Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bijelsa je trebao letos da postane novi trener Intera ali ništa nije bilo od toga jer je on već dao reč predsedniku Atletika...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Kako se dobro drzi Betis. Steta sto su primili 3 gol, sad je gotovo.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Au kako moj Falkao pogadja, bravo majstore! Betis se dobro drzao i zao mi je sto nisu uzeli bod ali ipak je to Kamp nou i tesko je tamo nesto uraditi. Imam neki osjecaj da su se igraci Barse zasitili fudbalom i da ih boli briga sto Real bjezi 5 bodova od njih.

        Comment


        • vilareal demonstrira sustinu fudbalskeke igre iako su 19 na tabeli


          Ovo je otprilike ono zbog cega se gleda i voli primera. Liga prefinjenih i lucidnih poteza, atraktivnih i uzbudljivih meceva, liga sa nejvecim klubovima i najboljim igracima na svijetu

          i na kraju jasno ko dan...........PRIMERA No.1 ;)

          Comment


          • Ovo protiv Valensije bese...stvarno sjajno. Izgledalo je kao da ce pobediti sa jos vecom razlikom, ali na kraju ipak 2-2, tek kad je Valensija pocela da neutralise uticaj njihovog presinga na sredini igrajuci po bokovima. Jos jedanput svaka im cast za ovu timsku majstoriju.

            Comment


            • Jordi Alba kojeg zeli Barca izjavio je da ce produziti svoj ugovor sa VCF jer ga ne zanimaju navodno drugi klubovi.
              Inace,veceras je Banega do 2015 godine produzio svoju vjernost Valenciji
              http://www.valencia-balkan.net
              sigpic

              Comment


              • Izjave trenera nakon prvog meca Kupa Kralja

                Mou: Ja sam odogovoran za poraz.

                Spoiler
                "Vodili smo 1:0 i to bi bio odličan rezultat pred revanš susret, ali onda smo napravili pogrešku koja nas je koštala. Takve greške se ne smiju činiti protiv Barcelone. Nakon toga je normalno da su naši igrači malo posustali, a njihovi igrači su dobili veliki poticaj, što im je bio i ključ sinoćnjeg uspjeha", rekao je Mourinho, te dodao:

                "Odgovornost je moja, jer sam ja zadužen za vođenje ovoga tima."
                Također, Portugalac je istakao kako nije vidio nesportski potez Pepea kada je nagazio Messija koji je ležao na zemlji:

                "Nisam vidio taj detalj, ali ako je bilo namjerno on će biti kažnjen. Ono što mogu reći je da je učinio veliki posao na terenu za momčad."

                Revanš susret četvrtfinala Kupa kralja na rasporedu je za sedam dana, a ni popularni Mou nije optimističan.

                "To će biti veoma teško, ali rezultat je još uvijek otvoren. Nama liga ostaje prioritet, a sada se moramo fokusirati na težak duel protiv Athletic Bilbaa", zaključio je Mourinho.


                Guardiola: Pobjeda na strani uvijek je dobra, ali smo odigrali samo prvo poluvrijeme

                Spoiler
                "Najvažnije od svega je bio naš pristup igri kada smo primili prvi gol. Poprilično smo pomogli Ronaldu da dovede Real u prednost. Pobjeda na strani uvijek je dobra, ali smo odigrali samo prvo poluvrijeme, jer je Real ekipa koja je sposobna napraviti sve. Sada se moramo malo opustiti, pa nam slijedi gostovanje u Malagi", rekao je nakon susreta Guardiola.

                "Moram čestitati svojim igračima, pogotovo Alexisu Sanchezu na hrabrosti koju je večeras pokazao. Bio je fantastičan. Nama je uvijek užitak doći na ovaj stadion, jer znamo da nas tada gleda cijeli svijet i tada moramo dati sve od sebe", dodao je Pep.

                Comment


                • Danas je na rasporedu derby Sevilla-e koji je uvijek veoma napet to je sudar juznog i istocnog dijela grada Sevilla-e. Bogi je u temi najavio fino taj mec i to je sigurno najuzbudljivija utakmica subote.

                  Postavljena je i anketa za taj mec. Moja je prognoza nerijeseno, a simpatije idu na stranu Betisa.
                  Last edited by danijelkr; 21-01-12, 10:38.

                  Comment


                  • Gadi mi se los fudbal koji Sevilja igra i zato moj glas ide Betisu koji ce nadam se pobjediti.

                    Comment


                    • Majstor opet objasnio neke stvari

                      3 gola

                      Comment


                      • Sad sam vidio drugi gol Falcao-a, koja inteligencija. Nek su i oni pobjedili u gostima, napokon.

                        Comment


                        • Vec se vidi razlika dolaskom Simeone-a,covjek je unio pozitivne promjerne u inace vrlo dobar igracki kadar i realno Atletico ne treba odustati od borbe za 4. mjesto,jer kapacitete za to imaju

                          Betis je poveo u gradskom derbiju...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Pa to je to!! Moj omiljeni igrac, legenda i najbolji stijelac lige (ne racunajuci igrace Barse i Reala). Bravo majstore, ides u avatar sada!

                            Gradski derbi izmedju Sevilje i Betisa je bio odlican. Mislim da je Sevilja zasluzila pobjedu, prvenstveno zbog stvaranja dobrih sansi u prvom poluvremenu i sto su bili konkretniji ali eto, nije ni Betis zasluzio da izgubi. I kakva majstorija Eceberije.

                            Comment


                            • Gledao sam sinoc drugo poluvrijeme derby-a Sevilla-e i ocito bolji dio igre sam propustio, ali sam na highlights vidio golove. Beñat je izveo odlicno slobodni udarac i Javi Varas nije nista mogao, dok je Negredo dobio odlicnu loptu od Navasa i nije mu bilo tesko pogoditi.

                              Sevilla-u je dosta poremetio drugi zuti Fazio-a i promjenu koju je prije toga napravio Marcelino uvodeci Rakitica i ta zamisao se nije mogla u potpunosti provesti jer su se vise morali fokusirati na odbranu.

                              Ako nista pogodio sam rezultat u H2H

                              Comment


                              • Fanta @tako treba , jos malo i bices ti pravi colchonero kakav Real .
                                Napisao sam ja nakon onog gostovanja na Ruzicnjaku da je pomak u igri dosta ocit. Sinoc smo odigrali pametno,bez mnogo srljanja u napadu,postigli na vrijeme golove, kasnije se Real u potpunosti otvorio , sto je ostavilo dosta prostora nasim brzim napadacima ,koji su znali iskoristiti svoje prilike .

                                Inace,nije nimalo jednostavno odnjeti bodove sa Anoete ,recimo Barca je odigrala 2-2 ,ali eto Atleti ne samo da je odnio tri boda,nego je i ponizio ponosne Bakse .

                                Nadam se da ce bratska Zaragoza otkinuti koji bod Levanteu .

                                Comment

                                Working...
                                X