Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide Osasuna, jos samo 4 komada!

    Comment


    • Kad se igra cetvrtfinale? EL KLASIKO ponovo!!

      Comment


      • Originally posted by Fanta View Post
        Kad se igra cetvrtfinale? EL KLASIKO ponovo!!
        18.1. , a revans 25.1.

        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Jos 2 pobede Barse... nista novo Al ce sad da me mrze Realovci xD

          Comment


          • http://www.sportklub.info/sve-zvezde...e-real-odrekao

            Pa odrekli su se zato sto im nisu donosili para od prodaje dresova...

            Comment


            • Originally posted by Vule_89 View Post
              http://www.sportklub.info/sve-zvezde...e-real-odrekao

              Pa odrekli su se zato sto im nisu donosili para od prodaje dresova...
              Morientesov i Owenov dres iz Reala sam cesto vidjao da se nosi po Bg-u, tako da sumnjam da im nije isla prodaja.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Danasnji parovi:

                Saragosa - Hetafe

                Granada - Rajo

                Sevilja - Espanjol

                Majorka - Real Madrid

                Valensija - Real Sosijedad


                U Saragosi domaci Real docekuje Hetafe. Belo-plavi su poslednju pobedu zabelezili 16. oktobra i prvi su kandidati za ispadanje. U Kupu Kralja ih je izbacio Alkorkon konacnim rezultatom 3-1. Hetafe sa druge strane miruje na sredini tabele. Imaju jedan poraz u poslenjih 5 meceva, ali on je bio dovoljan da bude izbacen iz Kupa. Malaga je bila ''krivac''. Hetafe nije postigao vise od tri gola duze od dva meseca.

                Simpaticna ekipa Granade je vezala dva pobede a onda ih je Real Madrid poslao kuci sa 5 golova u mrezi. Iz Kupa Kralja su ispali od Real Sosijedada, tako da im je prioritet ostanak u Primeri. Njihovi protivnici iz predgradja Madrida, Rajo Valjekano, je zbog golova u gostima ispao od Rasing Santandera u Kupu ali su pre 6 dana savladali Sevilju na svom terenu. Takodje ce im prioritet biti ostanak u ovom nivou takmicenja, tako da ce danasnji duel biti derbi ''boraca za opstanak''.

                Sevilja posle pirove pobede nad Valensijom ima samo jedan zadatak: ostati u trci za Evropu. Kao sto sam rekao, Rajo ih je pobedio u proslom kolu. Protivnici stizu iz Katalonije, osokoljeni ulazom u cetvrtinu finala Kupa Kralja i oduzetim bodovima Barseloni u gradskom derbiju. Oni ce u perspektivi pokusati da se bore upravo sa Seviljom za mesto u evropskim takmicenjima.

                Kraljevski klub ide u goste Majorki koja je na fenomenalan nacin prosla osminu finala Kupa pobedom nad Real Sosijedadom od 6-1, iako su u prvom mecu izgubili sa 2-0. Real naravno dolazi po tri boda da bi overili vodjstvo na vrhu tabele koje posle proslog kola iznosi 5 bodova.

                I na kraju, Valensija docekuje Real Sosijedad na Mestalji. O Valensiiji sam dosta pisao, i pisacu, ali jasno je da ''slepi misevi'' natavljaju u svom tempu i posle nesto tezeg prolaska u narednu rundu Kupa. Proslonedelji remi na Madrigalu ostavio je isto razliku izmedju Valensije i Majorke, 4 boda. Danas bi se pobedom moglo profitirati jer Levante sutra igra u Baskiji protiv Atletik Bilbaa...tako da dve valensijske ekipe igraju protiv dve baskijske u ovom kolu. Protivnik su plavo-beli iz San Sebastijana, po mom misljenju ekipa koja moze po kvalitetu da bude 7. ili 8. u Primeri. Ipak, njihovo mesto na tabeli, sesnaesto, kao i ispadanje iz Kupa Kralja posle katastrofe u revans mecu protiv Majorke ne pothranjuju to moje vidjenje. Medjutim, ako se pogleda njihov igracki kadar, moze se videti da je to dobar spoj mladosti i iskustva. Mozda nisu jaki kao onaj tim iz sezone 02/03, ali imaju snage za daleko vise od onoga sto prikazuju. Zbog svega toga ce ovaj mec biti tezak za Valensiju, ali verujem da ce Valensija sa odgovornoscu preuzeti ulogu favorita i resiti ovaj mec usvoju korist.

                Comment


                • Mallorca ā€“ Real Madrid 1-0

                  Igra losa, arbeloa i caljehon nikad gori, desna strana nam je katastrofa tek sad vidim koliko nam znaci dimaria. Ronaldo ocajan, mora se trznuti jer nezz sta se sa njim događa u posljednje vrijeme

                  mallorca imala jos nekoliko dobrih prilika da poveca svoju prednost, jedino sto smo napravili je korner u 45min kad ramos pogađa stativu

                  ja sam ovdje zadovoljan remijom, ali ovakvom igrom i remi je uptan

                  Comment


                  • Mou ce im sad ocitati lekciju i ulazak HiguaĆ­na mogao bi sve promijeniti.

                    Comment


                    • Je l' moguce da Real gubi xD Delavalo mi je nestvarno da ovi mogu da kiksnu... delovali su pravo mocno do sada. Mada i ovde ima jos dosta da se igra. Preokret nije nemoguc.

                      Comment


                      • Originally posted by danijelkr View Post
                        Mou ce im sad ocitati lekciju i ulazak HiguaĆ­na mogao bi sve promijeniti.
                        ;) ;) ;) ;)

                        1:1

                        Comment


                        • Eto vec im izjednacili...

                          Ovo ti je ona Izetova taktika... ako je 1:0 za njih na poluvremenu, kako znamo da bude 2:1 za nas na kraju

                          Comment


                          • I tako...

                            Comment


                            • Ovo je strasno kako se sudi u korist Reala.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • al mi zao one ronaldove precke...........kakv sut sa 30 metara, strasno ;)

                                EDIT:
                                kava utakmica i po obicaju 1. i 2. poluvrijeme ko nebo i zemlja

                                pregazili smo ih u drugom poluvremenu, mourinho bog za fudbal...... kako je samo podjelio papirice pojedinim igracima pred kraj utakmice hahahah car ;)

                                lijep je vidjeti +8 pa makar 24sata stajalo tako ;)

                                HALA MADIRD !!!
                                Last edited by edohz; 14-01-12, 20:59.

                                Comment

                                Working...
                                X