Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najgore su zene sto imaju blijedu put i crne dlake po rukama, plus ih moze komotno fenirati.

    Eh od toga mi se okreće jetra i slezena.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Ima istine što pričate, mogu da se dese posebne situacije pa da čovek poludi, znamo to Mamba, ali u suštini ajnštajn je u pravu.
      Sve je manje muškaraca. Sve više debila koji popuštaju. Zgazi te jednom, padaš joj u očima, kad je ohladiš malo, trči nazad. Uglavnom ja svakoj stavim do znanja da ju je lako zameniti i na najmanji pokušaj sranja jer kod mene tolerancije nema.

      E sad ima posebnih slučajeva, nekad se i zaljubiš, ovo hlađenje uglavnom kad se upoznaješ sa nekom, da odmah postaviš stvari na svoje mesto. Inače će te jahati večno.

      A volim ja i zelene oči samo da je mršava, lepa, dobre usne prirodne, i da nije glupa, nemam živaca za to. Atributi me ne zanimaju

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Najgore su zene sto imaju blijedu put i crne dlake po rukama, plus ih moze komotno fenirati.

        Eh od toga mi se okreće jetra i slezena.
        Au... Ubio si me u 5 ujutru.

        Comment


        • ovo sto kaze Uros da se odmah moraju postaviti stvari na svoje mesto to je apsolutno tacno..a kad se desi da se zaljubis moras da znas kad da igras 4-3-3 a kad bunker ako me razumete,treba se drzati sredine,nikako da se ide u krajnost ni sa hladjenjem a ni sa trudom,inace ode sve u krasni..desilo mi se jednom i dan danas mi se ta mota po glavi
          MESSI 10

          Comment


          • Desilo se i meni da znam šta treba da radim i šta sam radio, a onda se jednom zaljubio pa sam se cimao više nego što je trebalo, naravno završiš tako što pokuša da te vrti.
            U prirodi je čoveka da kad oseti moć da poželi da gazi, da ne poštuje drugu osobu. Zato kad se zaljubote i bacite taj padobran, padate dole, aktvirajte odmah rezervni, jer koliko god dno izgledalo daleko, brzo ćete pasti, a smrt je sigurna

            Tako da samo stav što se mene tiče i muški. Tako se i ima više šansi. No ima ovde mnogo iskusnijih zaista, tako da..
            Last edited by Cassius Clay; 11-08-16, 13:11.

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Sve je to tako lepo u teoriji, ali je malo drugacije u praksi. Doci ce ti neka sa svetlo plavom bojom ociju i cisto bledom kozom, pa neces bas i nju moci poslati u pm. Mada ima ovde mnogo iskusnijih i sa boljim rezultatima od mene, oni ce i bolje reci u cemu je stvar.


              ?



              Previse postovo da bi se svima odgovorilo
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post


                  ?



                  Previse postovo da bi se svima odgovorilo
                  I bas si meni nasao da odgovoris?

                  Sto se ociju tice, plave ili zelene, ako moram birati, onda zelene, redje su. Samo plave mozda idu bolje uz bas jaku crnu kosu...
                  Kod rasprave sa Ajnstajnom sam samo hteo reci da postoji mnogo bolji i efikasniji nacini od slanja u pm, a kojim se postize to o cemu pricamo, bar mi se tako cini.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dadada, aj povadiću ja par očiju mamba pa te zovem da biramo koje ćemo da stavimo na koju, da napravimo dve idealne.

                    Za tebe brate zelene vadim, samo dok nađem.

                    Bane jesi živ, ili si primenio neke savete odavde u praksi? Nemoj da nisi zvao na svadbu, kreće bus iz Srb..

                    Comment


                    • Ma meni se sviđa svaka kojoj se ja sviđam...

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        I bas si meni nasao da odgovoris?

                        Sto se ociju tice, plave ili zelene, ako moram birati, onda zelene, redje su. Samo plave mozda idu bolje uz bas jaku crnu kosu...
                        Kod rasprave sa Ajnstajnom sam samo hteo reci da postoji mnogo bolji i efikasniji nacini od slanja u pm, a kojim se postize to o cemu pricamo, bar mi se tako cini.
                        Osetio sam se prozvanim

                        Sto bi bilo koju terao u k? Budeš seljacina. To može mnogo lepše. Dzentlmenski!
                        Bitne se oči.

                        Ali osmeh.. pa uvek odlepim na lep osmeh. sve je zanemarljivo ako ima lep osmeh.

                        Bane bratic, ima deviza da ona stvar nema oči..
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Dadada, aj povadiću ja par očiju mamba pa te zovem da biramo koje ćemo da stavimo na koju, da napravimo dve idealne.

                          Za tebe brate zelene vadim, samo dok nađem.

                          Bane jesi živ, ili si primenio neke savete odavde u praksi? Nemoj da nisi zvao na svadbu, kreće bus iz Srb..

                          Planiro sam još jedno hiljadu žena da zadovoljim pa ću onda da se smirim... Tako da svadba neće prije septembra 2017

                          A neće se vama svidjet svadba bez pasulja i sarmi. Naravno i bez trubača

                          "I love to speak with Leonard
                          He’s a sportsman and a shepherd
                          He’s a lazy bastard
                          Living in a suit ."
                          Leonard Cohen

                          Comment


                          • Hoce biti bar loze?!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Samo domaćaaaaaa... Ih ima u podrum specijalno za taj dan ostavljene

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Ma ja kad vidim devojku sa onim naocalama, pa kad oblize usne....

                                Spoiler


                                Comment

                                Working...
                                X