Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo seoska liga, tako da se kvalifikujemo u potpunosti za ovakve stvari. Zbog Partizana i samo Partizana, da budem do kraja jasan, ovo im je jedno peta, šesta ovakva utakmica.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Prošla sezona je sezona gde su pokazali licemernost par exellance.
      Sve vreme su pevali pesmu kako Zvezda zatvara sve utakmice,
      što su verovatno bili i u pravu, ali su preskočili da to isto rade i oni.
      U istom tom prvenstvu.
      Međutim, kada smo mi pukli na krovu od Voždovca, onda najednom postade
      prvenstvo regularno, a oni najekstremniji među njima prkosno su se busali u grudi
      kako eto pobediše i cigane i Vučića i kako eto pravda trijumfuje na kraju.
      Pravda je jedino kada oni bivaju šampionima.
      Jel'te.

      Mogu da pomislim šta bi tek bilo da je u ovoj skraćenoj državi (SRJ, SCG, SRB) bila obrnuta situacija
      i da je Zvezda bila toliko puta prva, što bi se na neki način i moglo očekivati
      jer je i u SFRJ bila najdominantniji klub te države u jednom značajno konkurentnijem i boljem
      takmičenju nego koje postoji u svim ex-YU državama nakon raspada SFRJ.
      Gle čuda, taj period je nekako bio baš plodan za Partizan.
      Nikad veće dominacije i više titula.
      Previđa se mirkomarjanovićizam sredine devedesetih,
      Tumbaković kao najuspešniji trener u istoriji Partizana ?!?!
      U velikom broju superligaša čelni ljudi tih klubova su
      bili ili članovi Uprave ili Skupštine FKP ili su bili poslovno povezani sa FKP.
      Džomba, Rajo Božović, onaj iz Užica/Sevojna, Sartid ....
      Zlobnici su u prethodnoj dekadi pominjali da FKP svaki šampionat počinje sa 21 bodova prednosti,
      tj sigurnih 7 gostovanja....
      Last edited by Jaqen Hghar; 18-02-18, 15:19.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Mi smo seoska liga, tako da se kvalifikujemo u potpunosti za ovakve stvari. Zbog Partizana i samo Partizana, da budem do kraja jasan, ovo im je jedno peta, šesta ovakva utakmica.
        Ovo i mje prva ovakva, dva gola dali, od toga za prvi su im se svi sklonili, i mucenik koji je sutirao frljnuo loptu a stameni golman takav udarac nije mogao da ukroti, a drugi gol autogol. Plus dva iskljucenja u medjuvremenu. Ja prvi put vidim ovako nesto u zivotu.

        Comment


        • .. čekajući saopštenja ..

          Comment


          • Ima li đe snimka za one koji nisu gledali vr' fudbal?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ima li đe snimka za one koji nisu gledali vr' fudbal?
              Mondo okacio golove. Nasmeja me related video kad sam gledao

              https://www.youtube.com/watch?v=brmWQ-xP9bY
              Last edited by kattamaran; 18-02-18, 16:31.

              Comment


              • Vidis da pise recommended for you, a ne related video. Tako da si slagao i propala ti je fora, ali evo ja cu se tome nasmejati.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Na kraju, mi će si njbmo .... mnogo sviraju penale za nas
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Pa preporucuje mi da pogledam drugu pljacku na osnovu toga sto sam pogledao ovu. Zna yt znanje.

                    Comment


                    • Ne, ne preporučuje ti pljačku, već emisiju koja ti je verovatno medju omiljenim - Dosije. Samo si nam pokazao šta voliš da gledas, nista vise.

                      A ne znam o kojoj pljacki u prvom planu pises, oba gola su regularna do kraja.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Jadonja View Post
                        Vidis da pise recommended for you, a ne related video. Tako da si slagao i propala ti je fora, ali evo ja cu se tome nasmejati.
                        ... što ne menja činjenicu da je ono u Lučanima bila pljačka veka, već peta, šesta ove sezone i uvek sa istim akterom. Samo što se pljaškaš veka ne vraća na mesto zločina nego uvek bira novu lokaciju
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • ZVEZDA SAGLASNA S VUČELIĆEM - U SRBIJI SE NAMEŠTA! Crveno-beli zagrmeli posle Partizanovog preokreta!

                          Posle današnjeg meča u Lučanima, Crvena zvezda želi da poruči javnosti da joj ne preostaje ništa drugo osim da se u potpunosti složi sa nedavnom izjavom predsednika našeg najvećeg rivala, Milorada Vučelića da se u Srbiji namešta!
                          Vučelić je u pravu i kada kaže da se unapred zna rezultat 50 odsto mečeva u ligi pa tako na kladionicama nije moglo uživo da se kladi na meč u Lučanima. Čak ni kada je domaćin poveo!
                          Zato pozivamo predsednika FSS, Slavišu Kokezu, da se oglasi, a ne da se krije iza svojih poslušnika. On kao najodgovorniji čovek srpskog fudbala mora da odreaguje na ono što Vučelić priča i radi i mora da reaguje posle meča u Lučanima!

                          Comment


                          • Našao sam i snimak golova a i reakciju K CZv...
                            http://www.mozzartsport.com/fudbal/v...namesta/287412
                            "„Posle današnjeg meča u Lučanima, Crvena zvezda želi da poruči javnosti da joj ne preostaje ništa drugo osim da se u potpunosti složi sa nedavnom izjavom predsednika našeg najvećeg rivala, Milorada Vučelića da se u Srbiji namešta! Vučelić je u pravu i kada kaže da se unapred zna rezultat 50 odsto mečeva u ligi."

                            Mada nisam video zašto su dva igrača isključena.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              ... što ne menja činjenicu da je ono u Lučanima bila pljačka veka, već peta, šesta ove sezone i uvek sa istim akterom. Samo što se pljaškaš veka ne vraća na mesto zločina nego uvek bira novu lokaciju
                              Na sta konkretno mislis kada kazes pljacka veka? A to da je uvek isti akter se I moglo ocekivati od tebe koji nisi u stanju da budes 1%objektivan, pa malo vrede tvoje reci u ovoj situaciji.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ovo nije pljacka, vec namesten mec. U njemu su ucestvovala oba kluba. DA se razumemo...

                                Comment

                                Working...
                                X