Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    i ja da cestitam toletu na jos jednoj tituli

    Da je bar blizu pa i da bude neka uteha ali 12... Tuga.

    Comment


    • Jebo titule,kada citam da ce sve rasprodati,i biti raspad u evropi,najcrnje mi je dovodjenje ovih propali igraca,i oni se rehabilutuju i onda idu drugi put u evropu,stoka.
      Evo citam Milijas hoce da se vrati koji ce on ...
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by Mandusic View Post
        Jebo titule,kada citam da ce sve rasprodati,i biti raspad u evropi,najcrnje mi je dovodjenje ovih propali igraca,i oni se rehabilutuju i onda idu drugi put u evropu,stoka.
        Evo citam Milijas hoce da se vrati koji ce on ...
        I takav raspao kakav je bio bi najbolji igrac u zvezdi.

        Comment


        • Originally posted by Mandusic View Post
          Jebo titule,kada citam da ce sve rasprodati,i biti raspad u evropi,najcrnje mi je dovodjenje ovih propali igraca,i oni se rehabilutuju i onda idu drugi put u evropu,stoka.
          Evo citam Milijas hoce da se vrati koji ce on ...
          Prodace se Evandro, Lazovic, Kadu mozda, Mikic mozda, Borhu cemo videti da li cemo otkupiti. Ni za kim ne treba plakati, zamene su ili tu, ili su dogovorene, ili ce biti dovedene. Tako da ono, nije nista strasno. Verovatno cemo biti jos mladji na jesen, ali ce se uciniti sve da ovi mladi ostanu bar 2, 3 sezone pa da se juri Liga Sampiona. A nadam se da Milijas nece biti doveden, ne uklapa se u brzu igru koju zelimo da forsiramo.

          MVP, bio bi najbolji igrac, ali ako cemo vec da gnjavimo loptu, imamo Cavu, to je sasvim dosta.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Uzmemo Pauljevica i Knezevica i pokupili smo pola mlade reprezentacije.

            Samim tim smo doveli i ono sto valja u Srbiji. Nacice nam vec Rambo adekvatne zamene za Evandra i Cadua..A, imamo i Vini-a..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Znas koja je razlika izmedju Cave i Milijasa, ovaj je bre igrac, mozda je lelemud, pusi, pije drka se ali je igrac. @Wada Uzmi pogledaj u poslednjh 5,6 godina clanove mlade reprezentacije koji karijeru nisu poceli u Partizanu ili zvezdi gde su zavrsili i kako su prosli.

              Comment


              • Ma ne kazem to za zvezdu nego globalno i za partizan,prodaju potencijalnog igraca odmah,umjesto da ga ostave par sezone i grdne pare uzmu,ali nema ljeba od toga,kada nema para.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by Mandusic View Post
                  Ma ne kazem to za zvezdu nego globalno i za partizan,prodaju potencijalnog igraca odmah,umjesto da ga ostave par sezone i grdne pare uzmu,ali nema ljeba od toga,kada nema para.
                  Dok je menadzera tako ce i biti. Kada klubovi uvedu pravilo da svaki klub ima svog menadzera i da ako dolazis u taj klub MORAS sa njim da potpises onda ce biti bolje, koliko toliko. Bez toga nema sanse.

                  Comment


                  • Originally posted by Mandusic View Post
                    Ma ne kazem to za zvezdu nego globalno i za partizan,prodaju potencijalnog igraca odmah,umjesto da ga ostave par sezone i grdne pare uzmu,ali nema ljeba od toga,kada nema para.
                    Valjda si sam svestan da u Srbiji nema drugog izvora prihoda. Mi smo pokusali da zadrzimo onu generaciju `84 pa smo ih prodali za manje cene nego sto je moglo. Realno, steta je sto recimo Nastasic nije odigrao koju utakmicu za Partizan, ali je njegocim transferom obezbedjeno da klub normalno funkcionise godinu dana. Tuzna istina, ali tako je.


