Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek se Ramos spremi da jos jedan trofej baci pod autobus,Mourinho ce opet osvojiti titulu,TATA...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Nakon, dugo, duuuuuugggggoooo vremena, Real osvaja titulu, sutra ce samo tako razmontirati Levante...i Jose osvaja titulu i u Spaniji, tako je bre!
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Veceras nikad nisam vidio losiju odbranu Barcelone. Pique, Puyol, Abidal i Valdes toliko losi dodavanja

        Mozda previse gotivim Isaaca Cuencu, ali mislim da ni Xavi i Iniesta nisu igrali ovako na visokom nivo kad su imali 20 godina, kao on.

        Sad je na redu Betis-Athletic Bilbao nadam se odlicnoj utakmici.

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Nakon, dugo, duuuuuugggggoooo vremena, Real osvaja titulu, sutra ce samo tako razmontirati Levante...i Jose osvaja titulu i u Spaniji, tako je bre!
          Cemu euforija, znalo se i pre pocetka sezone.

          Mou i cuvena druga sezona sa timom koji vodi, nema dalje.

          @danijel, nisu bili tako dobri ali tadasnji treneri nisu davali toliko sanse mladjima i nije bio usavrsen ovaj sistem. Ne znam da li ce biti bolji od Inieste, tesko je to uspeti, a meni Cavi nikad nije bio neka zver i mogao bi da bude iznad njega jednog dana.
          Last edited by Casiraghi; 11-02-12, 21:02.
          sigpic

          Comment


          • Sutra ce biti 10 ISPOD NULE NAPOLJU !
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by danijelkr View Post
              Veceras nikad nisam vidio losiju odbranu Barcelone. Pique, Puyol, Abidal i Valdes toliko losi dodavanja

              Mozda previse gotivim Isaaca Cuencu, ali mislim da ni Xavi i Iniesta nisu igrali ovako na visokom nivo kad su imali 20 godina, kao on.
              Ne da je lose bilo, nego kriminal.... Opet su neozbiljno shvatili tekmu, i izgubili su titulu sigurno, ako Real ne pocne kiksati, a to se Murinju nece desiti...
              Ne gotivis ti previse Cuencu, i ja sam ga zapazio, decko je extremno talentovan i eto pored Alcantare, dobijaju jos jednog igraca za buducnost Barse... Ocigledno je da ce Messi, Alexis kad se uvede totalno u sistem, i Cuenca biti taj udarni trio narednih godina...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Betis vodi 1:0

                Lijep gol Castro-a

                Comment


                • Kaze Guardiola da je totalno nebitno sto su izgubili utakmicu, kaze vazno je samo da su imali 101% poseda lopte.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Ko je ikada sumnjao u Zozea? Osvojice i LS. On u drugoj sezoni uvek briljira.

                    Comment


                    • Nelogican Gvardiolin vecerasnji potez...obilo mu se o glavu sto je mislio da ce lagano da se nose sa Osasunom i onako ,,ozracenim'' Lekicem u svakom slucaju hvala mu puno... Sve u svemu na kraju najdeblji kraj ima da izvuce Levante sutra to jest danas, kad prime 5 komada i osete izivljavanje za +10
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Ja mislim da ce Real da odigra nereseno,imaju lepu bodovnu razliku,mozda ce Murinjo da odmara igrace za LS...

                        Comment


                        • Sinoc jos jedna dobra utakmica izmedju Betisa i Athletic Bilbao-a. Na kraju nazalost (po mene) je Betis ipak pobijedio, sve do drugog zutog za Martineza bilo je izjednaceno sto se rezultata tice, ali i igre. Na kraju Nelson snaznim sutem donosi pobjedu Betisa.

                          Highlights utakmice mozete pogledat ovdje

                          Comment


                          • Michel zbog tuce udaljio Spahica i Medela

                            Spoiler
                            Novi trener Seville udaljio je sa treninga kapitena reprezentacije BiH Emira Spahića i čilenskog vezistu Garya Medela, nakon što su se ova dvojica sukobila.
                            Trener andalužanske ekipe Jose Miguel Gonzalez Michel imao je pune ruke posla na jutrošnjem treningu Seville, na kojem su se fizički sukobili njegovi igrači Emir Spahić i Gary Medel.

                            Medel je prilično grubo startovao na Spahića tokom jutrošnjeg treninga Seville, na što je kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine prilično oštro reagovao, te je zamalo izbila tuča, koju su spriječili ostali igrači Seville.

                            Michel je, vidno ljut, odmah poslao obojicu vinovnika incidenta u svlačionicu.

                            Kako tvrde španski mediji, Michel neće računati ni na Spahića ni na Medela za sutrašnju utakmicu, koju Sevilla igra sa Real Sociedadom u San Sebastianu.

                            Michel je za sutrašnju utakmicu prijavio slijedeće igrače: Palop, Javi Varas, Coke, Cala, Fazio, Luna, Fernando Navarro, Alexis, Guarente, Trochowski, Rakitić, Campaign, Jesus Navas, Manu del Moral, Kanoute, Baba, Kings i Negredo.

                            Comment


                            • evo da i ja nešto kažem povodom ovog raspleta u ovogodišnjoj primeri...neki će to možda shvatiti da ja ovdje sada hoću da razvijem neku vrstu "svađe" na forumu ali to mi nije cilj samo ću navesti neke činjenice....
                              Real će najvjerovatnije osvojiti titulu u ovoj sezoni, ali sinoć je Barsa oštećena za jedan poništen gol, u prvom poluvremenu je suđen ofsajd koji nije postojao kada je Sančez imao jedan na jedan, drugi gol osasune postignut nakon ofsajda igrača koji je učestvovao u akciji...zatim poraz od Hetafea u prvom dijelu sezone se desio nakon niza sudijskih grešaka vezanih prvenstveno za ofsajd pozicije itd. bilo je još takvih nekih sličnih slučajeva kada je Barsa igrala u gostima...međutim ja to kao veliki navijač Barse ne zamjeram ništa sudijama jer su i oni ljudi i to se dešava nekada prevelikom brzinom da bi bilo čudno kada nikada ne bi griješili jer da nema tih ljudskih grešaka fudbal ne bi ni bio toliko zanimljiv koliko trenutno jeste...
                              ovo sam napisao sa ciljem da kažem samo da kada neki sudija, kada igra Barsa, napravi grešku u korist istog onda svi koji ne vole Barselonu opale po sudiji kako oni u UEFA-i imaju neke svoje ljude i svakakve ostale gluposti...a sada ne znam sto se ti recimo "iskreni" navijači reala ne jave pa realno ne pričaju o suđenju...ili na primjer kada je Majorka vodila protiv Reala 1:0 dosuđen neki totano neviđen ofsajd...kada igraju Real i Barsa el klasiko onda se dešava da igrači Reala budu nekada previše brutalni na terenu i da za to ne budu adekvatno sankcionisani i kada se u istoj utakmici desi nešto vezano za igrača Barselone onda i Murinjo i svi ostali navijači reala govore kao da igraća Reala nije ni bilo na terenu...i kada mančesteru isto tako "pomažu" sudije niko se ne javlja jer je to sve kao normalno da se dešava u fudbalu što i jeste normalno....
                              znači, ovo sam napisao samo da konstatujem neke činjenice, a ne da umanjim trud i uspijeh Realovih igrača ove sezone u ligi, jer su oni to ove godine definitivno zaslužili titulu...

                              Comment


                              • Hahahaahah , pa nije im dovoljno sto u svakom mecu dobiju po bar 5 zutih , pa su poceli i izmedju sebe , strasno hahahaha
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X