Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Žene kao žene. Ne kapiraju ništa a puna im usta prava. Konformizam level milijardu. Ja nikad u životu nisam imao ženskog prijatelja i toplo ti preporučujem to prvo, jer ako počneš da razmišljaš po njihovim savetima i na njihovoj strukturi, najebao si. Živeo sam sa jednom pola godine, mozak mi je bio napunjen glupostima od toga da li je njena drugarica dobila do toga da li je neka sponzoruša sa instagrama otišla negde. Izgubiš fokus za posao i studije šta god radio. Drugo, u doba ovih mušksraca mekušaca nije teško imati devojku ako zauzmeš pravi stav. A u potrazi idealne želim ti svu sreću i tebi, a i sebi, trebaće nam, tj normalne. Samo ono, ostani u formi dok tražiš.
    И ја ово свакоме препоручујем. Просто ми жао неких својих другова када видим шта слушају, како се понашају итд. Мада опет, њихов избор. Идиотски, али њихов.

    Originally posted by maliajnstajn View Post
    Muskarac u ovo vrijeme ako se ozeni prije 35. bacio je svoj zivot.

    Idealna razlika izmedju muskaraca i zena je oko 7-10 godina da je muskarac stariji.

    Do 35. zivjet u monogamiji, je bas lose.

    Kao muskarac maksimalan fokus na sebe, obrazovanje, posao i buducnost. Zene su distrakcija na tom planu, ali su potrebne, jer prolupamo bez zena.

    Napravis sebi krug par zena, vrtis ih neobavezno i uzivas u zivotu, ako im se ne svidja, znaju gdje su im vrata. Svaki negativizam, sjeci.
    Буквално исто размишљамо, само што је питање да ли до 35. или можда која година раније. Као и ова разлика, не мора 10 година да буде, делује ми првеише.

    Ово болдовано кључ свега.
    Last edited by Победа; 25-08-17, 22:42.

    Comment


    • Ma to zenski prijatelji, jedino moze funkcionisati ako te ne privlaci ona i da izbjegavas pijancenja s njom, plus moras se znati distancirati od glupe price.

      Imam ih ja kamaru, zovu redovno da im rjesavam probleme, al tu je kljuc da u 90% slucajeva odbijes.

      I NE SLUSAJ NJIHOVE SAVJETE O ZENAMA, NIKAD

      Ali su odlicna valuta kada treba izaci vani, bukvalno nikad me nisu peglali kad trebam negdje da dodjem, imao/nemao rezervaciju. Skupis njih 2-3 i ljepota. Cesto mi se desavalo da izadjem, ne potrosim nista jer eto imam 3 zenske koje gore i zavrsim tamo gdje se racun ne gleda.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ja prvi se ne slažem sa tobom Aki. Ne možeš tako da generalizuješ. Niti su svi muškarci isti, niti su sve žene iste.

        Možda ima muškaraca koji ne žele da vrte par žena. Možda smatraju to dosadnim i beznačajnim. Što se tiče npr. distrakcije koju ti pravi žensko po pitanju obrazovanja, posla i sličnog, evo ti moj primer. Nisam bio neki đak, na faksu bio na istom smeru sa devojkom. Ona završi pre mene i posle "pogura" i mene da ja završim. Bez nje bih završio, ali neke 2 godina kasnije.

        Poenta je da možda nekome prija monogamija.
        Last edited by z0La; 25-08-17, 22:45.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ovo vam se zove studiranje života. Bijele majice i patike i prati predavanja, fataj bilješke.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Zavisi sve. Naravno.

            Al evo ti pitanje.

            Kakav je odnos tvoje djevojke sa njenim ocem?

            Vjerovatno je dobar bio, jer normalne zene su zene koje su imale normalan odnos sa ocem i one imaju tendenciju ka tome da podrzavaju svog muskarca, dok ove sa 'daddy issues' imaju tendenciju da prave haos gdje god se pojave.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment




            • Translate: Kad prominim 20 partnera i počnen starit i biti ružna uzet ću tebe

              Kad nisi neki nabildani frajer ili "bad boy" nećeš puno sreće imati u ljubavi u mladim godinama


              The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

              Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

              Liverpool loves you Matip

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Zavisi sve. Naravno.

                Al evo ti pitanje.

                Kakav je odnos tvoje djevojke sa njenim ocem?

                Vjerovatno je dobar bio, jer normalne zene su zene koje su imale normalan odnos sa ocem i one imaju tendenciju ka tome da podrzavaju svog muskarca, dok ove sa 'daddy issues' imaju tendenciju da prave haos gdje god se pojave.
                Pa brate, ti sam biraš devojku, niko ti je ne stavlja u naručje. Te sa "daddy issues" možeš na kilometar da poznaš. Jel ti treba u životu neko da ti pravi haos? Mislim da se odgovor sam nameće.

