Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ima nekog prenosa ?
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Treba da pocne na RTS,sad pisalo Sledi: OFK-Zvezda....
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Dija za +12

        Comment


        • http://www.mondo.rs/s242530/Sport/Fu..._Krusevcu.html

          Comment


          • Kakva stoka, ja ne verujem. Stadion od jebenih 10.000 mesta za finale kupa, to moze samo kod nas.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Kakva stoka, ja ne verujem. Stadion od jebenih 10.000 mesta za finale kupa, to moze samo kod nas.
              Pa s obzirom da Borac nece na Marakanu jer nece u goste a Vosa i Partizan ne daju svoje stadione Krusevac je logicno resenje s tim sto Vojvodinu treba tako kazniti najostrije moguce. Prvo napustis utakmicu a onda otkazes nesto sto ti je dodeljeno. Gamad najobicnija. Treba ih odrati, odrati.

              Comment






              • Nabudzen je stadion, nema sta, zna Miskovic sta valja.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Serem im se u usta, sad cu kartu naci u kurcu. Ajde, za sebe bih se jos i mogao snaci, al' kako ce ostatak ekipe, tako da od izleta do Krusevca najverovatnije nema nista.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Kakva stoka, ja ne verujem. Stadion od jebenih 10.000 mesta za finale kupa, to moze samo kod nas.
                    i ne samo to, nego ni teren nije ni za qrtaz.. al ko da to ima veze, ionako za fudbal nije bitno stanje terena, kome je to jos bitno

                    Comment


                    • Upravo sam čuo vijest da je Kruševac dobio domaćinstvo. Odlična vijest, Kruševac se vraća na fudbalsku mapu u punom kapacitetu. Što se tiče kapaciteta stadiona rekao bih idealan kapacitet za jedan fudbalski stadion na našim prostorima i mislim da će se ovo pokazati kao pun pogadak. Tribine uz teren bez atlestske staze, reflektori, ma oduševljen sam stadionom u Kruševcu. A nadam se i da će biti dosta navijača iz Čačka
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 26-04-12, 22:23.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Kakva stoka, ja ne verujem. Stadion od jebenih 10.000 mesta za finale kupa, to moze samo kod nas.
                        Brate kao što i sam reče to je finale državnog kupa a ne Lige šampiona. Kup je takmičenje kome se i inače pridaje sve manje pažnje i klubovi nerijetku igraju sa drugim timom. Neutralan teren a pogotovo ovako jedna fudbalska sredina poput Kruševca je fer rješenje.
                        Last edited by ФК Борац Бања Лука; 26-04-12, 22:30.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Da, Borac ce svakako imati vise sanse na stadionu gde ce biti pun stadion Delija, nego na stadionu gde ce biti pun stadion Delija. Oh wait...
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • a da je partizan prosao finale, ne da se ne bi igralo u beoradu, nego bi se vec prvog dana reklo da ce se igrati na gna.

                            Comment


                            • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                              Brate kao što i sam reče to je finale državnog kupa a ne Lige šampiona. Kup je takmičenje kome se i inače pridaje sve manje pažnje i klubovi nerijetku igraju sa drugim timom. Neutralan teren a pogotovo ovako jedna fudbalska sredina poput Kruševca je fer rješenje.
                              Nije Liga sampiona, ali cinjenica da je finale kupa znaci da ne bi smelo da se igra na oranici. Imamo cetiri krstena stadiona u drzavi i oni odlucili da se igra na pasnjaku nekakvom.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Da, Borac ce svakako imati vise sanse na stadionu gde ce biti pun stadion Delija, nego na stadionu gde ce biti pun stadion Delija. Oh wait...
                                Nemoj tako, to je Kup, jedna utakmica i uz neutralan teren i pošteno suđenje svaki ishod je moguć ako ništa mogu gurati do penala. Nema potrebe da podcjenjuješ ili omalovažavaš bilo koga. Zvezda je brend ali zar oni unaprijed treba da polože oružje i samo izađu reda radi, pa imaju i oni želje i ambicije da to uzmu
                                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 26-04-12, 22:42.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X