Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Casiraghi View Post
    Ma Glodjovic je ocajan sudija, pogledaj bilo koju tekmu i kod nas i u Evropi. Grobari kazu da je cigan i obrnuto. Samo danas je nas vise ostetio i kraj price. Teorijama zavere se sigurno necu baviti a posebno ne kad stvoris jednu sansu sa igracem vise.

    Nema sumnje da ste vi bolji tim, uigraniji, vide se jasno kretnje kad idete u kontru, ide ta lopta lagano. Mi smo usli odlicno u utakmicu, niste imali sut do Ibanjezovog slobodnog. Grizli smo maksimalno, bili vam stalno na ledjima, stvarali sanse. Zao mi je sto se desilo to sto se desilo sa Ziletom jer on i Nemanja su mogli da budu nevidjen tandem na krilima. Danasnja partija Alena Stevanovica je nesto najgore sto sam skoro video u derbijima, mada mu lezi leva strana al' opet. Ilic i Bozinov su prespori, a Tomic nije imao ni dovoljno opcija sa klupe. Vlahovic zmaj, ovo skoro nije vidjeno na nasim prostorima u spicu.
    Slažem se, pa sam sam par postova pre napisao da je sudija progutao čist penal.

    Tanak je ovaj Partizan, par pojedinaca i harzimatični trener ništa preko.

    Comment


    • Ja sam samo replicirao a to na koji si ti nacin odgovorio prevazilazi svaku granicu pristojnosti.
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • Originally posted by rope View Post
        Covek ne treba u kritici da trazi nista negativno jer ako u kritici vidis samo negativno to dovoljno govori o tebi. Prihvati kritiku kao dobru nameru a ne ulazi u besmislene rasprave na koje niko nece dati drustveno prihvatljiv odgovor.
        Sada smo previsle otisli u drugu temu a tome ovde nije ni mesto ni vreme.
        Upravo si ti taj koji je ovde naprasno upao sa negativnom kritikom sudije, ako ćemo da tražimo uzrok zbrke. Možda je "negativno" blaga reč u konkretnom slučaju.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Upravo si ti taj koji je ovde naprasno upao sa negativnom kritikom sudije, ako ćemo da tražimo uzrok zbrke. Možda je "negativno" blaga reč u konkretnom slučaju.
          Ja sam samo izneo svoje misljenje o nacinu na koji je sudio derbi. Cak je rec koju sam upotrebio bila blaga da se opise pravo stanje na terenu. I pri tom nisam rekao da je samo partizan ostetio bilo je jos diskutabilnih odluka i na drugoj strani.
          To sto si se ti prepoznao da treba da repliciras na vrlo ruzan nacin to je tvoj problem.
          Last edited by rope; 27-02-16, 18:50.
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • Originally posted by rope View Post
            Ja sam samo izneo svoje misljenje o nacinu na koji je sudio derbi. Cak je rec koju sam upotrebio bila blaga da se opise pravo stanje na terenu. I pri tom nisam rekao da je samo partizan ostetio bilo je jos diskutabilnih odluka i na drugoj strani.
            To sto si se ti prepoznao da treba da repliciras na vrlo ruzan nacin to je tvoj problem.
            Ok, sad mi objasni zašto bi zbog toga trebalo voditi krivični postupak ? Grešio čovek obostrano, a ko radi taj i greši ? Treba li da odgovara krivično zbog toga ? Koje je to krivično delo ?

            Nemoj sad na kraju da se praviš "Toša", kada je očigledno na šta si mislio ili ja stvano nemam taj intelekt da skapiram.

            Comment


            • (Mozzartsport.com) - Saša Ilić besan kao ris: Pokradeni smo!



              Čekaj, ne razumem.
              Kako to istovremeno tvrdiš da ste pokradeni i čestitaš Zvezdi na zasluženoj pobedi ?
              Ako vas je sudija pokrao, onda to nikako ne može biti zaslužena pobeda Zvezde.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ok, sad mi objasni zašto bi zbog toga trebalo voditi krivični postupak ? Grešio čovek obostrano, a ko radi taj i greši ? Treba li da odgovara krivično zbog toga ? Koje je to krivično delo ?

                Nemoj sad na kraju da se praviš "Toša", kada je očigledno na šta si mislio ili ja stvano nemam taj intelekt da skapiram.
                Kako je napisao Duci Kovacevic u svojoj drami

                U redu je pogresiti jednom ili dva puta ali da napravis 100 gresaka pa da ides iz greske u gresku pa se jos vadis gorim odlukama pa to je vec u najmanju ruku za suzpenziju.
                Krivicni postupak treba da se uvede kao primer da ne smemo da okrecemo glavu od lopovluka .
                Last edited by rope; 27-02-16, 19:16.
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Bolji tim dobio utakmicu..Penal je mogao da svira,iako je ovaj isao da se odbije o nogu naseg igraca . To je to .
                  Grujic podbacio,ocekivao sam Plavsica od prvog minuta,meni omiljenoig igraca Daleko smo od prave forme,al doci ce to na svoje .