                A što se tiče pitanja, tu si u pravu.
                Last edited by z0La; 25-08-17, 22:51.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Aki je magnet za te s daddy issue sindromom.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ma to zenski prijatelji, jedino moze funkcionisati ako te ne privlaci ona i da izbjegavas pijancenja s njom, plus moras se znati distancirati od glupe price.

                    Imam ih ja kamaru, zovu redovno da im rjesavam probleme, al tu je kljuc da u 90% slucajeva odbijes.

                    I NE SLUSAJ NJIHOVE SAVJETE O ZENAMA, NIKAD

                    Ali su odlicna valuta kada treba izaci vani, bukvalno nikad me nisu peglali kad trebam negdje da dodjem, imao/nemao rezervaciju. Skupis njih 2-3 i ljepota. Cesto mi se desavalo da izadjem, ne potrosim nista jer eto imam 3 zenske koje gore i zavrsim tamo gdje se racun ne gleda.
                    Питање је. Гледај, имам ја неколико женских пријатеља како би ти то назвао, али ништа озбиљно. Видимо се пар пута месечно и не пада ми на памет да константно слушам њихове проблеме и глупости.

                    Рецимо имам другара који се дружи тако и често слуша њене проблеме које она има са својим дечком
                    Мени је рецимо то, незамисливо.

                    Comment


                    • Svako pravilo ima svoje izuzetke.

                      Postoji takodjer pravilo da ljubavi iz srednje skole prezive najvise od svih drugih ljubavi.

                      Sto se tice friendzone, najpoznatija recenica:

                      Alpha fucks, Beta bucks.

                      Klasika.

                      Hipergamija je hipergamija, protiv nje se ne moze, i to je pravilo za svaku zenu. Svaka zena ima dualnu seksualnu strategiju. Dugorocnu i kratkorocnu. Ako zena relativno rano ne nauci kontrolisati svoju hipergamiju, nema je na mapi, ali to je povezano sa jakom ocinskom figurom.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Питање је. Гледај, имам ја неколико женских пријатеља како би ти то назвао, али ништа озбиљно. Видимо се пар пута месечно и не пада ми на памет да константно слушам њихове проблеме и глупости.

                        Рецимо имам другара који се дружи тако и често слуша њене проблеме које она има са својим дечком
                        Мени је рецимо то, незамисливо.
                        Kad se meni zale, ja uzmem im telefon i dopisujem im se s frajerima i umirem od smijeha kakav debil je lik

                        Ukinem ja to sve relativno brzo, nemam ja vremena za tudje probleme
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Problem je naci devojku koja ce ti biti prava podrska, a ne teret. U tvom slucaju je to super, znas sta imas pored sebe. Ali i u pravu je Aki kad kaze oko razlike godina, samo sto je u nasim godinama to i dalje problematicno. Jbg, ne mozes naci nesto od 15 godina.

                          Devojke imaju ogroman problem do odredjenih godina, jer pojma nemaju sta zele (neke taj problem nikad ne rese). Recimo, devojce jedno iz mog grada, 97. Godiste, fina devojka, prirodna, pametna (primljena na FDU pre nego sto je srednju zavrsila), lepa kao lutka. Naravno u vezi sa klosarem. Ali ne onim danasnjim klosarima (kako ih ja zovem), tih mlakonja sto Uros pominje, nego pravi pravcati klosar. 8 godina stariji, dan radnog staza nema, zivi kod svojih kao parazit, a na sve to izgleda kao kanta za smece. Perspektive nigde. Zivo me zanima sta joj se s mozgom desilo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Toj tvojoj se s mozgom desilo, nista

                            Klasicna hipergamija. Kratkorocno daj da se jebem sa svime sto je uzbudljivo, cime prkosim ocu, jer joj odnos sa ocem nije najbolji, a onda kasnije ce da nadje nekog ko je slinio 10 godina za njom da se uda za njega i vjerovatno ce ga prevariti opet kasnije.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Problem je naci devojku koja ce ti biti prava podrska, a ne teret. U tvom slucaju je to super, znas sta imas pored sebe. Ali i u pravu je Aki kad kaze oko razlike godina, samo sto je u nasim godinama to i dalje problematicno. Jbg, ne mozes naci nesto od 15 godina.

                              Devojke imaju ogroman problem do odredjenih godina, jer pojma nemaju sta zele (neke taj problem nikad ne rese). Recimo, devojce jedno iz mog grada, 97. Godiste, fina devojka, prirodna, pametna (primljena na FDU pre nego sto je srednju zavrsila), lepa kao lutka. Naravno u vezi sa klosarem. Ali ne onim danasnjim klosarima (kako ih ja zovem), tih mlakonja sto Uros pominje, nego pravi pravcati klosar. 8 godina stariji, dan radnog staza nema, zivi kod svojih kao parazit, a na sve to izgleda kao kanta za smece. Perspektive nigde. Zivo me zanima sta joj se s mozgom desilo.
                              Onda mu je veliki....


                              The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                              Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                              Liverpool loves you Matip

                              Comment


                              • Mozda lik ima samo prangiju k'o Bane.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X