Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drogba View Post
    Ne znam samo cemu insistiranje na tkz. "velikim centrima" .

    U ligu treba da udje ona ekipa koja je najbolja,pa makar bila i iz Doneg Srema, Petrovca, Trsetenika,itd... A ne da kvota na Napredak bude 1.3 protiv ekipe koja je druga na tabeli. Sta se time dobija ? Publika. A sta publika ima da vidi od fudbala. Ima da vidi kao juce u NP, fudbal buducnosti.
    Pa jedino ti veiki centri mogu pokrenuti fudbal, jer Niš ili KG, NS takođe neće se još dugo miriti sa tim da oni baš moraju da se bore samo za 3. i 4. mjesto iz god. u god. i oni s obzirom da su veliki centar kroz publiku, sponzore itd. mogu izazvati Zvezdu i Partizan na još bolja pojačanja i ozbiljniji pristup utakmicama. Nećeš mi reći valjda da je Donji Srem to sposoban. Tako su i Hrvati razmišljali kao ti i kad su proširili ligu i počeli je puniti raznim Karlovcima, Dragovoljcima, Pulama i sl. a pustili niz vodu Osijek, Rijeku, Zagreb liga se praktično raspala i osnovni cilj većini klubova je kako ne bankrotirati do kraja prvenstva. Zna se brate za koga je 1. a za koga 2. liga mogu se desiti izuzeci i bljeskovi ali da godinama Radnički Niš igra 3. ligu i da mu niko ne pomaže a u isto vrijeme se kukalo kako je liga slaba kako ima 10 klubova iz BG, malo publike i sl. Vidiš kako je sad sa decentralizacijom odmah ljepše. Ako ništa to je nešto što je bilo dobro u Titovom sistemu i što bi se moglo kopirati, za male sredine su manji sportovi: ženski rukomet, boćanje, kuglanje, odbojka, streljaštvo ...
    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 15-04-12, 17:12.
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Kako se Vosa bruka..

      Spartak kao Barsa..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Jagodina će izboriti Evropu na kraju a ne Voša. Bivši igrač Marselja M. Krstić, dere ove polusezone...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post648320

          MVP tatica. Jaci sam skaut od Vengera

          Comment


          • Ostoja sabija danas

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post648320

              MVP tatica. Jaci sam skaut od Vengera
              Znači vi titulu naredne sezone nećete da vidite... Vidim da je postao maneken za Gillette, mora nešto da se radi jbg...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Znači vi titulu naredne sezone nećete da vidite... Vidim da je postao maneken za Gillette, mora nešto da se radi jbg...
                Ja svoje misljenje nisam promenio, najbolji srpski stoper u ligi, Ivanov je bolji od njega jedino. Tosic igra odlicno ali ga ne racunam u stopere on je za mene bek.

                Comment


                • A gde su vam navijači? Neki bojkot ili šta?

                  Comment


                  • Originally posted by gagablues View Post
                    A gde su vam navijači? Neki bojkot ili šta?
                    Nije nam zabavno, peta titula zaredom, svake godine isto, smorio se narod.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Nije nam zabavno, peta titula zaredom, svake godine isto, smorio se narod.
                      Ma ozbiljno pitam.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ja svoje misljenje nisam promenio, najbolji srpski stoper u ligi, Ivanov je bolji od njega jedino. Tosic igra odlicno ali ga ne racunam u stopere on je za mene bek.
                        Šuntav je, to je problem...

                        A Veljovića je'l dovodite?
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by gagablues View Post
                          Ma ozbiljno pitam.
                          Ozbiljno ti ja i kazem. Otisao samo ko nema sta da radi. Plus nasa ekipa, znalo se da ce da bude smor utakmica, ko ce to da gleda...

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Ozbiljno ti ja i kazem. Otisao samo ko nema sta da radi. Plus nasa ekipa, znalo se da ce da bude smor utakmica, ko ce to da gleda...
                            Ja mislila neki bojkot.

                            Comment


                            • Evo ga Kapiten. <3

                              Comment


                              • Vosa ...njima treba dati nagradu za igre koje oni pruzaju.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X