Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav maherski potez Ilieva.Kakav spin i bezobrazluk. Prvo, misljenja sam da bi se Vojvodina i Zvezda mozda "dogovorili" pre meca iako ne mogu da tvrdim, a sada ih je ovaj optuzio za to, tako da ce morati da grizu, sto naravno apsolutno podrzavam.Titula se mora uzeti na terenu, posteno. Druga stvar mi smeta, a to je kako je znalacki prebacio temu sa glavne situacije i uvredljivog skandiranja i nista po tom pitanju nece biti uradjeno. Rad je nesto slicno pokusao sa Drincicem i sa Evertonovim provociranjem, ali nije upeo i prica je otisla u ceo svet. Ilev je ovde maestralno potpuno utisao sve sto bi se pisalo u medijima o ovome , jer se ponavlja ko zna koji put, verovatno i spasao da ne bude prazan stadion do kraja sezone i prebacio stvar na nesto deseto. Sad umesto da Partizan bude osudjen u javnosti i kaznjen, ljudi ce jos iz inata doci da bodre klub, a narod ce na njih gledati kao na klub koji daje sve od sebe ali ne moze da uzme titulu jer eto klubovi pustaju Zvezdu. Na kraju kad/ako Partizan bude sampion samo ce se zaboraviti sve ove price.
    Last edited by colchonero; 23-04-17, 10:15.

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Da Radnicki nije krenuo da prodaje tekme, igrali bi u evropi.
      Slabiji tim ima Radnicki u odnosu pre godinu dana, odbrana upitnog kvaliteta i dosta igraca koji su se ove godine ponovo ''aktivirali''.Lucani nista nisu bolji, ali im je Radnicki poklonio domaci teren tako sto su pukli od Javora.Napredak je mozda tek malo ispred Radnickog u ovom trenutku, ali mislim da ce Lucani da budu cetvrti.Imaju bolji raspored u odnosu na Napredak i Radnicki, cak i da danas izgube opet su u prednosti.Sve ce to da se lomi kada im Krusevljani dodju kroz par nedelja kuci i mislim da ce tu da slave.

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Kakav maherski potez Ilieva.Kakav spin i bezobrazluk.

        Rad je nesto slicno pokusao sa Drincicem i sa Evertonovim provociranjem, ali nije upeo i prica je otisla u ceo svet.

        Madrid, Rad je zaista pokusao da ucini nesto povodom incidenta:




        Naravno, nakon sto ih je Nikola raskrinkao, izbacili su ga iz sezonskog protokola. Toliko o postenjacinama sa Banjice, koji umesto da se izbore sa fasizmom na tribinama svog ruiniranog stadiona masno lazu o desavanjima na terenu.


        Sto se Ilieva tice, nije mi jasno o kakvom spinu govoris. Izasao je snimak gde jedan od funkcionera Vojvodine, verovatno odredjeni clan UO, prstom preti i izgovara te reci. Kakve veze navijacka pesma sa prodajom meca ima, to znaju samo iz kluba u kojem je zario i palio sudija Rabrenovic, vedeta nase sudijske organizacije. Svi dobro pamte tu postenjacinu.

        Iako je ta pesma upucena navijackoj grupi Vojvodine, veoma je diskutabilna i oko toga nema spora. Pravi muskarci stoje iza svojih reci, a posto je doticni gospodin pretio, ima za to i da odgovara. Najmanje sto treba uciniti je da cela Srbija cuje njegove reci. Znam i da je navijace kluba iz Novog Sada sramota...

        PS Citajuci tvoj post, shvatam da mozda imas isto vidjenje situacije sa Evertonom. Ako je tako, izvinjavam ti se.
        Last edited by Bogi; 23-04-17, 11:36.

        Comment


        • Citajuci tvoj post, shvatam da mozda imas isto vidjenje situacije sa Evertonom. Ako je tako, izvinjavam ti se.

          Pretpostavljam. Mislim iskreno ne znam sta tacno hoces da kazes. Uglavnom u situaciji sa Evertonom sam na Partizanovoj strani naravno protiv Rada i potpuno te podrzavam sve sto si rekao. Ovde mislim na to da je Iliev odlicno iskoristio situaciju. Evo ti 2 scenarija

          1. Zamisli da ovo ovaj iz Vojvodine nije rekao. Sada bi svi mediji brujali o zaustavljanju meca, o vredjanu Vojvodjana po nacionalistickoj osnovi itd, Partizan bi imao zakljucane tribine do kraja prvenstva i novcanu kaznu posto je ovo ko zna koji put. Narod bi njih osudjivao. Prosli bi u medijima kao Radovi navijaci, to jest bar u nasim, manji je incident ovo, ali je Partizan mnogo veci klub od Rada i samim tim i nije potrebno toliko puno da bi se digla prasina. Zakljucak: Partizan bi bio osudjen kao "bad boy"

          2. Ovaj iz Vojvodine je to rekao, niko ne spominje ni blizu u toj meri skandiranje, 90% ljudi ce da prica o pustanju Zvezde, o nemogucnosti da Partizan uzme titulu, grobari ce iz inata jos vise dolaziti na tribine. Partizan ce proci sa malom kaznom ako je uopste i bude. Zvezda i ako pobedi 5-0 bice prica namesteno. Zakljucak: Na Partizan ce se gledati kao na zrtveno jagnje ko je ne moze da uzme titulu zbog Zvezde, ako ne osvoji pricace se kako je titula pokradena, ako osvoji sve te price o nedozvoljavanju da se uzme titula pasce u zaborav kao da nikad nisu izrecene.

