Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo majstore, drzi to do kraja i salji ga u sledeci rudnik
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Auuuuuu kako igra covjek
      OVAKO

      Comment


      • Dobar!!!

        Sad se prebacite na Mulera i Kacanova u Cenaju, ima sta da se vidi
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Ipak zasluzena pobeda Mulera, nije se suocio ni sa jednom brejk loptom, a i iskusniji je 10 puta.. voleo bih da ih gledam u dvorani na brzom betonu
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Marchenko pa sad Carreno, nitko fulat ne moze haha

            Comment


            • Tuce Karenjo Busta kao lud.
              sigpic

              Comment


              • Kako je odigrao Nadal? Gledao sam samo poslednjih 4 gemova, pre toga nista.
                OVAKO

                Comment


                • Ništa specijalno, ništa nije mogao dok je Busta pogadjao, na početku drugog je zaigrao malo agresivnije što je uz Bustin pad donijelo preokret

                  Comment


                  • Znaci osvaja AO
                    OVAKO

                    Comment


                    • 100%

                      Comment


                      • Rafa solidan za početak.
                        Mučio se u 1.setu na returnu a kasnije dobio 2 i 3.set sa lakočom.
                        Servis odličan, udarci sa osnovne linije tako tako.
                        U 2. i 3.setu je manje grešio i odigrao agresivnije.
                        Tek je početak sezone. Bitno je odigrati što više mečeva, popraviti intenzitet udaraca te što više pobeda.

                        Comment


                        • Verdasko 2 tajbrejka protiv debelog Dzairija Na pocetak godine samo da se igraju vise gemovi i autsajder da uzme set

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Ništa specijalno, ništa nije mogao dok je Busta pogadjao, na početku drugog je zaigrao malo agresivnije što je uz Bustin pad donijelo preokret
                            E ne znam...Prvi set je Busta igrao bolesno.Servis,ritern,kretnja,defanziva...o ofanzivi da ne govorimo, pogodio je sta je god zelio, ali bukvalno.I u takvom njegovom raspolozenju je Rafa imao više vinera, odlicno servirao i uzimao više poena na njegov servis.Imao je 2 puta po 0:30 ja mislim i nije iskoristio.Kasnje odluceno u TB koji je bukvalno lutrija jebi ga.

                            Meni se Rafa cinio vrlo dobar.Servis odličan, BH vrlo dobar.Na FH se najvise moze raditi to je sigurno, ali i to je najmanji problem za poboljsati.

                            Neki moj utisak...sad je samo kontinuitet i zdravlje prijeko potrebno.
                            - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                            - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                            - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                            - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                            - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                            - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                            - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                            - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                            Comment


                            • Radio je na agresivnost, mnnogo vise napada BH paralelom, i sad ide to ravnije i brze nego prethodno, sto je jako dobro. FH mi delovao solidan, mada to je to sto sam mogao da zakljucim iz 4 gemova Dobar je bio i u Abu Dabiju, mislim da cemo gledati mnogo bolji Rafa nego prosle sezone.
                              OVAKO

                              Comment


                              • E ovo je prava stvae, Cilic je smrsavio i krece se kao nikad. Izgleda kao da ima 80 kg (vjerovatno je koja bise jer su misici).
                                Koliko je set lopti imao Marin? Samo u zadnjem gemu je imao 5. Dobio je 7:5.
                                Chung je choker, to vise nije slucajno. Sad je propustio 40:0 i izgubio servis (uglavnom na svoje greske). A i u prvom je napravio duplu na set loptu. Cilic bi puno prije dobio da cesce izlazi na mrezu nakon svojih sjajnih udaraca 4:1 u drugom.
                                Ne bi Cilic bio Cilic kad ne bi poklonio. Na servisu za mec ode gem a i prije toga je ponudio gem loptu.
                                Ipak Cilic lako dobija TB.
                                Super je za njega sto je Gasquet otkazao, ovako ce biti u prvih 12 nositelja na AO pa ce izbjeci top 4 u osmini.
                                Last edited by tenis; 06-01-16, 07:53.

                                Comment

                                Working...
                                X