Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vrimena se minjaju jebiga


    The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

    Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

    Liverpool loves you Matip

    Comment


    • Ja sam od prilaska u izlascima odavno digao ruke. Nema tu sta krsteno da se probere. Svaceg sam se nagledao i u Novom Sadu, a tek u Svilajncu, tamo je posebna prica, pogotovo kad dodju gastarbajterke preko leta. Sto bi Zika Pavovic rekao, tu se ne zna vise ko koga kerebeci. Sto je mesto manje, veci kancer.

      Danas se normalne devojke mogu upoznati samo na drugacijim aktivnostima i pri drugacijim prilikama.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Svako pravilo ima izuzetke. Naravno, uvijek bilo i uvijek ce biti.

        Ja sad uglavnom znam svaki potez svake zene, prije nego ga povuce.

        E to sto oca nema u kuci, to je problem.

        Svi patoloski problemi zena su vezani za odnos sa oce, a svi patoloski problemi muskarca su vezani za odnos sa majkom.
        Ja sam izuzetak, oba.

        Spoiler
        Last edited by Ricma; 25-08-17, 23:30.

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Pa i pre i nije bilo toliko neprihvatljivo, ali sada to jeste, posto postoji veliki jaz izmedu generacija. Dovoljno obrazovni sistem kad se pogleda. Moja generacija je poslednja po redu koja je radila po starom programu koji su koristile generacije tipa 90' i dalje. Sve ispod toga jad i beda. Ogormna razlika se primeti kod generacija 95' i 96', a ove mladje sou tek.
          Mislim da jazz nikad nije bio veći. Ali opet, mi smo odrastali u totalno drugačijim uslovima. Bilo je mnogo normalnije vreme. Deca su bre bila normalnija.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Aki pusti momka, kakve djevocice to je napredno. Kad sam ja imo 22 ove od 16 igrale gume i aberečke abertude. Ove danas su radioaktivne, prvo im rastu sise pa zubi.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Ja sam izuzetak, oba.
              Muska djeca ako imaju jako strogog oca imaju i takvih problema, ali sve je do toga da li postujes oca ili ne. Sa majkom je vise oko ljubavi
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Ja sam od prilaska u izlascima odavno digao ruke. Nema tu sta krsteno da se probere. Svaceg sam se nagledao i u Novom Sadu, a tek u Svilajncu, tamo je posebna prica, pogotovo kad dodju gastarbajterke preko leta. Sto bi Zika Pavovic rekao, tu se ne zna vise ko koga kerebeci. Sto je mesto manje, veci kancer.

                Danas se normalne devojke mogu upoznati samo na drugacijim aktivnostima i pri drugacijim prilikama.

                Slazem se, u potpunosti.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Aki pusti momka, kakve djevocice to je napredno. Kad sam ja imo 22 ove od 16 igrale gume i aberečke abertude. Ove danas su radioaktivne, prvo im rastu sise pa zubi.
                  Forum ne da reputaciju, aaaa
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Sestra i zet se upoznali na plesu. Cini mi se da je tango bio u pitanju, ili becki valcer. Samo je problem sto sebe ne mogu da zamislim u takvoj ulozi kad imam 2 leve.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kafic, autobuska stanica, voz, Merkator...tu sam upoznao normalne samo sto ja nisam normalan i brzo sam ih oterao od sebe

                      Jedino privlacim starije zene kojima je dogorelo da imaju dete.
                      Last edited by Ricma; 25-08-17, 23:42.

                      Comment


                      • Шта подразумевате под нормалне, да дефинишемо прво тај појам

                        Comment


                        • Jebiga, ja sam lav pa mi nije teško, a ima ih i ovde. Moj ego jednostavno ne dozvoljava da se ponižavam. A i pošto sam sebi na prvom mestu one su obično nebitne. To je prvi ključ uspeha. Drugi ključ uspeha je imati ih više u opticaju, treći je izgleda biti lav u horoskopu. Šalu na stranu, ja sam totalno bez nekih emocija, okrutan, tako sam i vaspitan. Ne povređujem ih u fizičkom smislu ali ovako... Ako se ponizi u mojim očima, zgaziću je još više. Uvek su mi pričali da sam kreten, bezosećajan itd, ali znate šta........ 99% devojaka je htelo da bude sa mnom. JER ONA MISLI DA JE ONA TA KOJA ĆE DA ME PROMENI...ahhh. Desi se i meni naravno nekad da me pogodi neka žena da mi se sviđa pa nisam tako hladan i okrutan, ali ta koja zasluži ona dobije najbolje od mene.

                          Ne treba biti popustljiv. Kao klinac sam se cimao o tome šta ona misli, šta ona radi itd. Verujte mi, sad kada sam sa nekom i ne pitam je. Ne zanima me uopšte, ne mislim na njih.

                          To da vas devojka gura, to je mač sa dve oštrice. Vole one tako da pomognu, ali svaki put će ti prebaciti i glorifikovati svoju ulogu u tvom uspehu.

                          Koliko puta mi se desilo da izadjem u grad i stoji blizu neka super devojka i drugovi naravno lože, hadje kreni itd. I to je greška. Zaletati se kao majmun. Jedini ako vam se pogledi sretnu. Neka umre od čekanja, jbg mi vladamo sobom a ne one. Ja upravljam situacijom i radim kad šta hoću.

                          Naravno uvek može doći jedna devojka koja ti ujebe sistem, ali treba se držati pravila. Izuzeci su sa razlogom izuzeci.

                          I da, ima i do vaspitanja. Ja sam izrazito vaspitan u stilu "samo pičke plaču" itd. Možda i nisam neki primer.

                          Comment


                          • Originally posted by Jax Teller View Post
                            Bice majstore znas onu staru: Ko bira masturbira
                            Ovde kod nas ide "od birača nema ..bača"

                            Ma lepo neko reče, svako pravilo ima svoj izuzetak. Na kakve devojke nailaziš zavisi dosta i u kakvim se krugovima krećeš.. a i otprilike se zna ko ide na kakva mesta. To je i colke lepo sumirao. Ali opet i tu nije sve crno-belo.

                            Ali svakako sam najnormalniji devojke s kojima imaš o čemu da porazgovaraš upoznao na nekim nazovimo alternativnim mestima.

                            Comment


                            • Papi sta si pricao tim gotičarkama, jesi li citiro Edgara Allana Poa il si recitovo Prevera?
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post

                                I da, ima i do vaspitanja. Ja sam izrazito vaspitan u stilu "samo pičke plaču" itd. Možda i nisam neki primer.
                                Ja juce i prekjuce na poslu plakao zato sto sam prehladjen, pukli mi kapilari na ocima(bas krvave) i ubila me promaja zato sto je neko otvorio prozor u kancelariji.Da li sam ja picka?

                                Comment

                                Working...
                                X