika , ukoliko Real nekiksa u iduci 5 kola , titula je njihova a mogu se usuditi i reci
            i da su sada novi prvaci Å panije , al polako Jose Mourinho special one ..

            Comment


            • Upravo sam pogledao snimak utakmice Sevilla-Osasuna, tako sto sam slucajno listao kanale i prebacio tacno na pocetak, tako da sam malo surfao, malo pratio
              Sevilla je odigrala strasno ovu utakmicu, poptuno drugacija igra nego u proslih nekoliko kola. Medel je postigao veoma lijep pogodak, jako dobar udarac. Osasuna je imala 2-3 odlicne prilike 20tak minuta prije kraja utakmice ali Palop je odlicno branio, a prije tih prilika, Sevilla je dominirala i ne znam kako nisu uspjeli da do tad vec rijese utakmicu. 2 minuta prije kraja Sevilla je zavrsila posao jednom lijepom akcijom i kontrom, a odmah prije toga Diawara je imao odlicnu sansu da postigne svoj prvi gol u Sevilli, ali nista.
              Dakle, Sevilla apsolutno zasluzeno slavila, napokon

              Comment


              • Napokon i efiksna igra Barcelone. Iako sam bio umoran i opsano me je prenosilo morao sam odgledati utakmicu i nisam pozalio. Na pocetku sam mislio jos jedna utakmica u kojoj ce se Barca patit sa rezultatom, ali poslije primljenog prvog gola Valencia se povukla. Kasnije greska Mathieu i Diega Alvesa je presjekla utakmicu.

                Diega Alvesa gotivim ali evo zadnje tri utakmice s Barcelonom prvo pogrijesi kod gola pa kasnije odbrani pet zicera, kakve fajde kad je Barca vec prelomila protivnika.

                Da ja vise ne duzim ko nije gledao utakmicu analizu je napravio Bogi ovdje je mozete procitat.

                Comment


                • Gledao sam i ja pomalo Barsu,odavno bolji mec nisu odigrali,u zadnje vrijeme,igraju svoju igru stalno,imaju posjed lopte,ali nisu opasni po gol,ne stvaraju sanse,zato su juce imali brdo sansi,mogli su dati jos minimalno 3-4gola,narocito Fabregas.
                  Cim dodje neka ekipa koja iole hoce da se nadigrava sa Barsom nastrada,najcesce
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post

                    Diega Alvesa gotivim ali evo zadnje tri utakmice s Barcelonom prvo pogrijesi kod gola pa kasnije odbrani pet zicera, kakve fajde kad je Barca vec prelomila protivnika.
                    Alves je vrhunski golman, protiv ekipa sa ovoliko sansi i konstantnim napadima kiks je manje-vise neizbezan
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Rezime 24. kola


                      Ovo kolo je donijelo dominaciju dvojca na vrhu. Real Madrid je u subotu na svom stadionu pregazio Racing Santander koji ce se do kraja sezone boriti za opstanak. Barcelona je na Nou Campu napokon odigrala mec koji je igrom i rezultatom zadovoljio njene navijace. Na Nou Campu je nastradala Valencia rezultatom 5:1, a mogao je rezultat i biti veci da na golu nije bilo Diega Alvesa. Poslije ovog kola desila se promjena na 4. poziciji koju sad drzi Athletic Bilbao, a Levante je nakon 12. kola od kada je bio na 4. poziciji poslije ovog kola pa na 7. poziciju. Ponovo je tako stanje u ligi da dva za redom kiksa vas dovode u opsanu zonu, a serija dobri rezltata cak u borbu za pozciju koja vodi u Ligu sampiona.

                      Rezultati 24. kola

                      Subota

                      Getafe - Espanyol 1:1
                      Real Madrid - Racing Santander 4:0
                      Sevilla - Osasuna 2:0

                      Nedjelja

                      Granada - Real Sociedad 4:1
                      Athletic Club - Málaga 3:0
                      Sporting Gijón - Atlético Madrid 1:1
                      Mallorca - Villarreal 4:0
                      Levante - Rayo Vallecano 3:5
                      Barcelona - Valencia 5:1

                      Ponedjeljak

                      Real Zaragoza - Real Betis 0:2

                      Highlights 24. kola

                      Tabela i lista strijelaca

                      Analiza utakmice Barcelona - Valencia 5:1

                      Parovi 25. kola

                      Subota

                      Racing Santander - Sporting Gijón (18:00)
                      Real Betis - Getafe (18:00)
                      Málaga - Real Zaragoza (20:00)
                      Espanyol - Levante (22:00)

                      Nedjelja


                      Villarreal - Athletic Club (12:00)
                      Rayo Vallecano - Real Madrid (16:00)
                      Valencia - Sevilla (18:00)
                      Osasuna - Granada (18:00)
                      Real Sociedad - Mallorca (18:00)
                      Atlético Madrid - Barcelona (21:30)
                      Last edited by danijelkr; 21-02-12, 07:57.

                      Comment


                      • Ima jos 14 kola 14*3= 42 boda su jos u igri , A Real + 10 ima u odnosu na Barcu , sto znaci ako Real pobjedi narednih 6 7 utakmica , nebude kiksao moze vec slaviti titulu

                        Comment


                        • Ma po meni Real je moze slaviti vec sad, ipak je na klupi Mourinho. Jedva cekam susret Atl.Madrida i Barce, idemo Falcaooo, osvetite im se za petardu iz prvog dijela sezone

                          Comment


                          • Espanyol je izjednacio protiv Levente-a na 1:1 golom Uche-a,ima jos nekih 15-ak minuta do kraja i nadam se da ce dati jos jedan go,vrlo vazno im je da dobiju u borbi za LS,ipak su oni mladji brat Real Madrid-a
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ipak pobjedi Levante 1:2.

                              Danas Malaga razmontirala mislim vec drugoligasa Zaragozu. Gol dana David Barrala iz Gijona.

                              Subota nije bila toliko zanimljiva, nedjelja donisi odlicne utakmice.

                              Comment


                              • Nema Espanjol potreban potencijal za LS, bar prema onome do sada prikazanom. Levante je u ocajnoj formi uspeo da ih savlada u gostima, a pre toga su izgubili na svom stadionu od Saragose.

                                Comment

                                Working...
                                X