Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Georgia Mey Jegger

    *kći Mika Jeggera


















    *izvinjavam se što su slike male

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Što ne kažeš lepo da ti treba žena

      Comment


      • Ma teško je meni nać pravu ženu... Hoću neku curu koja će da me voli ovakvog kakav jesam, a ne samo zato što sam veliki ljubavnik....

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Brate mene rođeni pas ne voli a kamoli žena , al me opet trpi
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Bane je View Post
            Ma teško je meni nać pravu ženu... Hoću neku curu koja će da me voli ovakvog kakav jesam, a ne samo zato što sam veliki ljubavnik....
            Hahahahahahah brateeeeee postaće ova tema popularnija od foruma vremenom

            Pa naći će se neka, potrudi se malo više. Siguran sam da ima dole u CG. Crnogorke sve do jedne koju poznajem, sve su izrazito napadne i direktne, čudo da nema baš ništam

            Comment


            • Cuj direktne. Eto mene u CG, ja inace volim direktno da zenu posaljem u picku mile materine ako mi ide na kurac.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Bane posljednji romantik.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Cuj direktne. Eto mene u CG, ja inace volim direktno da zenu posaljem u picku mile materine ako mi ide na kurac.
                  Haaa ladno ne piješ kafu.

                  Ma nemoj ih terati samo iskuliraš. Danas ako oteraš umisli da je važna.
                  A ja ako sam nešto mrzeo u životu, to su napadne devojke, što se uvijaju, igraju oko tebe, najveći smorovi ikada.
                  Meni je u Cg prišla žena/devojka sa detetom malim da me muva još pre.. prvo sam gledao da li će me zaklati neki rođak brđanin ili neki muž ludi, a ona kraljica nosi dete, uzima mi naočare za sunce i ide kao da bih je ja jurio. Posle sama došla i donela i kao što si se uplašio jebem ti

                  Btw, NIKAD KAO BANE, nikad nikad nikad kaoo Bane.
                  Last edited by Cassius Clay; 11-08-16, 00:31.

                  Comment


                  • Cim vidim neku crnku sa plavim ocima, brat Uros mi pada na pamet, lako je zadovoljiti coveka.
                    sigpic

                    Comment


                    • ja kad vidim neku s plavim ocima, al onom specificnom svjetlom bojom, pravo umrem. Okrene mi se zeludac Jos ako ima cistu blijedu kozu i mrsava je kraj. Umro sam

                      A sto se tjeranja u picku materinu tice. Imam ja drugaricu jednu koja prica svima okolo kakve ja poruke pisem rendom droljama. Malo nesto nek umisli da je vazna, hladno idi u picku materinu i boli me kurac. Problem je generalno sto su muskarci prestali da se zauzimaju za sebe i pustaju zenama da glume i iskoristavaju ih. Ako meni nesto nije pravo i ona neki kurac glumi, treba da zna dje cu je poslat
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Bane posljednji romantik.
                        Ma kakav romantik, Bane je erotoman

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          ja kad vidim neku s plavim ocima, al onom specificnom svjetlom bojom, pravo umrem. Okrene mi se zeludac Jos ako ima cistu blijedu kozu i mrsava je kraj. Umro sam

                          A sto se tjeranja u picku materinu tice. Imam ja drugaricu jednu koja prica svima okolo kakve ja poruke pisem rendom droljama. Malo nesto nek umisli da je vazna, hladno idi u picku materinu i boli me kurac. Problem je generalno sto su muskarci prestali da se zauzimaju za sebe i pustaju zenama da glume i iskoristavaju ih. Ako meni nesto nije pravo i ona neki kurac glumi, treba da zna dje cu je poslat

                          Sve je to tako lepo u teoriji, ali je malo drugacije u praksi. Doci ce ti neka sa svetlo plavom bojom ociju i cisto bledom kozom, pa neces bas i nju moci poslati u pm. Mada ima ovde mnogo iskusnijih i sa boljim rezultatima od mene, oni ce i bolje reci u cemu je stvar.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Sve je to tako lepo u teoriji, ali je malo drugacije u praksi. Doci ce ti neka sa svetlo plavom bojom ociju i cisto bledom kozom, pa neces bas i nju moci poslati u pm. Mada ima ovde mnogo iskusnijih i sa boljim rezultatima od mene, oni ce i bolje reci u cemu je stvar.
                            Bila je jedna, apsolutno savrsena, okrene mi se i dan danas stomak kad je vidim, al se kurcila i dobila je sta je zasluzila, al evo cekam da se vrati s mora, da je vodim na avanturu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Bila je jedna, apsolutno savrsena, okrene mi se i dan danas stomak kad je vidim, al se kurcila i dobila je sta je zasluzila, al evo cekam da se vrati s mora, da je vodim na avanturu
                              To nema nista u glavi cim nakon slanja u pm ponovo sve po starom, to ne racunamo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                To nema nista u glavi cim nakon slanja u pm ponovo sve po starom, to ne racunamo.
                                Iznenadio bi se brate kako te pocnu postovat naglo i ne prelaze granicu.

                                Danas sam sjedio s curom koja je kao 'zaboravila da mi javi da ne moze da stigne' (nisam se ni ja pojavio cisto da se zna) jer je radila, i ja joj ni pet ni sest "boli me kurac" kad je navece poslala poruku. Full respekt danas, na vrijeme se pojavila i jos platila ceh
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X