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Problem je što Ilić onako isproziva klinca protiv Ausburga zašto ne padne u 16, pa im onda i ostali igrači ulaze u 16 samo sa jednim ciljem dobiti penal.

                    Penal je i mogao da se svira, mada nije greška ni ovako, ali je činjenica da igrač Partizana svoju paradu počinje prije samog kontakta, kao i to da nije imao nikakve šanse da stigne loptu.

                    Ono gdje Partizan jeste oštećen je nepostojeći ofsajd, ali to je bilo teško primjetiti bez usporenog snimka, posebno zbog jednog crno belog igrača koji je ostao u pasivnom ofsajdu.
                    Inače, to pravilo pasivnog ofsajda treba svakako ukinuti. Igrač si svog tima i vodi računa da ne budeš u ofsajdu. Ovako samo dodatno otežavaju posao linijskih sudija.

                    Na kraju, - 32 za respect i prozivke nije loše. Šteta što Tole uvede polovljenje bodova. U suprotnom je ovo moglo da ide na sibirske vrijednosti

                    Comment


                    • Originally posted by rope View Post
                      Docent na fpn.
                      Moje skromno misljenje je da docent na jednom od drzavnih fakulteta jednostavno ne bi smeo napisati ovakav post. Odmah titula gubi na tezini.
                      Last edited by petrovac na mlavi; 27-02-16, 20:05.
                      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                      Comment


                      • I dalje se sećam derbija kada je Milijas izlomio dvojicu a svirali mu ofsajd ili tako nešto. Jebu me godine i vinjak... Jebes ga. Kapiram da i smo dobili 5:0 bila bi priča da smo vas pokrali. Glupa prica. Čudno je da nam u prvih 20 min niste dali jedno 3, 4 komada koliko ste grizli. Derbi ste počeli kao mi prosli i posle gola očekivao sam da nas satrete. Ali dva gola za 5 min..
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Ja vam cestitam svima sto ste sve sami doktori i docenti al' fudbal vise nemojte komentarisati 90% vas.
                          sigpic

                          Comment


                          • Криминал века. Пропаст српског фудбала се наставља.

                            Comment


                            • А ови малоумни ретарди са југа су тек посебна прича. Таман набијемо звезду а они се сете да запале бакљу и прекину текму и тако неколико пута у другом. Поцркали дабогда сви до једног.

                              Comment


                              • 'Ajde nije ni loše tako.
                                Evo recimo da Partizan zavši ovaj deo na trenutnom 6. mestu.
                                To bi automatski značilo da sledeći derbi protiv Zvezde u play-offu igra kao domaćin.
                                Naime. onaj što završi regularni deo na prvom mestu, kao domaćim igra 4 utakmice,
                                i to protiv ekipa koje su završile na 2. 3. 4. i 5. mestu,
                                a gostuje 6. 7. i 8.

                                Malo zezanje.
                                Iskreno, kao navijač Zvezde mislim da je oštećen Partizan na ovoj utakmici,
                                međutim ne mogu da nađem baš vezu između Glođovića i Zvezde.
                                Rezultatski Zvezdi nije bila potrebna pobeda, odnosno, potreba da sudija pomaže Zvezdi.

                                Kod nedosuđenog penala nad mladim Mihajlovićem, isprva sam pomislio da se mali bacio.
                                U svakom slučaju ja bih svirao taj penal bez razmišljanja.
                                Ostaje nerazjašnjeno zašto ovi sa Arene nisu vratili onu situaciju kada je u vreme bakljade,
                                u 2.-3. minutu bilo nekakvog kontakta u Partizanovom šesnaestercu.
                                Ako je bio onaj dim od baklji i dimnih bombi, verujem da se nešto moglo videti sa snimka
                                kamere koja se nalazi dole iza gola.
                                Nebitno sada.

                                Tamo gde mislim da je Partizan drastičnije oštećen je onaj nepriznati gol s početka drugog poluvremena.

                                I još jedna stvar koju uvek zameram svim sudijama u sličnim prilikama, iako možda pravila nalažu da se učini
                                baš onako kako sudije to i rade u tim situacijama.
                                Nikada ne bih produžavao utakmicu, ukoliko navijači kluba koji juri rezultat, prave prekide utakmice bacanjem dimnih bombi,
                                baklji ili nedajbože ulaskom u teren. Znači bez razlike da l' se radi o navijačima Zvezde, Partizana ili River Plate.

                                Comment

                                Working...
                                X