                    Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Dok je menadzera tako ce i biti. Kada klubovi uvedu pravilo da svaki klub ima svog menadzera i da ako dolazis u taj klub MORAS sa njim da potpises onda ce biti bolje, koliko toliko. Bez toga nema sanse.
                    Imamo mi Stevu Majamija, pa smo se proslavili.
                    Last edited by Nebojsa; 30-04-12, 14:42.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Znas koja je razlika izmedju Cave i Milijasa, ovaj je bre igrac, mozda je lelemud, pusi, pije drka se ali je igrac. @Wada Uzmi pogledaj u poslednjh 5,6 godina clanove mlade reprezentacije koji karijeru nisu poceli u Partizanu ili zvezdi gde su zavrsili i kako su prosli.
                      Pa dobro, samo kazem, najbolje sto imamo u nasoj ligi, a da ne igra u Partizanu ili Zvezdi. Pauljevic i Knezevic su meni odlicni igraci, njih dvojica na desnoj strani i Filip u napadu=zlo. Mrtve odbrane u nasoj ligi to ni u ludilu ne bi mogli cuvati.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Imamo Stevu Majamija, pa smo se proslavili.
                        Ne drzi on sve vase igrace. Bar ne one koje treba da drzi. Mora i on da ima ugovor sa zvezdom a ne da radi sam za sebe. Ima nacina da se igraci nateraju na tako nesto, maltretiras im maticne klubove, ucenjujes ih, ako ti ne da igraca dobijes ga 2 puta krvnicki i jos mu namestis par poraza, gazis ih po novinama, svuda, ne sme bre da ga proda u inostranstvo mora tebi. Ih kako su to radili Dzaja i Bjekovic, pa nije se moglo desiti ni u snu da igrac iz nekog levog kluba ode preko a ne u Partizan ili zvezdu. Bik je veliki dzukac i zelim mu da se nikad ne vrati u pfk ali neke stvari treba prepisivati.

                        @Wada Filip Knezevic je seljak iz okoline Raske (ne seljak jer je sa sela nego seljak po karakteru) koji se tripuje da je Kristijano Ronaldo, provodi oko pola sata sminkajuci se za svaki trening, mislim cela njegova pojava je odvratna plus nista specijalno kao igrac. Pre 3 godine je sedeo na klupi u omladincima Borca ali ima menadzera ;) Vrcalo je Borcu uvaljao desetine igraca od kojih su se oparili sada njegovi svi igraci igraju svaku 90 minuta. Jedan od njih je i Filip. Pauljevic je druga prica, Hajduk je mnogo zdravija sredina za igracko sazrevanje, kako god oni izgledali u javnosti zbog Dzombe oni su odlican klub.
                        Last edited by LBJmvpFORlife; 30-04-12, 14:48.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Da je bar blizu pa i da bude neka uteha ali 12... Tuga.
                          pa ne moze ni da bude blizu, kad imate 5 filijala, a na ostalim utakmciama sudije po potrebi zavrse posao
                          cim se prislo na -6, odma je usledeli "reakcija"... odma u narednoj utakmici, protiv ofk-e, sudija ne svira cist penal za ofk-u i drugi zuti za lazara a utakmicu produzuju za 1 minut ondak odma sledece protiv hajduka, crveni i penal u prvih 20 minuta.. pa ondak vosha, 2 crvena penal.. itede

                          Comment


                          • Originally posted by carter985 View Post
                            pa ne moze ni da bude blizu, kad imate 5 filijala, a na ostalim utakmciama sudije po potrebi zavrse posao
                            cim se prislo na -6, odma je usledeli "reakcija"... odma u narednoj utakmici, protiv ofk-e, sudija ne svira cist penal za ofk-u i drugi zuti za lazara a utakmicu produzuju za 1 minut ondak odma sledece protiv hajduka, crveni i penal u prvih 20 minuta.. pa ondak vosha, 2 crvena penal.. itede
                            A mi smo se proslavili igrom pa mozemo da se zalimo. Da smo pobedili sve do kraja, pa hajde da kukamo, ovako je prazna prica.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              A mi smo se proslavili igrom pa mozemo da se zalimo. Da smo pobedili sve do kraja, pa hajde da kukamo, ovako je prazna prica.
                              pa da su i nas pogurali kad nismo sami mogli, pobedeili bi i mi do kraja sve..
                              pogledaj koliko je na partizanovim utakmicama dodeljno penala i crvenih kartona pri "negativnom" rezultatu?! za zvezdu u nastavku, nije dosudjen ni jedan penal kao ni dat crveni protivnickoj ekipi pri rezultatu 0-0 ili nekom "negativnom" rezultatu za nas...

                              Comment


                              • Sve je to ok, ali ja i dalje tvrdim da smo mi titulu sami izgubili. U prvom delu sezone nismo imali normalnu ekipu i mnogo smo izgubili. Nije bilo ni realno da prestignemo 10 razlike sa samo jednim derbijem i dve tri teske utakmice za Partizan. Ne kazem ja da je sudjenje bilo savrseno, ali nije jedini i najveci razlog sto nije dosla titula, kada budemo dovoljno dobri, sudije nece moci da uticu sem bas brutalne sile.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X