Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak se nešto hvata za donji deo leđa. Pomalo je nervozan. Nadam se da nije ništa strašno.

    Comment


    • Nisam ništa manje ni očekivala od Čunga, pa kada za to još dobije aplauze na cc od No.1 : Šteta što je odmah morao na Novaka, sjajam je!!
      Bravo Noleee, idemooo!


      Poslato sa htc
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Rutinska pobeda. Prvi set nisam gledao. Druga dva određena na rutinu.

        Comment


        • Pa dobro jutro
          Vidim da je nocas BIH izdominirala

          Sent from my Z3 compact <3
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Kakva kondicija, razbio ga Ramos.
            Naravno da ovdje nije presudila kondicija, Borna je bio los a ovaj dobar. Ali ovo je prvi put da je uopce bio favorit na GS-u. I da je dobio ne bi daleko stigao. Mora on rafiti na izdrzljivosti.
            Last edited by tenis; 18-01-16, 05:58.

            Comment


            • Ne zajebavaj, zijanio na hardu od Ramosa, ali ne da je zijanio nego ga oduvao sa terena, nije znao gde se nalazi. Sramotan poraz.
              OVAKO

              Comment


              • Nume Borna, ništa neočekivano...igrače koje ne može dobiti kopanjem nema čime ugroziti

                Comment


                • Br. 1 po planu i programu
                  Čung solidan i ništa više od toga. Trebaće njemu i Ćoriću pokusati još puno pirinča odnosno pasulja ne bi li napredovali.
                  sigpic

                  Comment


                  • dobar je mali. pristojan otpor najboljem. rekoh da ga zavrnuse na zriebu jer mislim da je vec kadar da rijesava ove ramose, anduhare i sl.
                    novak se trudio kod 4-0 u drugom da mu tutne bagel (pokaze ko je gazda) kao neku vrstu dobrodoslice na velikoj sceni ali je mali ostao pribran. flet bekend mu je odlican

                    Last edited by cssr; 18-01-16, 06:50.

                    Comment


                    • Osjetio je Novak u prvom setu šta ga čeka u budućnosti protiv Chunga, otuda i zapinjanje na 4-0

                      fantastičan je Chung, daleko ispred Borne

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Strasan je Cung, sile nema da ijedan mladic moze da igra na ovom nivou. Buduci prvi reket svijeta i to bas lagano.
                        Suviše je rano za prognoze. Makar prije nego što pokaže da ima karakter, a toga dosad nije bilo ni u tragovima. Ne mogu baš reći "gaskeasto", ali blizu
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • Dobro jutro.
                          Nije mi Chung bio dovoljno atraktivan da se budim u pet. Po rezultatu bi rekao da je Nole igrao onoliko koliko treba da dobije lagano.
                          Vidim i da su komšije iz BiH sjajno odradili prvo kolo. Čestitke momci.
                          Žao mi za Bornu, više sam očekivao.
                          Nego, razlog za javljenje je Karolina. Koliko nisko moraš pasti da izgubiš set od Putintseve. Žena igrala prošle god 31 turnir i sakupila manje od 800 poena.
                          Raspad Karoline se može uporediti jedino sa raspadom Ane Ivanović. Ja sličan primer u ženskom tenisu ne znam. Sa prvog mesta, do gubljenja setova i mečeva od teniserki rangiranih oko stotog mesta.

                          Sorry, evo razloga. Medikal, nešto nije u redu sa gležnjem.
                          Smešna je. Umesto izuvanja patika, nek se pokupi i ode kući.
                          Last edited by Bimbo; 18-01-16, 06:33.

                          Comment


                          • A sta je bilo sa Krajinovicem, povreda neka ili?
                            Vidim da je prso samo tako, pa predao, moguce da nije bio zdrav?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Krajinović: Nisam takao reket dva i po meseca, imao sam stres-frakturu zgloba. Ne znam kada ću biti spreman. #OziOzmo #ausopen

                              Comment


                              • Nema sta fantastican je taj Chung koji je sve bodove osvojio na Challengerima, 20. rodjendan ce docekati sa jednom pobjedom na Slamu (protiv Duckwortha), igrao jedno 4-finale. Nema ni jednu top 10 pobjedu.
                                A Borna koji je puno losiji, i pola godine mladji, na Slamovima vec ima pobjede protiv top 20 Robreda, top 30 Rosola i Querrey-ija i i na Wimbledonu nezgodnog Stahovskog. Ima finale, 3 polufinala, 4 cetvrt-finala i daleko vise prostora za napredak. Ima 2 top 3 pobjede. I cijelo vrijeme je bolje rangiran.
                                Uozboljite se. I ono najvaznije, Borna je u glavi sampion a Chung choker.
                                Vidim milion komentara na Bornin poraz na MTF, na b92 Borna u naslovu. Da li bi se tolika prasina dizala da je Chung tako izgubio od Ramosa? Niti blizu. Zo dovoljno govori.
                                Last edited by tenis; 18-01-16, 07:21.

                                Comment

                                Working...
                                X