Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ала дају шансе један другом у овом гему....Новак губи моментум...
    Last edited by Žika; 26-01-16, 09:14.
    sigpic

    Comment


    • Ne vredi izlaziti na mrezu protiv Nishikorija surovo je opasan. Koliko ovaj momak ima potencijala, nekada sam verovao u njega, ali i dalje mu zelim da u karijeri bude No.1. Al morace da saceka jos nekoliko godina
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Po cemu strasan mec, NI? Ne postoji poen vredan pomena za sad. Nishikori los, Novak solidan, ocekivano uglavnom Japanac odlucuje sudbinu poena, srecom nenormalno gresi za sad.

        Sad kad razmislim, ne znam postoji li uopste mec vredan pomena na ovom AO sto se kvaliteta tice.. Podloga verovatno ima dosta veze s tim

        Sent from my Lumia 920 using Tapatalk
        Prvih 6 gemova su bili najbolji tenis na ovom OA koji sam vidio. I Nishikori je bio bolji, ali je igrao 110% svojih sposobnosti. Novak je igrao 100%.

        Onda je Nishikori pao i usao u krizu. Sada je Novvak upao u krizu. Kada Kei bude mogao igarti dva seta kao onih 6 gemova, dobijace Novaka redovno.

        Ne znamo kako ce ad se zavrse ove dvije krize. Kei jos moze ovo da dobije.

        Comment


        • Napokon vineeeer!!!

          Poslato sa htc
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Idemooo Nole. Kako volim AS iz drugog servisa x 2 ;)

            Comment


            • Kritican gem/dupla greska i zicer na mrezi/, ali Nole i dalje vrhunska koncentracija
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Potvrđen brejk. Tako.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Prvih 6 gemova su bili najbolji tenis na ovom OA koji sam vidio. I Nishikori je bio bolji, ali je igrao 110% svojih sposobnosti. Novak je igrao 100%.

                  Onda je Nishikori pao i usao u krizu. Sada je Novvak upao u krizu. Kada Kei bude mogao igarti dva seta kao onih 6 gemova, dobijace Novaka redovno.

                  Ne znamo kako ce ad se zavrse ove dvije krize. Kei jos moze ovo da dobije.
                  Malo si preterao što se tiče boldovanog dela.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Jedan do dva Keijeva udarca su dovoljna da se uzme poen, ni pet kad veze danas ne moze do poena. Novak je strasan u defanzivi. Samo je prvi los, sve ostalo kod Novaka je fantasticno za sad.

                    Ne bih rekao da je strasan, vec solidan za svoje standarde, vraca ono sto bi i trebao, a Kei je u stanju da pogadja mnogo vise nego trenutno, zato me brine sta ce biti ako krene da pogadja.. Srecom izgleda da je vec sad kasno za njega

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Prvih 6 gemova su bili najbolji tenis na ovom OA koji sam vidio. I Nishikori je bio bolji, ali je igrao 110% svojih sposobnosti. Novak je igrao 100%.

                      Onda je Nishikori pao i usao u krizu. Sada je Novvak upao u krizu. Kada Kei bude mogao igarti dva seta kao onih 6 gemova, dobijace Novaka redovno.

                      Ne znamo kako ce ad se zavrse ove dvije krize. Kei jos moze ovo da dobije.
                      Treba li ovo shvatiti da je Kei najtalentovaniji igrač u istoriji i kandidat za novog GOATa

                      Comment


                      • Lagano se spusta prasina koja se digla pre meca!

                        Comment


                        • Ali prvi servis i bh...

                          Poslato sa htc
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ali Kei nevjerovatno ravno i jako udara po lopti, od prvog poena u mecu. Ovako je razbio Congu, ali Zo ne moze da izdrzi te nalete kao Novak.

                            Steta za ovaj gem, moglo je vec biti 2:0.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovo mi SE NE SVIDJA.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ali Kei nevjerovatno ravno i jako udara po lopti, od prvog poena u mecu. Ovako je razbio Congu, ali Zo ne moze da izdrzi te nalete kao Novak.

                                Steta za ovaj gem, moglo je vec biti 2:0.
                                Kod 1 BL odlican retern i sledeci udarac lagan BH u aut.
                                Steta.

                                Comment

                                Working...
                                X