          Nemoj pogresno da me razumes, naravno da bi bilo sramota da bilo koji klub pusti nekog(a sam sam rekao da bi se mozda "dogovorili" a ovako ce morati da grizu sto apsolutno podrzavam), to se apsolutno slazem sa tobom, i protiv sam toga 100%. Ja samo pricam kako je Iliev ovo vrhunski uradio da od situacije 1 udjemo u situaciju 2. To jest prebacio je teziste i oci javnosti u Zvezdino dvoriste.
          Last edited by colchonero; 23-04-17, 12:09.

          Comment


          • Samo imaj u vidu jedno, sto i sam podvlacis u tackama 1 i 2: ''da nije rekao''. Iliev sa pravom eksploatise tu izjavu. Vesto, ali potpuno legitimno. Niko nije terao gosta iz Novog Sada da to ucini. Neka razmislja o svojim postupcima. Upravo je on tom izjavom, da se koristim tvojim objasnjenjem, ucinio da se iz situacije 1 predje u situaciju 2.

            Najprostije receno, Iliev ne bi imao sta da kaze da je ovaj cutao.

            Comment


            • Evo sad sam pogledao u stvari poslusao snimak. Jasno se cuje pusticemo Zvezdu zbog ovoga. Ima 2 problema koji bi mogli da stete Partizanovom slucaju.

              1. Ne vidi se uopste ko je to rekao mogao je biti bilo ko.
              2. Kako je bas u tom trenutku snimano. Ja kad idem na mec ne snimam telefonom sta ovaj do mene prica
              3. Ovo pod 2 mogu da opravdam time da je covek uzeo da snima zbog skandiranja a da je ovo upalo.

              Uglavnom postoje 2 opcije za sada dok se ne utvrdi ako se ikad utvrdi. 1. je da verujemo Partizanu 2. je da ne verujemo Partizanu i da sumnjamo na izreziranost(da je to neki grobar rekao). Kad kazem mi mislim na sve ljude u drzavi. Naravno grobari ce se mahom opredeliti za opciju jedan a cigani za opciju 2.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Inace cist penal nad Trujicem nije sviran za Vojvodinu. Ono Suaresu jeste svirano a ovo nije Moram da vidim Zvezdin penal(sad pregledam oba meca)


                Citam utiske, izgleda da se Zvezda raspada, bar u prvom poluvremenu.
                Koji penal, čoveče? Čovek prvo šutira pa tek onda kad je video da nema gola pada.

                Comment


                • A napisao sam komentar dok sam pisao svoj. Da naravno da ovaj nije to rekao Iliev ne bi imao za sta da se uhvati, naravno da je potpuno legitimno.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Koji penal, čoveče? Čovek prvo šutira pa tek onda kad je video da nema gola pada.
                    Pa kakve ima veze sa tim sto je on promasio, da li je penal? I da je usla u gol, gol je trebao biti ponisten jer kad je penal koliko ja znam pravilo kaze da pustanje prednosti ne postoji(mada iskreno ne znam sta se radi u tim situacijama, mozda gresim), a vidi se da ga vuce od 16 do 19 skunde prvo za dres i gornji deo ruke, posle za podlakticu. U pravu si da Trujic nije pao jer je bio u izglednoj sansi, ali to sudija ne sme da racuna. Mislim ja mozda i ne bih dosudio penal, onaj za Zvezdu sigurno ne bih, nego me podsetile ove situacije sta se svira a sta se ne svira. Ili onaj penal nad Suaresom protiv PSG.
                    Last edited by colchonero; 23-04-17, 12:25.

                    Comment


                    • Takvi penali se sviraju samo Barsi.

                      Comment


                      • Naš fudbal je žalostan, da sam mlađi ne bih navijao za Zvezdu nego za lokalni klub.
                        Ako se ovaj trend nastavi klinci iz novih generacije ili nece pratiti domaći fudbal uopšte ili će u duhu lokalpatriotizma krenuti da furaju "svoje priče" sa timovima iz svojih gradova, pod uslovom da zive u gradu sa ozbiljnim fudbalskim kolektivom tipa Radnički, Vojvodina, Spartak itd...
                        Mnogo mi se gadi ovo navlačenje za večite i to što su ligu pretvorili u svoju prćiju.
                        Srpski Real i Brsa, a ove ne podnosim u Španiji.

                        Comment


                        • Terza kako te nije sram da izgovoriš kako je Zvezda degradirana i kako svi rade protiv vas. Pa jel te pretposlednji derbi nije razuverio, subotnji penal kod 0-0 ne bi no Šavija dosudio. Pričaš kako je Leonardo zaslužio crveni kod 1-1 o da bi se druga pesma tada pevala. Vi samo tako i možete da igrate. Ili ds imate igrača više ili da se dosudi kazneni udarac. Fala Bogu svako kolo nešto od ovoga vam se svira.

                          Comment


                          • Lalatovic najperspektivniji trener, zasluzeno.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Izvinite svi grobari mi cigani za ovu Zvezdu ne navijamo.

                              Comment


                              • Haha koji penal, koji crveni, veca bruka nije bila nikad

                                Comment

                                Working...
                                X